Shein LT | Shein atsiliepimai ir patarimai

Shein LT | Shein atsiliepimai ir patarimai

Išsami ir aktuali SheIn apžvalga

Shein yra Kinijos internetinė parduotuvė skirta moterims norinčioms įsigyti rūbų. Didžioji dalis viso asortimento orientuota į jaunas moteris ir paneles. Be rūbų šiame tinklalapyje taip pat galima rasti įvairių aksesuarų tokių kaip pupuošalai ar rankinės.
Shein drabužių asortimentas gan stilingas, o jų kokybė pakankamai gerai vertinama daugelio klientų. Žinoma, kaip jau nutinka Kinijoje, pasitaiko ir nukrypimų.
Į ką vertėtų atkreipti dėmesį apsiperkant Shein parduotuvėje, tai – rūbų dydžiai. Jie gali būti ir vienu ar dviem dydžiais didesni nei esate įpratę pirkti Lietuvoje. Tad prieš perkant vertėtų visgi išsimatuoti save ir rinktis rūbus pagal šiuos duomenis. Nepasikliaukite tinklalapyje nurodytais dydžiais aidėmis (S,M,L).
Sritys, kuriose ši internetinė Kinijos parduotuvė galėtų keisti savo politiką – klientų aptarnavimas ir prekių grąžinimo procesas. Shein personalas ne visuomet linkęs spręsti iškilusias problemas kliento naudai, o prekių grąžinimo procesas šiuo metų yra ilgas, painus, o prekių siuntimo išlaidas atgal turi padengti pats klientas.
Nepaisant to, pats Shein tinklalapis veikia greitai, yra saugus, o užsakymo procesas labai paprastas.

SheIn privalumai

Asortimentas Labai didelis, kaip rūbų kategorijai (apie 50.000 prekių)
Klientų aptarnavimas 24/7 pasiekiamas, greitas paslaugų aptarnavimas kreipiantis tiesiogiai internetu (“Live-chat”)
Nemokamas siuntimas Nemokamas prekių siuntimas Flat Rate paštu
Mokėjimo būdai Paypal, kreditinės kortelės (Visa, Mastercard)
Kainos ir kokybės santykis Geras prekių kainos ir kokybės santykis. Prekės pigios, kai tuo tarpu kokybė – vidutinė
Garantija Suteikiama 30 dienų prekės grąžinimo garantija

Privalumai perkant prekes iš SheIn

Asortimentas
Labai didelis, kaip rūbų kategorijai (apie 50.000 prekių)
Klientų aptarnavimas
24/7 pasiekiamas, greitas paslaugų aptarnavimas kreipiantis tiesiogiai internetu (“Live-chat”)
Nemokamas siuntimas
Nemokamas prekių siuntimas Flat Rate paštu
Mokėjimo būdai
Paypal, kreditinės kortelės (Visa, Mastercard)
Kainos ir kokybės santykis
Geras prekių kainos ir kokybės santykis. Prekės pigios, kai tuo tarpu kokybė – vidutinė
Garantija
Suteikiama 30 dienų prekės grąžinimo garantija

SheIn trūkumai

Siuntimo laikas Greitas prekių siuntimo laikas, tačiau užsakymo laikas kartais gan lėtas
Grąžinimo sąlygos Prekės grąžinimo procesas gan sudėtingas, norint grąžinti prekę SheIn dažnai tenka mokėti tiek SheIn tiek vietiniam paštui.

SheIn trūkumai

Siuntimo laikas
Greitas prekių siuntimo laikas, tačiau užsakymo laikas kartais gan lėtas
Grąžinimo sąlygos
Prekės grąžinimo procesas gan sudėtingas, norint grąžinti prekę SheIn dažnai tenka mokėti tiek SheIn tiek vietiniam paštui.

Neturite laiko skaityti visą Shein apžvalgą, bet norite sužinoti daugiau apie Shein? Tuomet skaitykite žemiau Shein apžvalgos santrauką.

SheIn apžvalga – trumpai

Prekių kategorijos • Moteriški rūbai • Vyriški rūbai • Vaikiški rūbai • Batai ir Rankinės • Papuošalai • Stilius ir plaukų aksesuarai • Namų apyvokos daiktai
Asortimentas Didelis (apie 50.000 prekių)
Populiarūs prekių ženklai
ES sandėliai vinkje
Klientų aptarnavimas Pasiekiamas 24/7 siunčiant žinutę tiesiogiai internetu (“Live-chat”) ar Bilietų sistemą (“Ticket system”). Atsakymas per 24 val.
Nuolaidos Išpardavimai
Mokėjimo būdai Ideal logo PayPal logo Mastercard logo Visa logo American Express logo
Siuntimo išlaidos Nemokamas siuntimas Flat Rate paštu – užsakymams virš $50
[daugiau informacijos…]
PVM ir muito mokesčiai Pirkiniai viršijantys €22 apmokestinami PVM mokesčių. Muitų mokestis taikomas prekėms viršijančioms €150
Siuntimo laikas Flat Rate pastas: 6 – 18 darbo dienų
[daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo politika Nepatikusią prekę galima gražinti per 30 dienų nuo jos gavimo dienos. Prekę galima pakeisti arba atgauti už ją sumokėtus pinigus. Prekės grąžinimo išlaidas dengia klientas.
[daugiau informacijos…]
Garantija 30 d. prekės grąžinimo garantija

SheIn apžvalga – trumpai

Prekių kategorijos
• Moteriški rūbai • Vyriški rūbai • Vaikiški rūbai • Batai ir Rankinės • Papuošalai • Stilius ir plaukų aksesuarai • Namų apyvokos daiktai
Asortimentas
Didelis (apie 50.000 prekių)
Populiarūs prekių ženklai
ES sandėliai
Vinkje
Klientų aptarnavimas
Pasiekiamas 24/7 siunčiant žinutę tiesiogiai internetu (“Live-chat”) ar Bilietų sistemą (“Ticket system”). Atsakymas per 24 val.
Nuolaidos
Išpardavimai
Mokėjimo būdai
Ideal logo PayPal logo Mastercard logo Visa logo American express logo
Siuntimo išlaidos
Nemokamas siuntimas Flat Rate paštu – užsakymams virš $50
[daugiau informacijos…]
PVM ir muito mokesčiai
Pirkiniai viršijantys €22 apmokestinami PVM mokesčių. Muitų mokestis taikomas prekėms viršijančioms €150
Siuntimo laikas
Flat Rate pastas: 6 – 18 darbo dienų
[daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo politika
Nepatikusią prekę galima gražinti per 30 dienų nuo jos gavimo dienos. Prekę galima pakeisti arba atgauti už ją sumokėtus pinigus. Prekės grąžinimo išlaidas dengia klientas.
[daugiau informacijos…]
Garantija
30 d. prekės grąžinimo garantija

Apie SheIn

SheIn yra Kinijos mados parduotuvė, įkurta 2008 metais pavadinimu “SheInside”. 2015 metais pavadinimas buvo pakeistas į “SheIn”. Pastaraisiais metais bendrovė sparčiai augo. Pasak pačios įmonės, daugiausia dėmesio jie skiria jaunoms moterims ir paauglėms. Taip pat, jie seka paskutines mados tendencijas. Jei atkreipsite dėmesį į parduotuvės rūbų asortimentą pastebėsite, kad iš tiesų taip ir yra.
Pati internetinė svetainė yra apsaugota SSL sertifikatu, todėl apmokėjimas už prekes yra saugus ir paprastas.
Taip pat, svetainejė yra sudaryta galimybė greitai prekių paieškai. Produktus galima rūšiuoti pagal įvairias kategorijas, pavyzdžiui, pagal rekomenduojamas, populiariausias, naujas kolekcijas, mažiausią ar auškčiausią kainą. Be viso to, galite pasirinkti prekių klasifikaciją pagal stilių, modelio tipą, spalvą, derinius ir kt.

Prekių asortimentas ir kokybė

Visą “SheIn” asortimentą sudaro apie 50.000 prekių, kas yra gan daug, turint omenyje, kad ši el. Kinijos parduotuvė orientuota išskirtinai į rūbus ir madą. Nors parduotuvė specializuojasi drabužių srityje, čia taip pat galite įsigyti papuošalų, batų, rankinių ar plaukų aksesuarų.
Rūbai vyrams ir vaikams sudaro tik labai nedidelę dalį viso asortimento (1% ir 3% atitinkamai). Be viso to, svetaineje galite rasti ir „Plius dydžio“ rūbų kategoriją.
Lyginant su kitomis Kinijos internetinėmis parduotuvėmis, „Shein“ rūbų kainos yra labai mažos. Brangiausia suknelė kainuoja 50$, brangiausi batai – 40$, o rankinės – iki 30$. Didžiausia asortimento dalis kainuoja tarp 5 € ir 20 €. Žinoma tiesa ir tai, kad už šią kainą parduotuvė nesiūlo drabužių iš prabangių audinių, odinių batų ar rankinių. Vis dėlto, jei ieškote gražios suknelės savo atostogoms, „SheIn“ bus tinakama parduotuvė jums. Stiliaus atžvilgiu ši parduotuvė nėra prastesnė už gerai žinomus prekinius ženklus Europoje, kaip „Zara“, „Mango“ ar „H&M“.
Kaip ir kitose Kinijos internetinėse parduotuvėse „SheIn“ rūbų dydžiai neatitinka Lietuviškų dydžių. Todėl labai svarbu prieš perkant rūbą išsimatuoti save ir savo nešiojamų rūbų dydžius centimetrais. Tokiu būdu pasitikrinsite ar tikrai perkate tinkamo dydžio rūbą. Nepasikliaukite parduotuvėje nurodomais dydžiais raidėmis (S, M, L), nes Kiniški rūbai labai tikėtina bus 1-u ar net 2-iem dydžiais mažesni, nei kad esate įpratę pirkti Lietuvoje.
Taip pat, atkreipkite dėmesį į rankovių ilgį, ar jos nėra per trumpos. Papildomai verta atkreipti dėmesį ir į krūtinės dydį. Jei kyla abejonių dėl tinkamo dydžio, spalvos ar naudojamo audinio, prieš užsisakant prekę geriau pirma kreipkitės į „Shein“ klientų aptarnavimo tarnybą ir tik poto pirkite jums patinkančią prekę. Tokiu būdu išvengsite daugelio nesusipratimų.

Klientų aptarnavimas

SheIn klientų aptarnavimo tarnybą galima pasiekti šiais būdais:

  • siunčiant žinutę tiesiogiai internetu (“Live-chat”), kuris pasiekiamas 24/7
  • per bilietų sistemą (“Ticket system”), atsakymas per 24 val.


Žmonių patirtis su Shein yra ganėtinai skirtinga. Pakankamai daug klientų yra patenkinti Shein prekėmis ir klientų aptarnavimu. Tačiau taip pat yra klientų, turinčių ne kokią patirtį. Didžioji dalis besiskundžiančiųjų nurodo, kad grąžinti nepatikusią prekę atgal yra ganėtinai sudėtinga.

Garantija ir prekių grąžinimas

Shein taiko standartinę 30-ies dienų prekės grąžinimo politiką visoms savo prekėms. Tai reiškia, kad prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo jos gavimo dienos ir atgauti sumokėtus pinigus. Tai galite padaryti tuo atveju, jei rūbai nebuvo nešiojami, jie nėra sugadinti ir yra originalioje pakuotėje. Kai kurios Shein prekės negali būti grąžinamos. Į šią kategoriją patenka tokios prekės kaip apatinis trikotažas, naktiniai drabužiai, maudymosi kostiumėliai, papuošalai ir aksesuarai.
Grąžinant prekę atgal, kartais Shein prašo papildomai sumokėti už prekės etiketės gamybą.
Taip pat, jums teks patiems apmokėti siuntimo atgal išlaidas. Jei prekę pirkote su Paypal ir perkant aktyvavote prekės grąžinimo išlaidų paslaugą, tuomet galite pasinaudoti šia paslauga ir kreiptis į Paypal dėl patirtų siuntimo išlaidų kompensavimo.
Lyginant su kitomis internetinėmis parduotuvėmis, taikomos Shein garantinės sąlygos rūbams yra labai panašios. Dauguma Kinijos el. Parduotuvių taip pat suteikia 30 dienų garantiją rūbams.

Siuntimo metodai

Shein siūlo nemokamą prekių siuntimo paslaugą į Lietuvą, jei bendra prekių vertė viršija 50$. Lyginant su kitomis Kinijos internetinėmis parduotuvėmis prekių pristatymas į namus trunka palyginti trumpai. Prekės siuntimas paprastai trunka nuo 6 iki 18 darbo dienų, nuo to momento, kai prekė išsiunčiama iš Shein sandėlio. Pačio užsakymo apdorojimas papildomai gali užtrukti nuo 3 iki 7 dienų. Prekės paruošimo siuntimui laikas yra pakankamai ilgas, nes daugelis jų konkurentų prekes išsiunčia 1-3 dienų bėgyje.
Jei norite garantijos, kad jūsų siuntinys niekur nepasimes, papildomai už 0,99 € galite užsisakyti siuntimo draudimą („Shipping insurance“).
Kalbant iš praktinės pusės, dauguma Shein klientų pastebi, kad iš tikro prekės keliauja daug ilgiau nei nurodo pati įmonė. Paprastai prekės pristatymas užtrunka dėl per ilgo jų ruošimo išsiuntimui iš sandėlio.

Shein galima atsiskaityti su Paypal, Visa ir Mastercard

Shein el. parduotuvėje galima atsiskaityti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, su Paypal, kreditinėmis Visa ir Mastercard kortelėmis ar iDeal.
Atsiskaitant kreditine kortele, naudinga žinoti šio mokėjimo būdo privalumus ir esant poreikiui pasinaudoti kreditinių kortelių suteikiamomis paslaugomis. Daugelis kreditinių kortelių turi prekės įsigijimo apsaugą, kuria garantuojama, kad jūs tikrai gausite užsakytą prekę į namus. Jei taip nutiktų ir jūs prekės negautumėte, jūs galite kreiptis į Kreditinę kortelę suteikusį banką, kuris jums sumokėtus pinigus grąžins atgal. Paprastai kiekviena kreditinė kortelė turi savas taisykles ir pinigų grąžinimo prašymo tvarką. Teikiant prašymą svarbu nepraleisti nustatytų terminų ir laikytis prašymo pateikimo tvarkos.

PATARIMAS: Mokėk su Paypal ir gauk daugiausia šios kortelės teikiamų privalumų.

Lyginant su kitais mokėjimo būdais, atsiskaitant su Paypal Kinijos parduotuvėse gausite daugiausiai apsaugos. Kaip ir kreditinės kortelės Paypal suteikia pirkimo apsaugą. Negavus užsakyto pirkinio, Paypal grąžins jums sumokėtus pinigus. Prie viso to, jei jums reikės prekę grąžinti Shein, Paypal kompensuos siuntimo atgal išlaidas (12 k. per metus iki 30€ už siuntimą). Ši paslauga yra ypač naudinga tais atvejais, kai Kinijos internetinės parduotuvės neapsiima apmokėti prekės grąžinimo išlaidų.

Specialios nuolaidos

Be standartinių nuolaidų, kurias nuolatos taiko Shein, šiame tinklalapyje galite dalyvauti ir Bonus taškų programoje. Pagal šią programą galite kaupti taškus, kuriuos vėliau galima konvertuoti į pinigus. 100-as surinktų taškų prilyginama vienam doleriui. Iki 70% prekės vertės galite padengti sukauptais taškais. Vienas iš šios programos trūkumų yra tai, kad taškai galioja vos 3 mėnesius.
Taškus galite uždirbti šiais būdais:

  • 100 taškų = registracija
  • 100 taškų = pilnas anketos užpildymas
  • 30 taškų = įsigytos prekės video Youtube tinklalapyje
  • 20 taškų = prekės apžvalga su nuotrauka
  • 10 taškų = prekės apžvagla Facebook’e
  • 5 taškai = prekės apžvalga Twitter tinklalapyje
  • 1 taškas = 1$ išleistas Shein parduotuvėje

Siūloma Shein taškų kaupimo programa nelabai daug kuo skiriasi nuo analogiškų lojalumo programų skelbiamų kitose Kinijos internetinėse svetainėse. Žvelgiant į laiko sąnaudas, kurios reikalingos norint sukaupti didesnį taškų kiekį ir gauti pastebimesnę naudą, siūloma taškų kaupimo programa nekuria didelės pridėtinės vertės ir galėtų būti patraukli tik reguliariai ten apsiperkantiems klientams.

Shein atsiliepimai

Ar kada teko pirkti iš Shein? Mielai išgirsime tavo įspūdžius apsiperkant šioje internetinėje parduotuvėje. Rašyk atsiliepimą ir dalinkis savo patirtimi su kitais lankytojais!


RAŠYK ATSILIEPIMĄ


0
0.0 rating
0 iš 5 žvaigždžių (remiantis 0 atsiliepimais)
Puiku0%
Gerai0%
Patenkinama0%
Blogai0%
Labai blogai0%

Pirkimas

4.0 rating
21/03/2020

Sveiki, kodėl šioje svetainėje neleidžia atsiskaityti mastercard?

Viktorija

Dėl sakymo

1.0 rating
02/01/2020

Daugiau kaip mėnuo laiko negaunu užsakymo, kaip susisiekti su pardavėju? Atsako tik robotas.

I

Atsakymas iš Perkuiškinijos.lt

Sveika/ Sveikas I,
Apgailestauju, kad tavo siuntinys vėluoja atkeliauti, tačiau apsiperkant Kinijos internetinėse parduotuvėse, tame tarpe ir Shein dažnai nutinka, kad prekės keliauja daug ilgiau nei nurodo pačios paduotuvės, tad šioje vietoje klientams telieka apsišarvuoti kantrybe.
Kas liečia bendravimą su Shein klientų aptarnavimo tarnyba, siūlyčiau parašyti jiems laišką per bilietų sistemą (ang. “Ticket System” – question type “Shipping info”). Siunčiant tokio tipo užklausą paprastai atsako tiesiogiai Shein personalas. Brūkštelėjus laišką jiems, iš jų netaisyklingos anglų kalbos matau, kad mums atsakė gyvas žmogus. Norint išspręsti iškilusią problemą Shein prašo nurodyti konkretų užsakymo numerį. Nurodyk savo laiške ir jį. Jei visgi pakartotinai nepavyks su jais susisiekti tiesiogiai parašyk savo užsakymo numerį (mes jo nepublikuosime), pabandysim padėti.

Geras aptarnavimas

3.0 rating
22/01/2019

Rūbai kuriuos pirkau Shein neatitiko mano pageidaujamos kokybės, o dydžiai buvo kiek per maži. Susisiekiau su Shein ir jie grąžino man pinigus.
Bent jau geras aptarnavimas :p

A. A.
10% XIAOMI RedmiBook Laptop Pro 14inch (už 574,08 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMIBOOK

12% TECLAST F5 Nešiojamas kompiuteris iš Kinijos sandėlio (už 252,46 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK TECLAST F5

19% MEGAWHEELS S11 7.5Ah 350W ekektrinis paspirtukas (už 303,22 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK MEGAWHEELS PASPIRTUKĄ

15% Nuolaida LIECTROUX C30B dulkių siurbliui robotui (už 178,86 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK LIECTROUX C30B SIURBLĮ

10% Nuolaida Xiaomi Redmi G Gaming nešiojamam kompiuteriui (už 845,00 €)

Galioja iki: 2020-10-22

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI G GAMING LAPTOP

15% Nuolaida ECOVACS DEEBOT DE55 siurbliui robotui (už 187,38 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ECOVACS SIURBLĮ

20% Nuolaida Redmi Note 8 telefonui (už 133,26 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 8

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI NOTE 10 LITE

21% Nuolaida Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 9PRO

31% Nuolaida Xiaomi Mi 10 telefonui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI 10

35% Nuolaida Xiaomi TV Bar garsiakalbis
Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI TV BAR

12% Nuolaida Roborocks S5 MAX dulkių siurbliui robotui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ROBOROCKS S5 MAX

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!