ILife V7s Plus siurblio roboto apžvalga ir atsiliepimai

ILife V7s Plus siurblio roboto apžvalga ir atsiliepimai

Dalintis Pinterest

 
 
„ILife V7s Plus“ – puikios išvaizdos robotas siurblys, kurį ypač smagu turėti. Šis siurblys robotas patenka į pigesnių robotų siurblių klasę ir turi pačias elementariausias funkcijas. Šio modelio robotas turi itin gerą kainos ir kokybės santykį. Už itin nedidelę kainą galėsite pamiršti apie kasdienį namų siurbliavimą ir plovimą.

ILife V7s Plus apžvalga ir atsiliepimai

“ILife V7s Plus” Privalumai:

  • Puikiai atrodo
  • Nėra triukšmingas
  • Turi rankinį valdymą
  • Manevringas, puikiai apeina kliūtis
  • Pigus

 
“ILife V7s Plus” Trūkumai:

  • Maža siurbimo galia (400 Pa)
  • Nėra galimybės nustatyti nematomas sienas, kurių siurblys robotas neturėtų peržengti
  • Neturi žemėlapių sudarymo funkcijos, ko pasekoje robotas juda neišmaniai
  • Nėra tinkamas namams, kuriuose yra ilgo plauko kilimų

Dizainas

Kaip ir dauguma šių dienų robotų siurblių „Chuwi ILife V7s plus“ siurblys robotas turi gražų dizainą. Blizgus jo paviršius sukuria prabangos įvaizdį.
„ILife V7s plus“ robotas siurblys pagamintas iš plastiko ir sveria palyginti nedaug (3 kg). Siurblio viršuje yra dangtelis, kurį atidarius galėsite ištuštinti dulkių siurblio šiukšliadėžę ar išimti ir pripildyti vandens rezervuarą.

ILife V7s Plus roboto siurblio dalys

ILife V7s Plus roboto siurblio dalys

Taip pat „ILife V7s plus“ robotas turi mygtuką „CLEAR“, kurį paspaudus vieną kartą, įsijungs miego režimas, o paspaudus du kartus – robotas ims suktis ratais. Ši funkcija skirta vietiniams nešvarumams išsiurbliuoti („Spot cleaning“).
Papildomai „ILife“ siurblys robotas turi HEPA filtrą, todėl patiks žmonėms turintiems įvairių alergijų.
ILife V7s Plus roboto siurblio dalys
Prieš perkant „ILife V7s plus“ siurblį robotą iš Kinijos internetinės parduotuvės vertėtų pardavėjo pasiteirauti ar jis atkeliaus su europietišku jungikliu. Priešingu atveju jums gali tekti papildomai įsigyti specialų adapterį, kuris apskritai nėra brangus, tiesiog tai pareikalaus iš jūsų papildomai laiko jam įsigyti.

Navigacija

Dulkių siurblys robotas „ILife V7s plus“ neturi žemėlapio sudarymo sistemos, dėl ko robotas patalpose naviguoja ne nuosekliai ir ne taip efektyviai, kaip robotai siurbliai turintys patalpų skanavimo funkciją. Šiam robotui siurbliui kartais sunku rasti savo kelią siauresnėje aplinkoje. Taip pat, šis prietaisas nebus itin geras pasirinkimas jei jūsų namuose yra daug baldų ar namų išplanavimas yra sudėtingas.
Esant poreikiui, dėka integruoto nuotolinio valdymo pulto, robotą galite valdyti patys. Pavyzdžiui, šiek tiek pakoreguodami roboto judėjimo kryptį.
Vienas iš svarbių faktorių apibūdinančių siurblį robotą yra jo autonimiškumas, kuris priklauso nuo siurblyje instaliuotų jutiklių gausos. „ILife V7s“ siurblys robotas turi jutiklius priekyje ir apačioje, kurie neleis jam nukristi nuo laiptų ir jis nesitrankys į baldus. Taip pat, šis prietaisas turi slėgio jutiklį, kuris siurbliui užstrigus tai identifikuos ir robotas sustos.

„ILife V7s Plus” siurblio valdymas

„ILife V7s plus“ roboto nėra galimybės valdyti išmaniuoju telefonu, kaip tai daro kiti naujesnės laidos siurbliai robotai, tačiau šis prietaisas turi nuotolinio valdymo pultą, kuriuo galėsite siurblį valdyti rankiniu būdu.
Siurblio nėra galimybės valdyti pagal zonas, kaip, pavyzdžiui, su siurbliu robotu „Roborocks S5 Max“ ar „Viomi V3“. Taip pat, šis siurblys robotas neturi galimybės sukurti virtualių sienų, kurios apribotų patekimą į nepageidaujamas erdves.

Siurblio veikimas praktikoje

Atsižvelgiant į „ILife V7s plus“ roboto techninius ribotumus, šis dulkių siurblys robotas veikia geriau nei būtų galima tikėtis. Robotas yra iš tiesų manevringas ir puikiai apeina kliūtis. Jei tarp kliūčių yra pakankamai vietos, robotas siurblys sklandžiai išlaviruos tarp jų. Taip pat, šis siurblys gerai atpažįsta posūkius bei kampus ir apvažiuoja aplink juos sklandžiai. Judėdamas prie baldų „ILife“ robotas šiek tiek sulėtėja.
Šis siurblys robotas turi priekinius jutiklius, kurie neleis siurbliui nukristi nuo laiptų. Taip pat, „ILife V7s plus“ siurblys robotas sugeba įveikti slenksčius, kurių aukštis siekia iki 1 centimetro ir be jokių problemų palenda po lovomis. Dėl šios priežasties prieš paleidžiant robotą siurbliuoti reikėtų surinkti ant grindų besimėtančius smulkius daiktus, patraukti laidus ar kitus daikus, už kurių robotas galėtų užkliūti.

Patalpų plovimas

Be siurbimo „ILife V7s plus“ robotas siurblys turi plovimo funkciją. Šiai funkcijai atlikti naudojama „i-Dropping“ technologija, kai vanduo laša palaipsniui, kad vanduo mikropluošto šluostėje pasiskirstytų tolygiai.

ILife V7s Plus roboto siurblio dalys

Kaip ir dauguma robotų siurblių “ILife V7s plus” siurblys neprispaudžia šluostės prie grindų stipriai. To pasekoje, šis robotas neišplaus ant grindų išdžiuvusio purvo, tačiau puikiai susitvarkys su plovimo užduotimi, jei grindys bus beveik švarios ir pakaks šlapio prašluostymo.

ILife V7s Plus roboto siurblio dalys

Valymo efektyvumas

Palyginti su kitais siurbliais robotais, „ILife V7s plus“ turi nedidelę 400 Pa trauką. Paprastai vidutinio dulkių siurblio roboto siurbimo trauka siekia 1000 – 1500 Pa.
Su šiuo siurbliu robotu galėsite išsiurbliuoti smulkius nešvarumus, tokius kaip, dulkes, trupinius, kruopas ar plaukus.
Dulkių siurblys robotas “ILife V7s plus” nebus pats geriausias pasirinkimas jei jūsų patalpose yra ilgesnio plauko kilimų. Šio modelio siurblys gali peržengti tik iki 1 cm aukščio kliūtis, todėl jei jūsų namuose kilimai yra šiek tiek storesni, tikėtina, kad siurblys robotas užstrigs ir jums teks patiems nukelti robotą.

Baterijos veikimo laikas

Robotas „ILife V7s plus“ turi 2600 mAh ličio bateriją, kurios užteks maždaug 2 valandoms, o siurblys per tą laiką išsiurbliuos apie 120 – 180 m2. Nepaisant to, nereikėtų jaudintis, kad jūsų robotas dulkių siurblys sustos atsitiktinėje namų vietoje. Baterijai išsikraunant jūsų siurblys robotas automatiškai grįš į įkrovimo stortį ir pasikraus. Tuščios baterijos pakrovimas truks apie 3 valandas.

„Amazon Alexa“ ir „Google Home“ integracija

Toliau, „ILife V7s plus“ dulkių siurblys robotas nėra suderintas su „Amazon Alexa“ ir „Google Home“. Jei siurblio valdymas balsu jums yra itin svarbi funkcija, tuomet vertėtų rinktis kitą siurblio modelį. Pavyzdžiui, „Roborock S5“.

„ILife V7s Plus“ kaina

Šiuo metu „ILife V7s plus“ siurblį robotą už mažiausią kainą galima įsigyti „Aliexpress“ ar „Gearbest“ internetinėse parduotuvėse.
Perkant „ILife V7s plus“ siurblį robotą iš „Aliexpress“ internetinės parduotuvės rinkitės siuntimą iš Lenkijos ar Ispanijos sandėlių. Tokiu atveju galėsite išvengti papildomų mokesčių, o ir prekė bus pristatyta per 7 – 10 dienų.

ILife V7s Plus siurblio roboto kaina
ILife V7s Plus siurblio roboto kaina

Verdiktas: Pirkti ar nepirkti “ILife V7s Plus” siurblį robotą?

„ILife V7s plus“ siurblys robotas labiausiai tiks nedideliems paprasto išplanavimo namams, kurie nėra apkrauti gausybe baldų ir namuose nėra ilgo plauko kilimų.
Atsižvelgiant į itin žemą siurblio kainą, pagal savo turimas funkcijas šis dulkių siurblys robotas atliks savo darbą pakankamai gerai ir bus iš ties geras pasirinkimas jei ieškote siurblio kurio kaina neviršija $200.

Dalintis Pinterest

 

„ILife V7s Plus“ siurblio roboto specifikacija

Pagrindinės savybės ILife V7s Plus
Dydis 340x340x84mm
Svoris 3 kg
Siurbimo galia 400 Pa
Išvalomas plotas 120 – 180 m2
Drėgnas valymas
Maks. slenksčio įveikimo aukštis 1 cm
Žemėlapių sudarymas
Žemėlapio sudarymo sistema
Automatinis prisijungimas ir pasikrovimas
Garso pranešimai
Triukšmas 68 dB (maks. režimu)
Valymo savybės
Dulkių konteineris 0,3 L
Vandens konteineris 0,3 L
Apatinis šepetėlis
Šoniniai šepetėliai vnt. 1
Valymo režimai kraštų valymo režimas, vietinis/ taškinis valymo režimas ir autmatinis valymo režimas
HEPA filtras
Plaunamas filtras
Kilimų tipas Trumpo ilgio plauko
Grindų tipas Keraminės ir marmūrinės plytelės, parketas, laminatas, linoleumas
Tinkamas gyvūnų plaukams išsiurbti
Baterija
Baterijos galia 2600 mAh (ličio baterija)
Darbo laikas 120 min.
Pakrovimo laikas 180 min.
Galia 24 W
Kontrolė
Laiko planavimas
Nuotolinis valdymas pulteliu
Valdymas telefonu
Google Assistant palaikymas
Amazon Alexa palaikymas
Magnetinė/ Optinė Virtuali siena
Kintamo intensyvumo siurbimas
Programėlės funkcijos
Stebėjimas realiuoju laiku
Zoninis valymas
Vietinis valymas (“Spot cleaning”)
Kelių aukštų žemėlapių sudarymas vienu metu
Rankinis judesio valdymas
Jutikliai
Jutikliai
Kiliminės dangos atpažinimas
Apsaugos nuo kritimo jutiklis
Purvo aptikimas
Jutiklis nuo susidūrimų
Pilnos šiukšliadežės indikatorius

 

ILife V7s Plus siurblio roboto kaina
ILife V7s Plus siurblio roboto kaina


“ILife V7s Plus” roboto siurblio atsiliepimai, skundai, komentarai

Galbūt turi “ILife V7s Plus” robotą siurblį? Mielai išgirsime tavo įspūdžius, eksploatuojant šį robotą siurblį. Pasidalink savo atsiliepimu su kitais lankytojais!

RAŠYK ATSILIEPIMĄ


0
0.0 rating
0 iš 5 žvaigždžių (remiantis 0 atsiliepimais)
Puiku0%
Gerai0%
Patenkinama0%
Blogai0%
Labai blogai0%


Comments are closed.

10% XIAOMI RedmiBook Laptop Pro 14inch (už 574,08 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMIBOOK

12% TECLAST F5 Nešiojamas kompiuteris iš Kinijos sandėlio (už 252,46 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK TECLAST F5

19% MEGAWHEELS S11 7.5Ah 350W ekektrinis paspirtukas (už 303,22 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK MEGAWHEELS PASPIRTUKĄ

15% Nuolaida LIECTROUX C30B dulkių siurbliui robotui (už 178,86 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK LIECTROUX C30B SIURBLĮ

10% Nuolaida Xiaomi Redmi G Gaming nešiojamam kompiuteriui (už 845,00 €)

Galioja iki: 2020-10-22

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI G GAMING LAPTOP

15% Nuolaida ECOVACS DEEBOT DE55 siurbliui robotui (už 187,38 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ECOVACS SIURBLĮ

20% Nuolaida Redmi Note 8 telefonui (už 133,26 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 8

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI NOTE 10 LITE

21% Nuolaida Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 9PRO

31% Nuolaida Xiaomi Mi 10 telefonui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI 10

35% Nuolaida Xiaomi TV Bar garsiakalbis
Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI TV BAR

12% Nuolaida Roborocks S5 MAX dulkių siurbliui robotui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ROBOROCKS S5 MAX

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!