Prekių pirkimas iš Kinijos su Paypal | Privalumai

Prekių pirkimas iš Kinijos su Paypal | Privalumai

 

Ar dažnai perkate prekes iš Kinijos? O gal esate tik vienas žingsnis iki to? Jei taip, tuomet šis straipsnis būtent jums!

Skaityk toliau ir sužinok kodėl apsiperkant Kinijos internetinėse parduotuvėse naudinga atsiskaityti būtent su “PayPal”.

Paypal

Paypal – geriausias atsiskaitymo būdas perkant prekes iš Kinijos

Apsiperkant internetu, daugelis iš mūsų net nepagalvoja su kokio tipo kortele būtų daug naudingiau atsiskaityti. Dažnai atsiskaitome su kreditine kortele, o jeigu įmonama – su debetine kortele. Šie du atsiskaitymo metodai šiuo metu populiariausi Lietuvoje.

Visgi, nedaugelis iš mūsų susimąsto kodėl? Kokią pirkėjo apsaugą suteikia kreditinės ir debetinės kortelės, jei, pavyzdžiui, negaunate užsakytos prekės? Ar yra geresnių atsiskaitymo būdų?

Žinoma, turbūt paklaustimėte, kodėl apskritai apie tai turėtumėte galvoti? Perkant prekes iš Europos Sąjungos, savaime suprantama, kad jūs:

 • gausite užsakymą
 • nepatikusios prekės grąžinimas bus nemokamas ar bent jau kainuos vos kelis eurus
 • grąžinus prekę, sumokėtus pinigus atgausite atgal.

Teisingai, aukščiau paminėta praktika galioja Europoje. Deja, “Kinijos pasaulyje” galioja visai kitos taisyklės ir daugeliui iš mūsų tai ne paslaptis. Norint perimti kontrolę į savo rankas, perkant prekes iš Kinijos, patartume atsiskaityti su “PayPal”. Kodėl? Atsakymus rasite žemiau esančiuose skyriuose.

“PayPal” kompensuoja prekės siuntimo atgal išlaidas!

Vienas iš pagrindinių “PayPal” privalumų yra tai, kad norėdami grąžinti prekę pardavėjui, prekės siuntimo atgal išlaidas padengs “PayPal”. Šis aspektas ypač svarbus, kai kalbame apie prekes iš Kinijos.

Siunčiant registruotą siuntinį į Kiniją su Lietuvos paštu, kainos yra pakankamai aukštos:

Siuntinio svoris
Registruoto siuntinio kaina
Didžioji korespondencija
Siuntinys
0 – 100 g 3.70 € 16.47 €
100 – 500 g 5.94 € 16.47 €
500 g – 1 kg 9.85 € 16.47 €
1 – 2 kg 13.61 € 21.9 €
2 – 3 kg 27.33 €

Jei gavus prekę iš Kinijos ji jums nepatiks, pardavėjas sumokėtus pinigus grąžins atgal, tačiau nei vienas iš jų neatlygins jums siuntimo atgal išlaidų.

Net jeigu įsigyta prekė laikui bėgant sugestų, daugeliu atvejų prekės siuntimo išlaidos kompensuojamos tik iš dalies arba visai nekompensuojamos. Kiekvienos el. parduotuvės sąlygos šiuo klausimu yra labai skirtingos.

Atsiskaitant su “PayPal”, jūsų pozicija bus kiek tvirtesnė. Iki 150 dienų nuo prekės įsigijimo dienos turite teisę prekę grąžinti remontui, o patirtas siuntimo išlaidas kompensuos “PayPal”.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad prekės siuntimo atgal išlaidas „PayPal“ kompensuoja tik Prekės garantiniu laikotarpiu!

Kokiomis aplinkybėmis “PayPal” atlygins jums prekės siuntimo atgal išlaidas?

 • “PayPal” suteikiama prekės siuntimo atgal kompensacija galima pasinaudoti iki 12 kartų per metus ir iki 30 € už siuntinį.
 • “PayPal” suteikia nemokamą prekės grąžinimo paslaugą tik tuo atveju jei pati internetinė parduotuvė šių išlaidų nekompensuoja.
 • Išsaugokite išlaidų pagrindimo dokumentus,nes juos kaip įrodymą reikės pateikti “PayPal”.

Jei norite gauti “PayPal” prekės grąžinimo išlaidų kompesaciją, viskas, ką jums reikės padaryti, tai aktyvuoti šią funkciją. Aktvavus šia funkciją, ateityje ji bus taikoma kiekvienam jūsų pirkiniui.

“PayPal” užtikrina pinigų grąžinimą

Kitas “PayPal” privalumas yra tas, kad Kinijos parduotuvei atsisakius grąžinti pinigus, juos atgausite per “PayPal”. Dėl pinigų grąžinimo į “Paypal” galite kreiptis, jei:

 • gaunate sugadintą prekę
 • prekė labai skiriasi nuo aprašymo pateikto internetinėje parduotuvėje
 • jums nepatinka gauta prekė ir norite ją grąžinti.

DEMĖSIO: Pinigų negalima atgauti už prekes, kurios buvo pagamintos pagal konkretų jūsų užsakymą, ar įsigijus motorinę transporto priemonę.

Atsiskaitydami su “Paypal” jūs nebūsite priklausomi nuo Kinijos internetinės parduotuvės malonės. Jums nereikės nerimauti dėl varginančių Kinijos pardavėjų, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių vengs grąžinti jums pinigus atgal. “PayPal” šioje vietoje užims nepriklausomo teisėjo poziciją ir grąžins jūsų sumokėtus pinigus.

Negavus užsakytos prekės, “PayPal” grąžins jums pinigus atgal

Jei užsakėte prekę, tačiau visgi jos ilgą laiką negaunate, pateikite skundą “PayPal” per 180 dienų nuo prekės užsakymo dienos ir atgaugite savo sumokėtus pinigus.

“PayPal” nieko nekainuoja

Dar vienas “PayPal” privalumas yra tas, kad “PayPal” yra nemokamas. Susikurti “PayPal” paskyrą yra labai paprasta. Viskas ko jums reikės tai banko sąskaita arba kreditinė kortelė.

Kinijos internetinės parduotuvės, kuriose negalima atsiskaityti su “Paypal”

Ne visose Kinijos internetinėse parduotuvėse galima už prekes apmokėti su “Paypal”. Pavyzdžiui, Aliexpress Paypal nepripažįsta ir šioje parduotuvėje teks rinktis kitą apmokėjimo būdą.
Taip pat ir Kinijos internetinės parduotuvės “DHgate” ir “Wish” nepriima “Paypal.”

REZIUMĖ

Apsiperkant Kinijos internetinėse parduotuvėse, atkreipkite dėmesį į naudojamą atsiskaitymo metodą. Pasirinkę tinkamą mokėjimo būdą galite užsitikrinti pirkėjo apsaugą, kaip antai:

 • nemokamai grąžinti prekę į Kiniją
 • atgauti sumokėtus už prekę pinigus, jei Kinijos pardavėjas atsisako juos grąžinti
 • atgauti sumokėtus pinigus, jei prekės taip ir negavote.

Mūsų patarimas jums – mokėkite su “Paypal”. Jei šio mokėjimo metodo Kinijos internetinė parduotuvė nepripažįsta, rinkitės tuomet Kreditinę kortelę. Paprastai kreditinės kortelės taip pat turi vienokią ar kitokią pirkėjo apsaugą. Tuo tarpu, atsiskaitant su debetine kortele negausite jokios pirkėjo apsaugos.

Linkime jums saugaus apsipirkimo Kinijos el. parduotuvėse!

3 labiausiai patikimos Kinijos el. parduotuvės:

Banggood parduotuvė
4.5 out of 5 stars
SUŽINOK DAUGIAU

APLANKYK BANGGOOD
 
Banggood LT parduotuvė

Gearbest LT parduotuvė
4.5 out of 5 stars
SUŽINOK DAUGIAU

APLANKYK GEARBEST
 
Gearbest LT parduotuvė

8% Nuolaida Xiaomi IReader T6

Galioja iki: 2020-06-30

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI IREADER

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-06-30

Kodas:

APLANKYK

26% Nuolaida Xiaomi Redmi ausinėms

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI AUSINES

29% Nuolaida Bakkey išmaniajam laikrodžiui

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK BAKKEY LAIKRODĮ

56% Nuolaida Xiaomi Mi Apyrankei 4

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI APYRANKĘ

15% Nuolaida BLITZWOLF prekėms

Galioja iki: 2020-05-10

Kodas:

ĮSIGYK BLITZWOLF PREKĘ

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!