Lightinthebox LT | apžvalga, atsiliepimai ir patarimai

Lightinthebox LT | apžvalga, atsiliepimai ir patarimai

LIGHTINTHEBOX LT APŽVALGA

 

Atsižvelgiant į šiuo metu Lietuvoje vyraujančias Europinio lygio prekių kainas ir vis dar „Lietuviškus“ atlyginimus, turbūt neįsivaizduojama, kad kuris iš mūsų nepasvarsto apie daug pigesnę alternatyvą – įsigyti prekių iš Kinijos internetinės parduotuvės. Užkliuvo akis už Lightinthebox ir norėtumei išgirsti Lightinthebox atsiliepimus iš Lietuvos? Jei taip, skaityk Lightinthebox LT apžvalgą ir sužinok viską apie šią Kinijos elektroninę parduotuvę.

Lightinthebox turi didžiulę stilingų rūbų, papuošalų, elektronikos ir namų apyvokos daiktų pasiūlą. Dėl šimtatūkstantinio asortimento čia nesudėtinga surasti sau patinkantį pirkinį.
Lyginant su kitomis Kinijos internetinėmis parduotuvėmis, Lightinthebox siūlomos kainos yra vidutinės, tačiau tai atsveria jų prekių kokybė, greitas ir paslaugus klientų aptarnavimas bei praktikoje išpildomos garantinės sąlygos. Viena iš sričių kur Lightinthebox visgi galėtų keisti savo politiką, tai prekių siuntimas į Lietuvą, kuris šiuo metu nors ir nebrangus, bet visgi yra mokamas.

Lik su mumis ir toliau skaityk Lightinthebox privalumus ir trūkumus!

Lightinthebox privalumai

Asortimentas Didelis (daugiau nei 380.000 prekių). Specializuojasi mados, papuošalų, namų ir sodo apyvokos prekių kategorijose
Klientų aptarnavimas 24/7 pasiekiamas, greitas ir orientuotas į iškylančių problemų sprendimą klientų aptarnavimas
Mokėjimo būdai Paypal, Visa, Mastercard, iDeal
Kainos ir kokybės santykis Geras prekių kainos ir kokybės santykis lyginant su kitomis Kinijos internetinėmis parduotuvėmis
Garantija Populiariausios prekės tokios kaip drabužiai ir papuošalai turi 30 dienų garantiją. Planšetiniams kompiuteriams ir telefonams suteikiama 3 mėn. garantija. Nepatikusios prekės grąžinimo laikotarpis – 14 d. Prekei sugedus Lightinthebox dengia siuntimo atgal išlaidas.
Siuntimo laikas Lyginant su kitomis Kinijos internetinėmis parduotuvėmis, santykinai greitas prekių pristatymas į namus. Standaritniu reigstruotu oro paštu: 10-20 darbo dienų, Ekspresu: 3-4 darbo dienos.

Lightinthebox privalumai

Asortimentas
Didelis (daugiau nei 380.000 prekių). Specializuojasi mados, papuošalų, namų ir sodo apyvokos prekių kategorijose
Klientų aptarnavimas
24/7 pasiekiamas, greitas ir orientuotas į iškylančių problemų sprendimą klientų aptarnavimas
Mokėjimo būdai
Paypal, Visa, Mastercard, iDeal
Kainos ir kokybės santykis
Geras prekių kainos ir kokybės santykis, lyginant su kitomis Kinijos internetinėmis parduotuvėmis
Garantija
Populiariausios prekės tokios kaip drabužiai ir papuošalai turi 30 dienų garantiją. Planšetiniams kompiuteriams ir telefonams suteikiama 3 mėn. garantija. Nepatikusios prekės grąžinimo laikotarpis – 14 d. Prekei sugedus Lightinthebox dengia siuntimo atgal išlaidas.
Siuntimo laikas
Lyginant su kitomis Kinijos internetinėmis parduotuvėmis, santykinai greitas prekių pristatymas į namus. Standaritniu reigstruotu oro paštu: 10-20 darbo dienų, Ekspresu: 3-4 darbo dienos.

 

Lightinthebox trūkumai

Nemokamas siuntimas Lightinthebox neturi nemokamos siuntimo paslaugos. Siuntimas standartiniu oro paštu gali kainuoti nuo keliolikos euro centų iki poros eurų.

Lightinthebox trūkumai

Nemokamas siuntimas
Lightinthebox neturi nemokamos siuntimo paslaugos. Siuntimas standartiniu oro paštu gali kainuoti nuo keliolikos euro centų iki poros eurų.

Lightinthebox santrauka

Lightinthebox LT atsiliepimai style=
4.5 out of 5 stars
Prekių kategorijos • Telefonai ir jų priedai • Kompiuteriai • Biuro technika • Elektronika • Apšvietimas • Automobilių priedai • Namų ūkio ir sodo reikmenys • Sporto ir laisvalaikio įranga • Žaislai & Hobis • Apranga • Avalynė ir Rankinės • Papuošalai & Laikrodžiai • Stilius ir Plaukų aksesuarai • Apranga ir aksesuarai vestuvėms ir vakarėliams
Asortimentas Didelis (apie 380.000 prekių)
Populiarūs prekių ženklai MSI, Acer, Xiaomi, MXQ, Sharp, Doogee, OnePlus,Oukitel, Nokia, Ulefone, Lenovo, DJI, SanDisk, Lan Ting, SKMEI, Samsung
ES sandėliai vinkje
Klientų aptarnavimas Pasiekiamas 24/7 el. paštu, išsiunčiant žinutę per bilietų sistemą (“Ticket system”). Atsakymas per 1 darbo dieną.
Mokėjimo būdai Paypal logo Mastercard logo Visa logo iDeal logo
Siuntimo išlaidos Lightinthebox neturi nemokamo prekių siuntimo paslaugos.
Siuntimo kainos dydis priklauso nuo siuntinio svorio.
[daugiau informacijos…]
PVM ir muito mokesčiai Visi pirkiniai apmokestinami PVM mokesčiu. Muito mokestis taikomas prekėms viršijančioms €150
Siuntimo laikas Standartinis oro paštas (su track & trace numeriu): 10 – 20 darbo dienų
Standartinis oro paštas (be track & trace numeriu): 10 – 18 darbo dienų
EMS: 5-8 darbo dienos
DHL, UPS, FedEx & TNT: 3-4 darbo dienos
[daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo politika Remonto garantija: nuo 14 d. iki 12 mėn. Kiekvienai prekių kategorijai garantinės sąlygos yra skirtingos. Klientas turi teisę į nemokamą prekės remontą, sugedusios prekės dalies ar viso produkto pakeitimą. Lightinthebox dengia prekės siuntimo atgal išlaidas.
Prekės grąžinimas: iki 14 d. nuo prekės gavimo nepatikusią prekę galima grąžinti ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Klientas dengia prekės siuntimo atgal išlaidas.
[daugiau informacijos…]
Garantija Prekių garantijos laikotarpis svyruoja nuo 14 d. iki 12 mėn. Kiekvienai prekės kategorijai nustatytas skirtingas garantijos laikotarpis.
Rūbai ir papuošalai – 30 d.
Telefonai – 3 mėn.

Lightinthebox santrauka

Lightinthebox
4.5 out of 5 stars
Prekių kategorijos
• Telefonai ir jų priedai • Kompiuteriai • Biuro technika • Elektronika • Apšvietimas • Automobilių priedai • Namų ūkio ir sodo reikmenys • Sporto ir laisvalaikio įranga • Žaislai & Hobis • Apranga • Avalynė ir Rankinės • Papuošalai & Laikrodžiai • Stilius ir Plaukų aksesuarai • Apranga ir aksesuarai vestuvėms ir vakarėliams
Asortimentas
Didelis (apie 380.000 prekių)
Populiarūs prekių ženklai
MSI, Acer, Xiaomi, MXQ, Sharp, Doogee, OnePlus,Oukitel, Nokia, Ulefone, Lenovo, DJI, SanDisk, Lan Ting, SKMEI, Samsung
ES sandėliai
Vinkje
Klientų aptarnavimas
Pasiekiamas 24/7 el. paštu, išsiunčiant žinutę per bilietų sistemą (“Ticket system”). Atsakymas per 1 darbo dieną.
Mokėjimo būdai
Paypal logo Mastercard logo Visa logo iDeal logo
Siuntimo išlaidos
Lightinthebox neturi nemokamo prekių siuntimo paslaugos. Siuntimo kainos dydis priklauso nuo siuntinio svorio.
[daugiau informacijos…]
PVM ir muito mokesčiai
Visi pirkiniai apmokestinami PVM mokesčiu. Muito mokestis taikomas prekėms viršijančioms €150
Siuntimo laikas
Standartinis oro paštas (su track & trace numeriu): 10 – 20 darbo dienų
Standartinis oro paštas (be track & trace numeriu): 10 – 18 darbo dienų
EMS: 5-8 darbo dienos
DHL, UPS, FedEx & TNT: 3-4 darbo dienos
[daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo politika
Remonto garantija: nuo 14 d. iki 12 mėn. Kiekvienai prekių kategorijai garantinės sąlygos yra skirtingos. Klientas turi teisę į nemokamą prekės remontą, sugedusios prekės dalies ar viso produkto pakeitimą. Lightinthebox dengia prekės siuntimo atgal išlaidas.
Prekės grąžinimas: iki 14 d. nuo prekės gavimo nepatikusią prekę galima grąžinti ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Klientas dengia prekės siuntimo atgal išlaidas.
[daugiau informacijos…]
Garantija
Prekių garantijos laikotarpis svyruoja nuo 14 d. iki 12 mėn. Kiekvienai prekės kategorijai nustatytas skirtingas garantijos laikotarpis.
Rūbai ir papuošalai – 30 d.
Telefonai – 3 mėn.

Apie Lightinthebox

Lightinthebox yra kinų internetinė parduotuvė, kuri buvo įkurta 2007 m. ir šiuo metu yra įsikūrusi Pekine. Šioje svetainėje parduodamos prekės, pagamintos Kinijos gamintojų. Lightinthebox turi sandėlius ne tik Kinijoje, bet ir Europoje bei Šiaurės Amerikoje. Ši el. parduotuvė specializuojasi rūbų, papuošalų, namų ir sodo reikmenų kategorijose. Svetainė yra sujungta su kitu jų tinklalapiu (Miniinthebox) ir renkantis, pavyzdžiui, tokią kategoriją kaip telefonai, jūs būsite nukreiptas į Miniinthebox internetinę svetainę.

Lightinthebox turi daugybę sekėjų socialiniuose tinkluose. Daugiau nei 7 mln. žmonių seka juos Facebook‘e, o 15,4 tūkst. asmenų – Youtube platformoje.

Lightinthebox turi SSL sertifikatą, kuris garantuoja, kad jūsų privatūs duomenys yra apsaugoti ir šioje el. parduotuvėje galite prekintis saugiau.

Lightinthebox asortimentas – 380.000 prekių

Lightinthebox savo svetainėje turi apie 380.000 prekių. Šis kiekis yra tikrai didelis, tačiau prekių įvairovės atžvilgiu jis nėra labai platus. Čia galima rasti labai daug rūbų ir papuošalų. Kartu šios dvi prekių kategorijos sudaro daugiau nei pusę viso siūlomo asortimento.

Lightinthebox gamina rūbus pagal užsakymą

Viena iš Lightinthebox išskirtinių savybių yra tai, kad jie gamina rūbus pagal užsakymą, pavyzdžiui, vakarines ar vestuvines sukneles. Prie viso to, ši el. parduotuvė turi daug namų ir sodo apyvokos daiktų (> 50.000). Čia galima rasti visko ko reikia tavo namams, įskaitant tekstilės gaminius, namų dekoravimo, virtuvės reikmenis ar apšvietimo įrangą.

Lightinthebox kainos yra daug patrauklesnės nei Lietuvoje. Palyginti su kitomis Kinijos internetinėmis parduotuvėmis, parduotuvė turi gerą kainos ir kokybės santykį. Beto, jie turi nemažai firminių ženklų prekių, kurie paprastai yra geresnės kokybės.

Lightinthebox prekės atitinka svetainėje patalpintas nuotraukas

Dauguma Lightinthebox klientų yra patenkinti gaunamų prekių kokybe. Prekės yra labai panašios į svetainėje pateiktas nuotraukas. Taip pat, prie daugumos prekių čia galima rasti prekių apžvalgas su nuotraukomis, kurias patalpino Lightinthebox klientai, įsigiję vieną ar kitą prekę.

Klientų aptarnavimas – operatyvus ir padedantis spręsti iškilusias problemas

Lightinthebox klientų aptarnavimą galima pasiekti 24 valandas per parą, siunčiant pranešimą per bilietų sistemą („Ticket system“). Paprastai Lightinthebox personalas atsako į užklausas per 1 darbo dieną. Pasak daugelio klientų, jų personalas yra paslaugus ir geranoriškai bando išspręsti iškilusias problemas. Klientų aptarnavimo komanda padeda atšaukti užsakymus, suteikia garantijas ir paprastai nesudaro didelių problemų grąžinant pinigus, jei klientas nusprendžia grąžinti prekę.

Lightinthebox laikosi savo nustatytų garantinių sąlygų

Kaip Kinijos internetinė parduotuvė, Lightinthebox siūlo savo prekėms vidutines garantines sąlygas. Kiekvienai prekių kategorijai įmonė taiko skirtingus garantinius laikotarpius. Populiariausios prekės tokios kaip rūbai, papuošalai turi 30 dienų garantiją, telefonai ir planšetiniai kompiuteriai – 3 mėn. Nors suteikiamas garantinis laikotarpis nėra ilgas, vienas iš parduotuvės pliusų yra tai, kad Lightinthebox padengia prekės siuntimo atgal išlaidas. Tai privalumas, kurio daugelis Kinijos elektroninės parduotuvės neturi.

Periodas
Suteikiamos garantijos
Siuntimo atgal išlaidos
Garantija:
Maišytuvai,
apšvietimas, dviračių rėmai, šakės, vairai & stiebai
12 mėn. remontas arba prekės pakeitimas Lightinthebox
Instrumentų priedai (Žaislai & Hobis) 6 mėn. remontas arba prekės pakeitimas Lightinthebox
Planšetiniai kompiuteriai & telefonai, tatuiruotės & kūno menas, perukai, sveikatos priemonės, massažuokliai, cosplay ir kostiumai, muzikos instrumentai 3 mėn. remontas arba prekės pakeitimas Lightinthebox
Elektronika 2 mėn. remontas arba prekės pakeitimas Lightinthebox
Radijo bangomis valdomi žaislai, pedalai, dviračių sėdynės ir jų užrašai 14 d. remontas arba prekės pakeitimas Lightinthebox
Visi kiti produktai 30 d. remontas arba prekės pakeitimas Lightinthebox
Prekės grąžinimas 14 d. pinigų grąžinimas klientas

Garantija
Maišytuvai, apšvietimas, dviračių rėmai, šakės, vairai & stiebai
Periodas: 12 mėn. Suteikiamos garantijos: remontas arba prekės pakeitimas Siuntimo atgal išlaidos: Lightin­the­box
Instrumentų priedai (Žaislai & Hobis)
Periodas: 6 mėn. Suteikiamos garantijos: remontas arba prekės pakeitimas Siuntimo atgal išlaidos: Lightin­the­box
Planšetiniai kompiuteriai ir telefonai,
tatuiruotės & kūno menas, perukai, sveikatos priemonės, masažuokliai, cosplay ir kostiumai, muzikos instrumentai
Periodas: 3 mėn. Suteikiamos garantijos: remontas arba prekės pakeitimas Siuntimo atgal išlaidos: Lightin­the­box
Elektronika
Periodas: 2 mėn. Suteikiamos garantijos: remontas arba prekės pakeitimas Siuntimo atgal išlaidos: Lightin­the­box
Radijo bangomis valdomi žaislai, pedalai, dviračių sėdynės ir jų užrašai
Periodas: 14 d. Suteikiamos garantijos: remontas arba prekės pakeitimas Siuntimo atgal išlaidos: Lightin­the­box
Visi kiti produktai
Periodas: 30 d. Suteikiamos garantijos: remontas arba prekės pakeitimas Siuntimo atgal išlaidos: Lightin­the­box
Prekės grąžinimas
Periodas: 14 d. Suteikiamos garantijos: pinigų grąžinimas Siuntimo atgal išlaidos: klientas

Lightinthebox nepatikusios prekės grąžinimo sąlygos yra tokios pačios kaip ir Europos Sąjungoje. Prekę galima grąžinti per 14 dienų nuo jos gavimo dienos.

Kaip ir kitose Kinijos parduotuvėse, siunčiant nepatikusią prekę atgal, išlaidas dengia pats klientas. Prekės siuntimas į Kiniją gali apytiksliai kainuoti € 14,-. Šių išlaidų galite išvengti apmokėdami už prekes su Paypal. Lightinthebox taip pat leidžia grąžinti prekę į Europoje esantį sandėlį, dėl ko prekės grąžinimo išlaidos gali būti daug mažesnės.

14-os dienų prekės grąžinimo garantija netaikoma prekėms, kurios buvo pagamintos specialiai pagal jūsų užsakymą. Nors užsakymo grąžinti negalima, kaip išeitį Lightinthebox siūlo nemokamą vestuvinių suknelių korekciją ir nemokamą prekės siuntimo atgal paslaugą.

Apskritai, Lightinthebox klientų aptarnavimas laikosi savo nustatytų garantinių sąlygų, todėl Lietuvos klientai pirkdami prekes iš Lightinthebox gali jaustis saugiai.

Mokamas Lightinthebox prekių siuntimas

Lightinthebox šiuo metu savo klientams nesiūlo nemokamo prekių pristatymo į namus. Tai yra vienas iš didžiausių šios internetinės parduotuvės trūkumų.

Prekės siuntimo kaina priklauso nuo jos svorio. Ji paprastai svyruoja nuo kelių euro centų iki poros eurų. Jei pakuotė sunkesnė nei 500 gramų, siuntimo paslauga gali kainuoti ir daugiau.

Renkantis siuntimo metodą, galima rinktis su ar be „Track & Trace“ numerio. Apskritai, daugelis internetinių parduotuvių rekomenduoja prekę siųsti registruotu oro paštu jei pirkinio kaina didesnė nei 30$.

Lightinthebox siuntinių pristatymo laikas yra ganėtinai geras. Pasirinkus standartinį oro paštą jūsų prekė bus pristatyta per 10-20 darbo dienų, o Ekspresu – per 3-4 darbo dienas.

Siuntimo metodas
Siuntimo laikas
Standartinis paštas (be „track & trace“ numerio) 10 – 20 d.d.
Standartinis paštas (su „track & trace“ numeriu) 10 – 18 d.d.
EMS 5 – 8 d.d.
DHL, UPS, FedEx & TNT 3 – 4 d.d.

Nepaisant trumpo prekių pristatymo laiko Ekspresu, ši paslauga yra santykinai brangi ir kainuoja 10 – 15 eurų.

Be prekės siuntimo laiko, papildomai reikėtų nepamiršti užsakymo apdorojimo laiko. Lightinthebox užsakymo apdorojimo laikas priklauso nuo prekės kategorijos ir gali svyruoti nuo 24 val. iki 26 dienų. Žinoma, 26 dienų laikotarpis iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai daug, tačiau tai daugiau išimtis nei taisyklė. Ilgesnį prekės išsiuntimo laiką paprastai turi prekės pagal asmeninį užsakymą. Pavyzdžiui, nuotakos ar vakarinės suknelės (10-14 dienų). Detalią informaciją apie prekės paruošimą siuntimui laiką galima rasti prie kiekvieno prekės aprašymo.

Papildomai šioje svetainėje už 1-2$ galima įsigyti siuntimo draudimą, tačiau jei atsiskaitote su kreditine kortele ar Paypal, ši paslauga jums bus perteklinė. Paminėti mokėjimo būdai taip pat garantuoja prekių pristatymą.

Apskritai, daugelis klientų yra patenkinti Lightinthebox užsakymo apdorojimo ir prekių siuntimo laiku. Daugelis prekių pasiekia pirkėjus per pažadėta terminą. Jei visgi prekė kliento nepasiekia, Lightinthebox paprastai tvarkingai išsprendžia susiklosčiusią padėti ir išsiunčia prekę iš naujo arba grąžina sumokėtus pinigus.

Lightinthebox galima atsiskaityti su Paypal, Visa ir Mastercard

Lightinthebox el. parduotuvėje galima atsiskaityti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, su Paypal, kreditinėmis Visa ir Mastercard kortelėmis ar iDeal.

Atsiskaitant kreditine kortele, naudinga žinoti šio mokėjimo būdo privalumus ir esant poreikiui pasinaudoti kreditinių kortelių suteikiamomis paslaugomis. Daugelis kreditinių kortelių turi prekės įsigijimo apsaugą, kuria garantuojama, kad jūs tikrai gausite užsakytą prekę į namus. Jei taip nutiktų ir jūs prekės negautumėte, jūs galite kreiptis į Kreditinę kortelę suteikusi banką, kuris jums sumokėtus pinigus grąžins atgal. Paprastai kiekviena kreditinė kortelė turi savas taisykles ir per pinigų grąžinimo prašymo tvarką. Teikiant prašymą svarbu nepraleisti nustatytų terminų ir laikytis prašymo pateikimo tvarkos.

PATARIMAS: : Mokėk su Paypal ir gauk daugiausia šios kortelės teikiamų privalumų.

Lyginant su kitais mokėjimo būdais, atsiskaitant su Paypal Kinijos parduotuvėse gausite daugiausiai apsaugos. Kaip ir kreditinės kortelės Paypal suteikia pirkimo apsaugą. Negavus užsakyto pirkinio, Paypal grąžins jums sumokėtus pinigus. Prie viso to,jei jums reikės prekę grąžinti Lightinthebox, Paypal padengs šias siuntimo atgal išlaidas (12 k. per metus iki €30 už siuntimą). Ši paslauga yra ypač naudinga tais atvejais, kai Kinijos internetinės parduotuvės neapsiima apmokėti prekės grąžinimo išlaidų.

Lightinthebox nuolaidos

Neskaitant nuolatinių nuolaidų, taikomų įvairioms prekėms, šioje svetainėje, Lightinthebox neturi išskirtinių nuolaidų programų, kurios būtų vertos atskiro dėmesio.

Svetainėje galima rasti “Rewards” programą. Kiekvieną kartą perkant Lightinthebox tinklalapyje, jums suteikiamas 1% apdovanojimas nuo prekės vertės, kuris vėliau gali būti panaudotas sekančiam pirkiniui įsigyti. Taip pat, kartas nuo karto tinklalapyje skelbiamos akcijos, kuriose dalyvaujant galima papildomai užsidirbti taip vadinamus „Rewards“.

Dienos išpardavimų puslapyje („Flash sale“) taikomos nuolaidos nėra labai didelės. Daugeliu atvejų, tas pačias prekes kitose el. parduotuvėse galima rasti ir už mažesnę kainą. Tad jeigu, jūsų pagrindinis kriterijus renkantis prekę yra mažiausia kaina, Lightinthebox nebus pati tinkamiausia parduotuvė jums. Ir priešingai, jei ieškai patikimos el. parduotuvės su operatyviu klientų aptarnavimu, realiai suteikiamomis garantijomis ir optimaliu prekės pristatymo laiku, tuomet Lightinthebox nenuvils.


Lightinthebox atsiliepimai

Ar kada teko pirkti iš Lightinthebox? Mielai išgirsime tavo įspūdžius apsiperkant šioje internetinėje parduotuvėje. Rašyk atsiliepimą ir dalinkis savo patirtimi su kitais lankytojais!


RAŠYK ATSILIEPIMĄ


2
2.0 rating
2 iš 5 žvaigždžių (remiantis 5 atsiliepimais)
Puiku20%
Gerai0%
Patenkinama0%
Blogai20%
Labai blogai60%

Prekes nera

1.0 rating
25/02/2020

Sveiki, uzsisakiau prekę, vyras apmokejo, o prekes nėra, kaip cia dabar tai suprasti? Apgaulė:/:/:/

Olga

Prekės negavau

1.0 rating
25/02/2020

Sveiki, uzsisakiau preke vyras apmokejo, o pres nera, kaip cia taip dabar suprasti? Apgaule :/:/:/

Olga

2 menesiai, prekes vis dar nera

2.0 rating
06/09/2019

Turejau gauti preke per 8 darbo dienas is Europinio sandelio, taciau laukiu jau du menesius. Parasius laiska klientu aptarnavimo tarnybai sulaukiu tik magisko zodelio – kantrybes.

Simona

Dėl pinigų grąžinimo už ne gautą prekę.

1.0 rating
10/01/2019

Toks gemarojus. Kad niekam nepatariu prasidėti. Ir kokybės ir kainos santykis neatitinka tikrovės.

Ričardas

Pirkinys vaikui

5.0 rating
02/01/2019

Pirkau rubeli savo berniukui, kuris ir tiko ir buvo gan geros kokybes.

Silvija

10% XIAOMI RedmiBook Laptop Pro 14inch (už 574,08 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMIBOOK

12% TECLAST F5 Nešiojamas kompiuteris iš Kinijos sandėlio (už 252,46 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK TECLAST F5

19% MEGAWHEELS S11 7.5Ah 350W ekektrinis paspirtukas (už 303,22 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK MEGAWHEELS PASPIRTUKĄ

15% Nuolaida LIECTROUX C30B dulkių siurbliui robotui (už 178,86 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK LIECTROUX C30B SIURBLĮ

10% Nuolaida Xiaomi Redmi G Gaming nešiojamam kompiuteriui (už 845,00 €)

Galioja iki: 2020-10-22

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI G GAMING LAPTOP

15% Nuolaida ECOVACS DEEBOT DE55 siurbliui robotui (už 187,38 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ECOVACS SIURBLĮ

20% Nuolaida Redmi Note 8 telefonui (už 133,26 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 8

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI NOTE 10 LITE

21% Nuolaida Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 9PRO

31% Nuolaida Xiaomi Mi 10 telefonui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI 10

35% Nuolaida Xiaomi TV Bar garsiakalbis
Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI TV BAR

12% Nuolaida Roborocks S5 MAX dulkių siurbliui robotui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ROBOROCKS S5 MAX

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!