Zaful LT | Zaful atsiliepimai ir patarimai

Zaful LT | Zaful atsiliepimai ir patarimai

Išsami ir aktuali Zaful LT apžvalga


Siekiant pigiai, bet ne mažiau svarbu sėkmingai, apsipirkti Kinijos internetinėse parduotuvėse naudinga žinoti ar ši parduotuvė patikima. Čia pateikiami Zaful atsiliepimai ir apžvalga padės iš arčiau susipažinti su šia Kinijos rūbų parduotuve ir lengviau priimti sprendimą pirkti ar nepirkti!

Tad, skaityk Zaful LIETUVA apžvalgą toliau ir rask atsakymus į iškilusius klausimus!

Zaful yra puiki parduotuvė tiems, kurie ieško stilingų rūbų už patrauklią kainą. Ši internetinė svetainė turi ypač gerą suknelių ir maudymosi kostiumėlių asortimentą. Drabužiai parduodami Zaful tinklalapyje ypač tinkami paaugliams ir jaunoms merginoms. Nors svetainėje galima rasti ir vyriškų rūbų, palyginti su moterišku asortimentu jų nėra tiek daug.
Zaful prekių siuntimo laikas panašus į kitų Kinijos internetinių parduotuvių, tačiau tikimybė, kad siuntinys vėluos yra šiek tiek didesnė.

Kalbant apie Zaful klientų aptarnavimą, jų personalas ypač paslaugus ir greitai reaguojantis prieš klientui įsigijant prekę. Deja, situacija kiek komplikuojasi ir aptarnavimas daug prastesnis iškilus klausimams po produkto įsigijimo. Pavyzdžiui, siekiant sugrąžinti nepatikusią prekę. Dėl šios priežasties, Zaful deklaruojamos garantinės sąlygos praktikoje mažai ko vertos.

Nepaisant to, prekių kainos šioje svetainėje yra labai patrauklios. Papildomai, Zaful siūlo specialias nuolaidas studentams. Tad jei esi studentas/-ė Zaful internetinė svetainė tikrai verta tavo dėmesio.

MASINIAI IŠPARDAVIMAI „SINGLES DAY“ PROGA LAPKRIČIO 11 – 12 d.

Kinijoje išpopuliarėjusi „Vienišių diena“ (angl. „Single‘s Day“) kiekvienais metais švenčiama 11.11 yra viena didžiausių Kinijos internetinių parduotuvių išpardavimo dienų metuose…
SKAITYTI DAUGIAU >

 
Skaityk toliau ir sužinok Zaful privalumus ir trūkumus!

Zaful privalumai

Asortimentas Mažas, bet stilingas (apie 12.000 prekių)
Nemokamas siuntimas Nemokamas prekių siuntimas su “Track & Trace” numeriu
Prekės kainos ir kokybės santykis Normalios kokybės rūbai už mažą kainą
Mokėjimo būdai Paypal, kreditinės kortelės (Visa, Mastercard), iDeal
Nuolaidos Siūloma nuolaida studentams

Zaful privalumai

Asortimentas
Mažas, bet stilingas (apie 12.000 prekių)
Nemokamas siuntimas
Nemokamas prekių siuntimas su “Track & Trace” numeriu
Prekės kainos ir kokybės santykis
Normalios kokybės rūbai už mažą kainą
Mokėjimo būdai
Paypal, kreditinės kortelės (Visa, Mastercard), iDeal
Nuolaidos
Siūloma nuolaida studentams

Zaful trūkumai

Garantija Oficialiai deklaruojama 30 dienų prekės grąžinimo garantija, praktikoje dažnu atveju nesuteikiama.
Klientų aptarnavimas Po prekės įsigijimo, klientas nebe visuomet “karalius”. Sudėtingas prekės grąžinimo procesas. Taip pat, sunku susigrąžinti pinigus.
Siuntimo laikas Vidutinis prekių iš Kinijos pristatymo laikas standartiniu paštu: 10- 25 darbo dienos; Santykinai ilgas siuntimo laikas Ekspresu: 8-15 darbo dienos.

Zaful trūkumai

Garantija
Oficialiai deklaruojama 30 dienų prekės grąžinimo garantija, praktikoje dažnu atveju nesuteikiama.
Klientų aptarnavimas
Po prekės įsigijimo, klientas nebe visuomet “karalius”. Sudėtingas prekės grąžinimo procesas. Taip pat, sunku susigrąžinti pinigus.
Siuntimo laikas
Vidutinis prekių iš Kinijos pristatymo laikas standartiniu paštu: 10- 25 darbo dienos; Santykinai ilgas siuntimo laikas Ekspresu: 8-15 darbo dienos.

Zaful apžvalga – trumpai

Zaful apžvalga style=
3.5 out of 5 stars
Prekių kategorijos • Moteriški drabužiai • Vyriški drabužiai • Avalynė ir Rankinės • Papuošalai ir aksesuarai
Asortimentas Mažas (apie 12.000 prekių)
Populiarūs prekių ženklai
ES sandėliai Nėra
Klientų aptarnavimas Pasiekiamas 24/7 el. paštu, išsiunčiant žinutę tiesiogiai internetu (“Live-chat)”, per Facebook massenger ar Bilietų sistemą (“Ticket system”). Atsakymas per 24 val.
Nuolaidos Išpardavimai
Mokėjimo būdai Paypal logo Mastercard logo Visa logo American express logo iDeal logo
Siuntimo išlaidos Standartinis oro paštas – nemokamas, jei bendra pirkinio vertė didesnė nei 49$
Express siuntimas – mokama paslauga
[daugiau informacijos…]
PVM ir muito mokesčiai Pirkiniai viršijantys €22 apmokestinami PVM mokesčių. Muitų mokestis taikomas prekėms viršijančioms €150
Siuntimo laikas Standartinis oro paštas: 10 – 25 darbo dienos
Ekspresas: 8 – 10 darbo dienos
[daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo politika Prekės grąžinimas: iki 30 d. nuo prekės gavimo nepatikusią prekę galima grąžinti ir atgauti už ją sumokėtus pinigus arba prekę pakeisti kita. Nepaisant to, klientas dengia prekės siuntimo atgal išlaidas pats.
Prekė su defektais: iki 30 dienų nuo jos gavimo jūs turite teisę į prekės keitimą ar pinigų grąžinimą. Zaful dengia prekės siuntimo atgal išlaidas.
PASTABA: praktikoje Zaful dažnai nesilaiko savo deklaruojamų garantinių sąlygų.
[daugiau informacijos…]
Garantija 30 d. prekės grąžinimo garantija.

Zaful apžvalga – trumpai

Zaful apžvalga
3.5 out of 5 stars
Prekių kategorijos
• Moteriški drabužiai • Vyriški drabužiai • Avalynė ir Rankinės • Papuošalai ir aksesuarai
Asortimentas
Mažas (apie 12.000 prekių)
Populiarūs prekių ženklai
ES sandėliai
Nėra
Klientų aptarnavimas
Pasiekiamas 24/7 el. paštu, išsiunčiant žinutę tiesiogiai internetu (“Live-chat)”, per Facebook massenger ar Bilietų sistemą (“Ticket system”). Atsakymas per 24 val.
Nuolaidos
Išpardavimai
Mokėjimo būdai
Paypal logo Mastercard logo Visa logo American express logo iDeal logo
Siuntimo išlaidos
Standartinis oro paštas – nemokamas, jei bendra pirkinio vertė didesnė nei 49$
Express siuntimas – mokama paslauga
[daugiau informacijos…]
PVM ir muito mokesčiai
Pirkiniai viršijantys €22 apmokestinami PVM mokesčių. Muitų mokestis taikomas prekėms viršijančioms €150
Siuntimo laikas
Standartinis oro paštas: 10 – 25 darbo dienos
Ekspresas: 8 – 10 darbo dienos
[daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo politika
Prekės grąžinimas: iki 30 d. nuo prekės gavimo nepatikusią prekę galima grąžinti ir atgauti už ją sumokėtus pinigus arba prekę pakeisti kita. Nepaisant to, klientas dengia prekės siuntimo atgal išlaidas pats.
Prekė su defektais: iki 30 dienų nuo jos gavimo jūs turite teisę į prekės keitimą ar pinigų grąžinimą. Zaful dengia prekės siuntimo atgal išlaidas.
PASTABA: praktikoje Zaful dažnai nesilaiko savo deklaruojamų garantinių sąlygų.
[daugiau informacijos…]
Garantija
30 d. prekės grąžinimo garantija.

Apie Zaful

Zaful yra Kinijos rūbų internetinė parduotuvė orientuota į stilingus moteriškus drabužius. Įmonė įkurta 2014 m. ir priklauso Honkongo kompanijai “Bi’an Information Technology Co. Limited”. Nepaisant to, kad įmonė savo veiklą vykdo dar palyginus neilgai, per trumpą laiko tarpą ji greitai išaugo ir išpopuliarėjo.

Zaful yra ypač aktyvi socialinėje medijoje. Jie turi 6,5 mln. sekėjų Facebook’e, 2,2 mln. sekėjų Instagram platformoje ir daugiau nei 87 tūkst. gerbėjų gerai žinomoje Twitter paskyroje. Palyginti su kitomis Kinijos gigantėmis parduotuvėmis tokiai jaunai ir nedidelei parduotuvei tai yra įspūdingas pasiekimas.

Zaful internetinė svetainė veikia greitai. Prekių pasirinkimas ir užsakymas yra paprastas. Taip pat, tinklalapis turi SSL sertifikatą, todėl čia galima saugiai pirkti prekes ir nesibaiminti, kad nutekės jūsų privatūs duomenys.

Nedidelis Zaful prekių asortimentas – 12.000 prekių

Palyginti su kitomis Kinijos internetinėmis parduotuvėmis, Zaful asortimentas yra mažas. Šiuo metu svetainėje yra apie 12.000 prekių. Zaful pagrindinį asortimentą sudaro rūbai. Taip pat, jie turi nedidelę batų, rankinių, papuošalų ir aksesuarų pasiūlą. Šiame tinklalapyje vyriškų drabužių asortimentas yra nedidelis ir tesudaro vos 13% visų prekių.

Zaful savo klientams siūlo atskirą PLIUS DYDŽIO rūbų asortimentą

Be viso to, Zaful turi atskirą „Plius dydžio“ rūbų kategoriją. Tad šioje svetainėje, kiekvienas gali rasti sau tinkamą dydį.

Siūlomų rūbų dizainas yra gan stilingas ir atitinka naujausias mados tendencijas. Šiuo aspektu, galima sakyti Zaful yra atradusi savo nišą tarp tokių gigantų kaip Aliexpress, DHgate, Wish ar Lightinthebox ir ypač populiari tarp jaunų merginų ir moterų.

Zaful rūbų kainos yra mažos. Drabužių kainos prasideda nuo kelių dolerių iki 80$. Čia galima rasto vos kelias prekes, brangesnes nei 100$.

Jei ieškai ypač didelių išpardavimų, Zaful turi atskirą išpardavimų puslapį ( “Sale”) kur prekės parduodamos su 30-40% nuolaida.

Paprastai Zaful prekių kokybė yra gera. Prekės, kainuojančios mažiau nei 10$ yra šiek tiek prastesnės kokybės, nei rūbai kainuojantys 20$ ir daugiau. Daugelis Zaful klientų yra patenkinti Zaful rūbų kokybe.

Zaful prekių išvaizda daugeliu atvejų atitinka nuotraukas

Didelis Zaful parduotuvės privalumas yra tame, kad nuotraukose matomos prekės atitinka realybę. Kartais gali nutikti taip, kad prekė šiek tiek skiriasi nuo nuotraukų arba, kad drabužiai yra šiek tiek platesni/ siauresni nei tikėtasi. Taip gali pasitaikyti jei medžiaga neelastinga. Nepaisant to, tai yra daugiau išimtis nei taisyklė.

Taip pat, ne visi Zaful tinklalapyje rūbai yra idealūs. Norint išvengti blogos patirties apsiprekinant Zaful el. parduotuvėje, mūsų patarimas būtų, prieš perkant pasiskaityti kitų klientų atsiliepimus.

PATARIMAS: Rinkitės rūbo dydį ne pagal raides S, M, L, bet pagal konkrečius išmatavimus centimetrais

Taip pat, prieš perkant rūbą naudinga perskaityti Zaful Rūbų dydžių vadovą („Size gids“). Norint nepadaryti klaidos, rinkitės drabužio dydį ne pagal Europje įprastus dydžius išreikštus raidėmis (S, M, L), bet pagal konkrečius rūbo išmatavimus centimetrais. Žiūrėkite svetainėje dydžio konversijos lentelę („Size Conversion Chart“).

Populiariausios Zaful prekės – bikiniai

Iš viso prekių asortimento Zaful bikiniai yra ypač populiarus tarp kitų pirkėjų. Zaful tinklalapyje jų yra daugiau nei 2.000, tad čia kiekvienas ras maudymosi kostiumėlį pagal savo skonį. Kai kurie maudymosi kostiumėliai yra ypač „sexy“, tad jei esate kiek konservatyvesnio tipo žmogus, atkreipkite dėmesį į maudymosi kelnaičių tipą. Taip pat, renkantis bikinį svarbu atkreipti dėmesį ar petnešėlės yra reguliuojamos. Šią funkciją turi ne visi bikiniai, todėl įsigijus tokią prekę, ją dėvėti gali būti tiesiog nepatogu.

Daugelio bikinių dizainas sukurtas mažą arba vidutinį krūtinės dydį turinčioms merginoms. Tai dažnai matosi ir iš nuotraukų, tačiau ne visi klientai tai pastebi. Tad, jei jūsų krūtinės dydis kiek didesnis, renkantis maudymosi kostiumėlio modelį, atkreipkite į tai dėmesį.

Daugelis Zaful klientų yra ypač patenkinti bikinių kokybe, kurie kainuoja virš 20$. Pirkėjai paprastai ypač maloniai nustemba maudymosi kostiumėlių kainos ir kokybės santykiu, nes tokio tipo bikiniai Lietuvoje paprastai kainuoja 2-3 kartus daugiau.

Jei tave domina paprastos Zaful berankovės trikotažinės palaidinės, kainuojančios iki 10$, gali drąsiai jas pirkti, nes jų nuotraukos atitinka realybę. Palaidinių kokybė vidutinė, bet kaip už tokią mažą kainą, tai yra gan geras pirkinys.

Planuojant įsigyti Zaful kelnes, labai svarbu atkreipti dėmesį į jų dydį. Daugelis Zaful klienčių skundžiasi, kad kelnės buvo joms per mažos. Jei Lietuvoje perkate kelnes S dydžio, čia rinkitės vienu ar dviem dydžiais didesnes. Kylant dvejonėms dėl tinkamo prekės dydžio, visuomet galite kreiptis ir į klientų aptarnavimą.

Kintanti Zaful klientų aptarnavimo kokybė: prieš įsigyjant prekę – tu „Karalius“, po – demonstruojamas abejingumas

Zaful klientų aptarnavimą galima pasiekti trimis būdais:

  • siunčiant žinutę tiesiogiai internetu („Live-chat“), kuris pasiekiamas 24/7
  • per bilietų sistemą („Ticket system“)
  • per Facebook massenger.

Žmonių patirtis su Zaful klientų aptarnavimo personalu yra gan skirtinga. Klientų aptarnavimas nesupranta lietuviškai, bet taip pat ne visada ir angliškai. Taip pat, kreipiantis su nusisikundimu, Zaful ne visuomet reaguoja į prašymus. Daug Zaful klientų skundžiasi jų prekių grąžinimo procesu. Šis procesas nėra pakankamai aiškus, klientams neatsakoma į jų laiškus ir, apskritai, labai sunku atgauti sumokėtus pinigus.

Nepaisant to, klientų aptarnavimo tarnyba visuomet reaguoja greitai į užklausas prekės pirkimo proceso metu. Šiame etape jie yra suinteresuoti jums padėti surasti jūsų poreikius atitinkančią prekę.

Taigi, prieš įsigijant prekę Zaful klientų aptarnavimo komanda demonstruoja aukštą aptarnavimo lygį, o po jo jų aptarnavimo lygis pastebimai krenta.

Zaful dažnai nevykdo garantinių įsipareigojimų

Oficialiai Zaful deklaruoja, kad jie suteikia dviejų rūšių garantijas. Jei nesate patenkintas gauta preke, ją galite gražinti ar pakeisti per 30 dienų nuo prekės gavimo dienos. Taip pat, jei prekė yra sugadinta ar su defektu, ją galima pakeisti ar grąžinus atgauti sumokėtus pinigus per 30 dienų.

Nepaisant suteikiamo 30-ies dienų laikotarpio, įmonė pataria ilgai nedelsti ir tik pastebėjus defektą apie tai juos informuoti.

Periodas
Suteikiamos garantijos
Siuntimo atgal išlaidos
Prekės su defektu gavimas 30 d. pinigų grąžinimas arba prekės pakeitimas Zaful
Prekės grąžinimas 30 d. pinigų grąžinimas arba prekės pakeitimas klientas
Pastaba: NETURI GARANTIJOS: apatinis trikotažas, maudymosi kostiumėliai, grožio prekės, PREKĖS SU NUOLAIDOMIS, dovanų kortelės ar papuošalai. Išimtis taikoma, jei klientas gavo ne tą prekę kurią užsakė ar prekė yra su defektu.

Prekės su defektu gavimas
Periodas: 30 d. Suteikiamos garantijos: pinigų grąžinimas arba prekės pakeitimas Siuntimo atgal išlaidos: Zaful
Prekės grąžinimas
Periodas: 30 d. Suteikiamos garantijos: pinigų grąžinimas arba prekės pakeitimas Siuntimo atgal išlaidos: klientas
Pastaba
NETURI GARANTIJOS: apatinis trikotažas, maudymosi kostiumėliai, grožio prekės, PREKĖS SU NUOLAIDOMIS, dovanų kortelės ar papuošalai. Išimtis taikoma, jei klientas gavo ne tą prekę kurią užsakė ar prekė yra su defektu.

Suteikiamos Zaful prekių garantinės sąlygos labai panašios į kitų Kinijos internetinių parduotuvių. Paprastai daugelis Kinijos el. parduotuvių arba suteikia 30 dienų prekės grąžinimo garantiją arba jos išvis nesuteikia.

Praktikoje daugelis Zaful klientų skundžiasi nurodytų garantinių sąlygų nevykdymu. Daugelis klientų nurodo, kad prekės siuntimas atgal į Kiniją yra išties brangus. Taip pat, dažnai Zaful nereaguoja į jų nusiskundimus. Taigi, panašu, kad ši įmonė bando tiesiog išvengti savo atsakomybės ar bet kuriuo atveju išsireikalauti garantijos iš Zaful nėra taip paprasta.


APLANKYK SVETAINĘ
Zaful LT parduotuvė

Perkant už daugiau nei 49$ prekių siuntimas – nemokamas

Šiuo metu Zaful siūlo savo klientams nemoką prekių pristatymą į namus tik tuo atveju jei jūs perkate prekių už daugiau nei 49$. Jei jūsų prekių krepšelis nesiekia šios sumos, siuntimo paslaugos yra ganėtinai brangios. Siuntimas standartiniu oro paštu kainuoja apytikriai 7$, o Ekspresu – 40$ ar net daugiau. Lyginant su kitomis Kinijos internetinėmis parduotuvėmis, Zaful siuntimo paslaugos yra nepigios.

Prekių siuntimas standartiniu paštu trunka 10-25 darbo dienas, o Ekspresu – 8-15 darbo dienų.

Šalia prekės siuntimo laiko reikėtų nepamiršti prekės paruošimo siuntimui laiko, kuris paprastai trunka papildomas 3-7 darbo dienas. Šis užsakymo apdorojimo laikotarpis yra gan ilgas ir yra du kartus ilgesnis nei kitose el. parduotuvėse.

Visi Zaful siuntiniai turi „Track & Trace” numerį

Standartiškai visi Zaful siuntiniai turi prekės sekimo funkciją („Track & Trace“ numerį). Šioje svetainėje taip pat galima už papildomą poros dolerių mokestį užsisakyti prekės pristatymo garantiją. Jei jūs prekę perkate su Paypal ar kreditine kortele, šio tipo garantija jau yra įtraukta į paminėtų kortelių suteikiamų paslaugų paketą, todėl papildomai užsisakyti šią paslaugą neverta.

Kalbant apie siuntinių pristatymą, praktikoje, daugelis Zaful klientų gauna siuntinius laiku. Žinoma pasitaiko ir tokių atvejų, kai vėluojama pristatyti prekes klientams laiku ir kai kurie klientai dėl to skundžiasi.

Zaful galima atsiskaityti su Paypal, Visa ir Mastercard

Zaful el. parduotuvėje galima atsiskaityti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, su Paypal, kreditinėmis Visa ir Mastercard kortelėmis ar iDeal.

Atsiskaitant kreditine kortele, naudinga žinoti šio mokėjimo būdo privalumus ir esant poreikiui pasinaudoti kreditinių kortelių suteikiamomis paslaugomis. Daugelis kreditinių kortelių turi prekės įsigijimo apsaugą, kuria garantuojama, kad jūs tikrai gausite užsakytą prekę į namus. Jei taip nutiktų ir jūs prekės negautumėte, jūs galite kreiptis į Kreditinę kortelę suteikusi banką, kuris jums sumokėtus pinigus grąžins atgal. Paprastai kiekviena kreditinė kortelė turi savas taisykles ir per pinigų grąžinimo prašymo tvarką. Teikiant prašymą svarbu nepraleisti nustatytų terminų ir laikytis prašymo pateikimo tvarkos.

PATARIMAS: : Mokėk su Paypal ir gauk daugiausia šios kortelės teikiamų privalumų.

Lyginant su kitais mokėjimo būdais, atsiskaitant su Paypal Kinijos parduotuvėse gausite daugiausiai apsaugos. Kaip ir kreditinės kortelės Paypal suteikia pirkimo apsaugą. Negavus užsakyto pirkinio, Paypal grąžins jums sumokėtus pinigus. Prie viso to,jei jums reikės prekę grąžinti Zaful, Paypal padengs šias siuntimo atgal išlaidas (12 k. per metus iki €30 už siuntimą). Ši paslauga yra ypač naudinga tais atvejais, kai Kinijos internetinės parduotuvės neapsiima apmokėti prekės grąžinimo išlaidų.

Išskirtinės Zaful nuolaidos studentams ir Z taškų kaupimo programa

Skirtingai nuo daugelio Kinijos internetinių parduotuvių Zaful siūlo papildomą nuolaidą studentams, kuri vadinasi StudentBeans.

Studentams taikomos akcijos kartas nuo karto keičiamos, tačiau šiuo metu, prisijungus prie šios programos, papildomai galima gauti 14% nuolaidą.

Be paminėtos studentų programos, taip pat galima dalyvauti Z taškų kaupimo programoje. 50 Z sukauptų taškų galima iškeisti į 1$ būsimai prekei įsigyti. Taškus galima gauti prisijungus prie svetainės (1 taškas), 7 dienas paeiliui jungiantis prie Zaful tinklalapio (12 taškų), prisiregistravus prie jų sistemos (50 taškų), žaidžiant „Lucky draw“ ar tiesiog perkant Zaful prekes.

Zaful LT parduotuvė
3.5 out of 5 stars
APLANKYK SVETAINĘ
Zaful LT parduotuvė
Gearbest parduotuvė
4.5 out of 5 stars
APLANKYK SVETAINĘ
Gearbest parduotuvė

Banggood parduotuvė
3.5 out of 5 stars
APLANKYK SVETAINĘ
Banggood LT parduotuvė

Zaful atsiliepimai

Ar kada teko pirkti iš Zaful? Mielai išgirsime tavo įspūdžius apsiperkant šioje internetinėje parduotuvėje. Rašyk atsiliepimą ir dalinkis savo patirtimi su kitais lankytojais!


RAŠYK ATSILIEPIMĄ


4
4.0 rating
4 iš 5 žvaigždžių (remiantis 4 atsiliepimais)
Puiku0%
Gerai100%
Patenkinama0%
Blogai0%
Labai blogai0%

Didelis maudymosi kostiumėliu pasirinkimas, taciau atkreipkite dėmesį į dydzius

4.0 rating
01/02/2019

Neseniai pirkau is Zaful du maudymosi kostiumelius. Prekes gavau kazkur po menesio. Paprastai perku XS/ S dydzio rubus, bet siuo atveju nebuvau tikra del dydzio, tad uzsisakiau viena S dydzio, o kita M. S dydzio bikinis buvo per mazas, o M buvo kaip tik. Tad rekomenduociau maudymosi kostiumelius pirkti vienu dydziu didesnius.
Skirtingu Zaful rubu medziaga gali labai skirtis. Kai kurie rubai atrodo labai pigiai, o kai kurie visai geros kokybes ir gerai pasiuti. Patarciau pries perkant preke perskaityti kitu zmoniu atsiliepimus, patarimus del dydziu ir ar gera kokybe.
Svetaineje drabuziu pasirinkimas tikrai didelis, ypac bikiniu. Drabuziu modeliai taip pat atrodo labai graziai, o kainos labai geros, todel manau verta pabandyti.

S.E.

Puiku

4.0 rating
26/01/2019

Pirkau is Zaful ir buvau maloniai nustebinta, kad preke atkeliavo per 3 savaites. Tinklalapyje buvo nurodyta, kad siuntinys atkeliaus per 10-25 dienas, bet maniau, kad be gero menesio nieko nebus. Taip pat nemokejau jokiu importo mokesciu, bet gal tai priklauso nuo uzsakymo dydzio? (as pirkau 3 prekes)
Rubu kokybe siek tiek prastesne (panasi i „Zara“ ), bet uz kaina, kuria mokejau tikrai verta. Taigi esu patenkinta!

A.

Puikus maudymosi kostiumeliai

4.0 rating
22/01/2019

Užsisakiau maudymosi kostiumėlį. Siuntinys kiek vėlavo. Užtruko ilgokai kol paštininkas pristatė į namus, bet galiausiai gavau ir esu labai patenkinta. Maudymosi kostiumelis pasiūtas iš geros medžiagos ir man tiko bei patiko.

Laura

Pigūs rūbai

4.0 rating
17/12/2018

Pirmiausia, mane vargina visos tos nuolat prieš akis iššokančios Zaful reklamos. Po to, prekių pristatymas į namus yra pakankamai ilgas, tačiau, kad ir kaip ten būtų, rūbų kokybė pakankamai gera, o kaina daug mažesnė nei kitose internetinėse parduotuvėse. Rezultate, pasitelkus šiek tiek kantrybės gausite tai ko norite.

Eglė

10% XIAOMI RedmiBook Laptop Pro 14inch (už 574,08 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMIBOOK

12% TECLAST F5 Nešiojamas kompiuteris iš Kinijos sandėlio (už 252,46 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK TECLAST F5

19% MEGAWHEELS S11 7.5Ah 350W ekektrinis paspirtukas (už 303,22 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK MEGAWHEELS PASPIRTUKĄ

15% Nuolaida LIECTROUX C30B dulkių siurbliui robotui (už 178,86 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK LIECTROUX C30B SIURBLĮ

10% Nuolaida Xiaomi Redmi G Gaming nešiojamam kompiuteriui (už 845,00 €)

Galioja iki: 2020-10-22

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI G GAMING LAPTOP

15% Nuolaida ECOVACS DEEBOT DE55 siurbliui robotui (už 187,38 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ECOVACS SIURBLĮ

20% Nuolaida Redmi Note 8 telefonui (už 133,26 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 8

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI NOTE 10 LITE

21% Nuolaida Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 9PRO

31% Nuolaida Xiaomi Mi 10 telefonui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI 10

35% Nuolaida Xiaomi TV Bar garsiakalbis
Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI TV BAR

12% Nuolaida Roborocks S5 MAX dulkių siurbliui robotui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ROBOROCKS S5 MAX

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!