Xiaomi Roborock S5 siurblio roboto apžvalga, atsiliepimai

Xiaomi Roborock S5 siurblio roboto apžvalga, atsiliepimai

Dalintis Pinterest

 
 
“Roborock S5” siurblys robotas galintis pasigirti įspūdingomis savybėmis, kurias turi ne kiekvienas naujos laidos robotas. Šis siurblys robotas turi įspūdingą 2000 Pa siurbimo galią, drėgno valymo funkciją, intelektualią navigacijos sistemą pagrįstą LDS jutikliu ir SLAM algortimu, dėl ko siurblys veikia iš ties tiksliai. Išmaniojo telefono ekrane galėsite stebėti kaip robotas nuskaito jūsų namą, sukuria žemėlapį ir realiuoju laiku juda patalpoje. Mėgstantiems išmaniasias technologijas patiks „Roborock S5“ siurblio suderinamumas su „Amazon Alexa“ ir „Google Home“, kurios dėka galėsite dulkių siurblį valdyti balsu. Papildomai, „Roborock S5“ robotas turi plaunamą HEPA filtrą, todėl nereikės jo dažnai keisti. Šis robotas puikiai siurbliuoja plytelių, laminato, parketo grindis ir kilimus, kurių storis siekia iki 20 mm. Dar daugiau, „Roborock S5“ siurblys atpažįsta kliūtis ir išlaiko 20 mm atstumą nuo jų. Be viso to, verta paminėti, kad šis siurblys robotas turi bene ilgiausiai laikančią 5200 mAh ličio bateriją, leidžiančią siurbliui nenutraukiamai dirbti iki 2,5 valandos.
Plačiau apie “Roborock S5” siurblio roboto savybes, privalumus ir trūkumus šiame straipsnyje.


“Roborock S5” Privalumai:

 • Viena didžiausių siurbimo galių rinkoje (2000 Pa)
 • Tikslus žemėlapių sudarymas ledžiantis robotui dirbti net tamsoje
 • Galima nustatyti valymą specifinėse zonose
 • Galima nustatyti virtualias sienas, kurių siurblys robotas neperžengs
 • Dideli siurblio ratai leidžia perlipti kliūtis iki 2 cm aukščio
 • Dėka kiliminės dangos identifikavimo funkcijos gerai juos išvalo
 • Suderinamumas su „Amazon Alexa“/“Google Home“
 • Stebėjimas realiuoju laiku
 • Ilga akumuliatoriaus gyvavimo trukmė (150 min.).

 
Trūkumai:

 • Kaip ir dauguma kitų siurblių robotų rinkoje neišplauna lipnių ar įsisenėjusių dėmių
 • Vienu metu gali nuskanuoti ir išvalyti tik vieno aukšto planą.

Dizainas

Kaip ir dauguma robotų dulkių siurblių, „Roborock S5“ robotas siurblys yra apskritos formos. Šio modelio siurbliai yra trijų spalvų: baltos (Roborock S50), juodos (Roborock S55) ir rausvos (Roborock S51).
Siurblio blizgus paviršius ir aptakios formos sudaro išbaigto dizaino įspūdį. Nuo kitų dulkių siurblių šis aparatas išsiskiria savo dideliu ant viršaus esančiu lazeriniu radaru, kuris nuskanuoja patalpas ir sudaro skaitmeninius žemėlapius.

Roborock S5 siurblys robotas
Roborock S5 siurblio viršus
Dulkių siurblį galima valdyti rankiniu arba nuotoliniu būdu iš telefono. Rankiniam valdymui skirti 3 mygtukai:

 • Dėmių valymas vietoje (“Spot Cleaninig”): pastatykite dulkių siurblį norimoje vietoje ir jis išvalys dulkes ar trupinius konkrečioje vietoje (2x2m kvadrate)
 • Įjungimo/ išjungimo mygtukas
 • Namai (“Home”): paspaudus šį mygtuką dulkių siurblys nukeliaus į bazinę stotį.

Įdedamos siurblio dalys tokios kaip vandens rezervuaras, pašluostė ar filtras įsideda į siurblį itin paprastai. „Roborock S5“ dulkių siurblys robotas turi plaunamą HEPA filtrą, kas itin patiks žmonėms kenčiantiems nuo įvairių alergijų ar sergantiems astma.

Roborock S5 roboto filtras

Navigacija

“Roborock S5” robotas turi iš ties gerą navigaciją. Šiame siurblyje įrengta 13 sensorių, kurių pagalba įrenginys puikiai orientuojasi patalpose, neatsitrenkinėja į kambaryje esančius daiktus ir nenukrenta nuo laiptų. Kartas nuo karto šiuos sensorius reikia apvalyti nuo dulkių, kad nesutriktų siurblio koordinacija.
SLAM algoritmo dėka “Roborock S5” siurblys sudaro patį efektyviausią patalpos valymo planą.
Guminiuose ratuose įrengtos elektronikos pagalba “Roborock S5” robotas siurblys sugeba identifikuoti ar jis yra ant žemės, ar keliamas. Įrenginiui pakibus ore ar įstrigus, siurblys nustos važiuoti ir per jame įrengtą garsiakalbį praneš apie atsiradusias kliūtis ar gedimus, kuriuos galėsite greitai pašalinti.

„Roborock S5” siurblio valdymas telefonu

„Roborock S5“ robotas siurblys neturi nuotolinio valdymo pultelio, tačiau jį galima tiesiogiai valdyti iš telefono. Šiuo tikslu jums tereikės parsisiųsti ir instaliuoti „Mi Home“ programėlę.
Programėlės pagalba galima sudaryti surblio valymo grafiką (iki 7k. per savaitę) pagal kurį dulkių siurblys įsijungs automatiškai ir išvalys patalpas nurodytu laiku. Papildomai galite gauti pranešimus apie siurblio naujausią būseną.
Dulkių siurblys robotas turi 5 valymo režimus: Drėgno valymo, Tylaus, Subalansuoto, Turbo ir Maksimalų režimą. Esant poreikiui, roboto judesius galima valdyti ir pačiam.

Roborock S5 nustatymai

„Mi Home“ programėlės pagalba galima nustatyti, kad „Roborock S5“ robotas išvalytų tik tam tikras patalpos zonas ar specifinę vietą. Kambarių valymas pagal zonas itin patogi funkcija, leidžianti siurbliui robotui išvalyti kambarius kol, pavyzdžiui, patys esate virtuvėje ar duše. Norėdami nukreipti robotą-siurblį į tikslinę namo vietą jums tereikės telefono ekrane bakstelėti į savo namų žemėlapį. Papildomai galėsite pasirinkti kiek kartų dulkių siurblys turėtų valyti norimą vietą (iki 3 k.).
Taip pat, programėlėje galima nubrėžti virtualias sienas, kurių „Roborock S5“ siurblys neperžengs. Praktikoje šią funkciją robotas dulkių siurblys vykdo iš ties nepriekaištingai.

Roborock S5 valymo programėlė

Telefone taip pat galėsite stebėti kiek laiko siurblys praleido valydamas ar kiek kvadratinių metrų jis jau išvalė. Papildomai, programėlėje galėsite peržiūrėti siurblio-roboto valymo istoriją ar kada reikia išvalyti ar pakeisti jutiklius, šepetėlius ir kitas roboto dalis. Ši informacija padės užtikrinti optimalų įrenginio darbą.

Siurblio veikimas praktikoje

Įjungus siurblį, robotas visų pirma nuskanuoja patalpas, suskirsto jas į lygias zonas ir tuomet pradeda darbą. Tai trunka vos keletą sekundžių. Programėlės nustatymuose aktyvavus žemėlapio išsaugojimo funkciją ateityje siurblys robotas dirbs pagal šį sudarytą planą.
Kaip ir naudojant įprastą dulkių siurblį, prieš įjungiant robotą, patartina surinkti smulkius daiktus (žaislus, kojines ir kt.) nuo grindų. Nesurinkus daiktų didelė tikimybė siurblys tiesiog už jų užstrigs. Jei norite, kad siurblys-robotas atliktų savo darbą greičiau, pravartu sukelti kėdes ant stalo.

Roborock S5 siurblio veikimas praktikoje

Kaip ir standartiniame siurblyje galite patys pasirinkti siurbimo galią. Nuo pasirinkto siurbimo intensyvumo priklausys ir skleidžiamas siurblio garsas. Apskritai „Roborock S5“ siurblys nėra triukšmingesnis nei kiti robotai siurbliai ir ženkliai mažiau triukšmingesnis nei standartiniai dulkių siurbliai.
Siurblio akumuliatoriui išsikrovus iki 20%, “Roborock S5” robotas nutraukia darbą ir grįžta į bazinę stotį pasikrauti. Baterijai pasikrovus iki 80% siurblys robotas grįš į tašką, kuriame baigė valyti ir pratęs darbą.
Taip pat, siurblys automatiškai seka ar šiukšliadėžė pilna, ir jai prisipildžius nustoja valyti.
Praktikoje, 50 m2 butą „Roborock S5“ robotas išvalo per maždaug 40 minučių.

Patalpų plovimas

„Roborock S5“ siurblys robotas gali tuo pačiu metu siurbliuoti ir plauti grindis, todėl prieš tai siurbliuoti grindų nereikia. Su vienu 140 ml vandens konteineriu šis siurblys robotas išvalys apie 45-50 m2, o drėgnas valymas užtruks apie 45-50 minučių.

Roborock S5 siurblio vandens konteineris

Roborock S5 siurblio roboto šluostė

Kaip ir visi kiti robotai siurbliai, plaunant grindis „Roborock S5“ siurblys neprispaudžia šluostės prie grindų labai stipriai, ko pasekoje, siurblys ne visuomet išplaus lipnias ar įsisenėjusias dėmes.
Pagal instrukciją į vandens rezervuarą derėtų pilti tik vandenį, tačiau truputis universalių valymo priemonių nepakenks. Viso to pasekmė – ateityje gali tekti greičiau keisti vandens filtrus.
Plaunant grindis su „Roborock S5“ siurbliu itin patogu, kad programėlės nustatymuose galima identifikuoti zonas į kurias robotas neturėtų įvažiuoti ir atlikti plovimą.

Valymo efektyvumas

„Roborock S5“ siurblio galia yra pakankamai didelė – 2000 Pa.
Tarp parinkčių šis siurblys turi atskirą nustatymą kilimams – „Carpet boost“. Aktyvavus šį režimą robotas automatiškai padidins siurbimą vos tik aptiks kiliminę dangą. Šios funkcijos dėka siurblys sugeba išsiurbliuoti ne tik dulkes, bet ir žmonių ir naminių gyvūnų plaukus.
Vienas iš siurblio-roboto privalumų yra tai, kad jis sugeba perlipti net iki 2 cm aukščio kliūtis. Siurblys be vargo įveiks durų slenksčius ir iki 2cm storio kilimus.

Roborock S5 siurblio apačia

Apskritai „Roborock S5“ dulkių siurblys veikia efektyviai ir valo labai gerai. Siurblys puikiai išvalo į namus prineštą smėlį ir plaukus ant skirtingų tipų paviršių: keraminių plytelių, laminato ar kiliminės dangos. Didelis šio siurblio-roboto privalumas yra tas, kad robotas sugeba identifikuoti kiliminę dangą ir kiliminės dangos teritorijoje siurbliuoja intensyviau.
Taip pat, praktikoje siurblys neturi problemų perlipant slenksčius ar užeinant ant vidutinio storio kilimų.
Prieš naudojant siurblį, derėtų iš anksto pasirūpinti, kad siurblys galėtų pasiekti visas norimas išvalyti vietas po baldais. Jei kai kurių jūsų baldų kojelės yra per žemos, tikėtina kad negalėdamas pilnai palysti po baldais siurblys atsitrenkinės į juos ir su laiku apsibraižys.

Roborock S5 siurblys po baldais

Norint to išvengti aplink šiuos baldus patartina sukurti virtualias sienas, kurių robotas neperžegs.

Baterijos veikimo laikas

„Roborock S5“ siurblys robotas aprūpintas įspūdinga 5200 mAh ličio baterija, kurios užtenka iki 2,5 valandos. Robotas gali išvalyti iki 250 m2 namų ploto. Nepaisant didelio siurbliavimo ploto, reikėtų atkreipti dėmesį, kad robotas negali sudaryti vienu metu pirmo ir antro aukštų siurbliavimo planų. Šiuo atveju jums teks patiems nunešti siurblį į antrą aukštą, kad jis galėtų pradėti valymo procesą, įskaitant ir žemėlapių sudarymą.

„Amazon Alexa“ ir „Google Home“ integracija

„Roborock S5“ yra suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Home“, todėl jei turite vieną iš šių palaikančių įrenginių, galite tiesiogiai įsakyti siurbliui pradėti darbą savo balsu.

„Roborock S5“ kaina

Šiuo metu “Roborock S5” siurblį robotą galima įsigyti už mažiausią kainą Aliexpress ar Gearbest internetinėse parduotuvėse.

Roborock S5 siurblio kaina
Roborock S5 siurblio kaina

Verdiktas: Pirkti ar nepirkti “Roborock S5”?

Jei ieškote pavyzdinio roboto siurblio už protingą kainą, „Roborock S5“ siurblys bus tinkamas pasirinkimas. Šis robotas turi viską ko reikia geram dulkių siurbliui: minimalistinį dizainą, puikius valymo rezultatus, stabilią ir efektyvią navigaciją bei itin patogų valdymą iš išmaniojo telefono.

Dalintis Pinterest

 

„Roborock S5“ siurblio roboto specifikacija

Pagrindinės savybės Roborock S5
Dydis 350x350x97mm
Siurbimo galia 2000 Pa
Išvalomas plotas 250 m2
Drėgnas valymas
Maks. slenksčio įveikimo aukštis 2 cm
Žemėlapių sudarymas
Žemėlapio sudarymo sistema LDS skanavimas + SLAM algoritmas
Automatinis prisijungimas ir pasikrovimas
Garso pranešimai
Triukšmas 68 dB (maks. režimu), 55dB (subalansuotu režimu)
Valymo savybės
Dulkių konteineris 0,48 L
Vandens konteineris 0,14 L
Apatinis šepetėlis
Šoniniai šepetėliai vnt. 1
HEPA filtras
Plaunamas filtras
Kilimų tipas Trumpo ir vidutinio ilgio plauko
Grindų tipas Keraminės ir marmūrinės plytelės, parketas, laminatas, linoleumas
Tinkamas gyvūnų plaukams išsiurbti
Baterija
Baterijos galia 5200 mAh (ličio baterija)
Darbo laikas 150 min.
Pakrovimo laikas 120 min.
Galia 58 W
Kontrolė
Laiko planavimas
Nuotolinis valdymas pulteliu
Valdymas telefonu
Google Assistant palaikymas
Amazon Alexa palaikymas
Magnetinė/ Optinė Virtuali siena
Kintamo intensyvumo siurbimas
Programėlės funkcijos
Stebėjimas realiuoju laiku
Zoninis valymas
Vietinis valymas (“Spot cleaning”)
Kelių aukštų žemėlapių sudarymas vienu metu
Rankinis judesio valdymas
Jutikliai
Jutikliai 13
Kiliminės dangos atpažinimas
Apsaugos nuo kritimo jutiklis
Purvo aptikimas
Jutiklis nuo susidūrimų
Pilnos šiukšliadežės indikatorius

“Xiaomi Roborock S5 (S50/ S55)” roboto siurblio atsiliepimai, skundai, komentarai

Ar turi “Xiaomi Roborock S5 (S50/S55)” robotą siurblį? Mielai išgirsime tavo įspūdžius eksploatuojant šį robotą siurblį. Pasidalink savo atsiliepimu su kitais lankytojais!

RAŠYK ATSILIEPIMĄ


0
0.0 rating
0 iš 5 žvaigždžių (remiantis 0 atsiliepimais)
Puiku0%
Gerai0%
Patenkinama0%
Blogai0%
Labai blogai0%


Comments are closed.

8% Nuolaida Xiaomi IReader T6

Galioja iki: 2020-06-30

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI IREADER

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-06-30

Kodas:

APLANKYK

26% Nuolaida Xiaomi Redmi ausinėms

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI AUSINES

29% Nuolaida Bakkey išmaniajam laikrodžiui

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK BAKKEY LAIKRODĮ

56% Nuolaida Xiaomi Mi Apyrankei 4

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI APYRANKĘ

15% Nuolaida BLITZWOLF prekėms

Galioja iki: 2020-05-10

Kodas:

ĮSIGYK BLITZWOLF PREKĘ

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!