Gearbest LT | Gearbest atsiliepimai ir patarimai

Gearbest LT | Gearbest atsiliepimai ir patarimai

GEARBEST LT APŽVALGA

 
Prieš leidžiant pinigus parduotuvėje Gearbest, turbūt norėtumei pirmiau šiek tiek daugiau sužinoti apie šią Kinijos internetinę svetainę. Ši Gearbest LT apžvalga atskleis ne tik, kad jie turi didelį telefonų, elektronikos, žaislų ir rūbų pasiūlą, bet ir tai, kad Gearbest klientų aptarnavimas dirba greitai, bet deja ne visuomet orientuotas į geriausių problemų sprendimo metodus.

Nepaisant to, Gearbest yra viena iš 5-ių geriausių Kinijos internetinių parduotuvių. Ši parduotuvė turi gerą kainos ir kokybės santykį. Taip pat, jie siūlo nemokamą prekių siuntimą į Lietuvą standartiniu oro paštu. Beto, lyginant su kitomis Kinijos internetinėmis parduotuvėmis, Gearbest turi vieną iš plačiausių garantinių sąlygų ir yra vienos iš stipriausių.
masinia
Skaityk toliau ir sužinok Gearbest privalumus, trūkumus ir daug daugiau!

Gearbest privalumai

Asortimentas Labai didelis (apie 200.000 prekių)
Nemokamas siuntimas Nemokamas prekių siuntimas standartiniu oro paštu
Mokėjimo būdai Paypal, kreditinės kortelės (Visa, Mastercard), iDeal
Garantija 1m. remonto garantija, 45 d. pinigų grąžinimo garantija defektų turinčioms prekėms, 30 d. prekių grąžinimo garantija
Nuolaidos Gearbest siūloma taškų sistema turi daug didesnę pridėtinę vertę nei kitų Kinijos internetinių parduotuvių taškų sistemos
ES sandėliai Perkant prekes iš ES sandėlių, prekių pristatymas tetrunka 3-7 darbo dienas

Gearbest privalumai

Asortimentas
Labai didelis (apie 200.000 prekių)
Nemokamas siuntimas
Nemokamas prekių siuntimas standartiniu oro paštu
Mokėjimo būdai
Paypal, kreditinės kortelės (Visa, Mastercard), iDeal
Garantija
1m. remonto garantija, 45 d. pinigų grąžinimo garantija defektų turinčioma prekėms, 30 d. prekių grąžinimo garantija
Nuolaidos
Gearbest siūloma taškų sistema turi daug didesnę pridėtinę vertę nei kitų Kinijos internetinių parduotuvių taškų sistemos
ES sandėliai
Perkant prekes iš ES sandėlių, prekių pristatymas tetrunka 3-7 darbo dienas

Gearbest trūkumai

Klientų aptarnavimas Klientų aptarnavimas greitas, bet ne visuomet orientuotas į objektyvų problemų sprendimą
Siuntimo laikas Vidutinis prekių pristatymo laikas: prekėms iš Kinijos/ HongKongo sandėlių su standartiniu oro paštu – 15 – 30 darbo dienos; su Express – 3 – 7 darbo dienos.

Gearbest trūkumai

Klientų aptarnavimas
Klientų aptarnavimas greitas, bet ne visuomet orientuotas į objektyvų problemų sprendimą
Siuntimo laikas
Vidutinis prekių pristatymo laikas: prekėms iš Kinijos/ HongKongo sandėlių su standartiniu oro paštu – 15 – 30 darbo dienos; su Express – 3 – 7 darbo dienos.

Gearbest apžvalga – trumpai

Gearbest apžvalga style=
4.5 out of 5 stars
Prekių kategorijos • Telefonai ir jų priedai • Kompiuteriai • Biuro technika • Elektronika • Apšvietimas • Automobilių priedai • Namų ūkio ir sodo reikmenys • Sporto ir laisvalaikio įranga • Žaislai & Hobis • Apranga • Avalynė ir Rankinės • Papuošalai & Laikrodžiai • Stilius ir Plaukų aksesuarai
Asortimentas Didelis (apie 200.000 prekių)
Populiarūs prekių ženklai Lenovo, Xiaomi, Motorola, Oukitel, Asus
ES sandėliai vinkje (Didžioji Britanija, Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija, Čekija)
Klientų aptarnavimas Pasiekiamas 24/7 el. paštu, išsiunčiant žinutę tiesiogiai internetu, telefonu, per Facebook massenger ar“Ticket” sistemą. Atsakymas per 24 val.
Nuolaidos Dienos pasiūlymai
Mokėjimo būdai Paypal logo Mastercard logo Visa logo American express logo iDeal logo
Siuntimo išlaidos Standartiniu oro paštu – nemokamai
Express siuntimas – mokama paslauga. Kainos dydis priklauso nuo pakuotės svorio, dydžio ir sandėlio vietos
[daugiau informacijos…]
PVM ir muito mokesčiai Pirkiniai viršijantys €22 apmokestinami PVM mokesčių. Muitų mokestis taikomas prekėms viršijančioms €150
Siuntimo laikas Standartiniu oro paštu: 15 – 30 darbo dienos
Express pristatymas: 3 – 7 darbo dienos
[daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo politika Remonto garantija: iki 1m. nuo prekės gavimo turite teisę į nemokamą prekės sutaisymą Kinijoje. Siuntimo išlaidas reikės padengti jums. /br> Prekė su defektais: iki 7 dienų nuo jos gavimo jūs turite teisę į prekės keitimą ar pinigų grąžinimą. Šiuo atveju Gearbest dengia prekės siuntimo atgal išlaidas.
45 d. pinigų grąžinimo garantija: iki 45d. nuo prekės pristatymo į namus turite teisę atgauti sumokėtus pinigus ar pakeisti prekę. Klientas pats apmoka siuntimo išlaidas.
Prekės grąžinimas: iki 30 d. nuo prekės gavimo nepatikusią prekę galima grąžinti ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Nepaisant to, klientas dengia prekės siuntimo atgal išlaidas pats.
[daugiau informacijos…]
Garantija Daugeliui produktų taikoma 1 m. garantija

Gearbest apžvalga – trumpai

Gearbest apžvalga
4.5 out of 5 stars
Prekių kategorijos
• Telefonai ir jų priedai • Kompiuteriai • Biuro technika • Elektronika • Apšvietimas • Automobilių priedai • Namų ūkio ir sodo reikmenys • Sporto ir laisvalaikio įranga • Žaislai & Hobis • Apranga • Avalynė ir Rankinės • Papuošalai & Laikrodžiai • Stilius ir Plaukų aksesuarai
Asortimentas
Didelis (apie 200.000 prekių)
Populiarūs prekių ženklai
Lenovo, Xiaomi, Motorola, Oukitel, Asus
ES sandėliai
Vinkje (Didžioji Britanija, Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija, Čekija)
Klientų aptarnavimas
Pasiekiamas 24/7 el. paštu, išsiunčiant žinutę tiesiogiai internetu, telefonu, per Facebook massenger ar“Ticket” sistemą. Atsakymas per 24 val.
Nuolaidos
Dienos pasiūlymai
Mokėjimo būdai
Paypal logo Mastercard logo Visa logo American express logo iDeal logo
Siuntimo išlaidos
Standartinis oro paštas – nemokamas
Express siuntimas – mokama paslauga. Kainos dydis priklauso nuo pakuotės svorio, dydžio ir sandėlio vietos

[daugiau informacijos…]

PVM ir muito mokesčiai
Pirkiniai viršijantys €22 apmokestinami PVM mokesčių. Muitų mokestis taikomas prekėms viršijančioms €150
Siuntimo laikas
Standartinis oro paštas: 15 – 30 darbo dienos
Express pristatymas: 3 – 7 darbo dienos
[daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo politika
Remonto garantija: iki 1m. nuo prekės gavimo turite teisę į nemokamą prekės sutaisymą Kinijoje. Siuntimo išlaidas reikės padengti jums.
Prekė su defektais: iki 7 dienų nuo jos gavimo jūs turite teisę į prekės keitimą ar pinigų grąžinimą. Šiuo atveju Gearbest dengia prekės siuntimo atgal išlaidas.
45 d. pinigų grąžinimo garantija: iki 45d. nuo prekės pristatymo į namus turite teisę atgauti sumokėtus pinigus ar pakeisti prekę. Klientas pats apmoka siuntimo išlaidas.
Prekės grąžinimas: iki 30 d. nuo prekės gavimo nepatikusią prekę galima grąžinti ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Nepaisant to, klientas dengia prekės siuntimo atgal išlaidas pats.
[daugiau informacijos…]
Garantija
Daugeliui produktų taikoma 1 m. garantija

Apie Gearbest

Gearbest yra Kinijos internetinė parduotuvė, kuri patiks elektronikos ir įvairių niekučių mėgėjams. Įmonė įkurta 2013 m. ir parduoda produktus, kuriuos pati atrenka ir įsigija. Šiuo metu jie turi sutartis su daugiau nei tūkstančiu didžiųjų Kinijos gamintojų.

Logistiniu požiūriu Gearbest yra labai stipri elelektroninė parduotuvė. Iš viso ji turi 109 sandėlius, kurie išsidėstę per visą pasaulį: Kinijoje, Honkonge, Japonijoje, Australijoje, Rusijoje, JAV ir 6-iose Europos šalyse.

Gearbest parduotuvė taip pat yra gerai publikuojama socialinėje medijoje. Jie turi 3,3 mln. sekėjų Facebook’e ir 72 tūkst. Twitter’yje. Kiekvieną mėnesį el. svetainę aplanko daugiau nei 50 mln. lankytojų. Kasmet Gearbest turi daugiau nei 2,5 mln. klientų iš 180 pasaulio šalių.

Gearbest asortimentas – daugiau nei 200.000 prekių

Gearbest šiuo metu siūlo savo pirkėjams daugiau nei 200 tūkst. produktų. Palyginus su kitomis Kinijos parduotuvėmis jų pasiūla yra didelė. Gearbest turi platų asortimentą išmaniųjų telefonų, elektronikos, žaislų ir namų apyvokos daiktų.

Nors Gearbest geriau žinoma kaip puiki elektroninė parduotuvė telefonams ar planšetiniams kompiuteriams įsigyti, naudinga atkreipti dėmesį ir į jų rūbų asortimentą. Gearbest turi daugiau drabužių nei tokios gerai žinomos Kinijos specializuotos rūbų internetinės parduotuvės kaip “Zaful“, “Romwe“, “Tbdress“ ar “Modlily“. Šioje internetinėje parduotuvėje rasite daugiau nei 19.000 aprangos prekių.

Vienas iš puikių dalykų apie Gearbest yra tai, kad jie nuolat plečia savo prekių asortimentą, todėl yra didelė tikimybė, kad čia rasite to ko ieškote.

Gearbest parduoda geresnės kokybės produktus nei dauguma kitų Kinijos internetinių parduotuvių

Gearbest svetainėje galima rasti tokius gerai žinomus prekės ženklus kaip Xiaomi, HUAWEI, Lenovo ar Oneplus. Čia taip pat galite įsigyti priedus „Samsung“ ir „Apple“ įrenginiams. Gerai žinomi prekiniai ženklai garantuoja geresnę produktų kokybę. Dauguma Lietuvos klientų yra patenkinti pristatomų Gearbest produktų kokybe.

Nepaisant to, kiekvienos prekės savybės gali skirtis. Dėl šios priežasties patartume, prieš ką nors perkant, atlikti šiokią tokią produkto analizę. Pavyzdžiui, perskaityti atsiliepimus apie produktą Gearbest ir kitose intertnetinėse svetainėse.

Perkant telefonus ir žaislus Gearbest parduotuvėje galima sutaupyti nuo 30% iki 50%.


Gearbest savo tinklalapyje turi nemažą prekių asortimentą už gan patrauklią kainą. Elektronikos prekių kainos yra pastebimai mažesnės nei Lietuvoje. Telefonai paprastai yra 30 – 50% pigesni, o žaislų kainos 2 – 3 kartus mažesnės. Taigi, perkant Gearbest, galima ženkliai sutaupyti.

Gearbest klientų aptarnavimas – greitas, bet ne visuomet orientuotas į problemų sprendimą

Geras klientų aptarnavimas šiomis dienomis yra būtinybė. Ypač tuomet, kai parduotuvė yra už 20.000 km. Vienas puikių dalykų apie Gearbest klientų aptarnavimą yra tai, kad jie dirba 24/7 ir oficialiai atsako į užklausas per vieną dieną. Praktikoje, klientų aptarnavimo tarnyba reaguoja netgi daug greičiau. Juos galima pasiekti:

  • siunčiant žinutę tiesiogiai internetu (“Liva-chat“)
  • per bilietų sistemą (“Ticket system“)
  • el. paštu
  • skambinant darbo valandomis (P – Pn 8:30-16:30 GMT+08:00).

Paprastai Gearbest komanda yra pasirengusi padėti savo klientams, tačiau šioje srityje jiems yra dar kur tobulėti. Kartais, kreipiantis į juos su konkrečia problema gali atsitrenkti kaip į sieną. Ypač tai pasakytina apie klausimus susijusius su siuntinio pristatymo data. Prašant šios informacijos klientų tarnyba paprastai jos nesuteikia, o vietoje to nukreipia į Kinų siuntų tarnybą. Šioji vėl gi siunčia atgal arba apskritai kalba tik Kinų kalba.

Geros Gearbest garantinės sąlygos

Tarp Kinijos internetinių parduotuvių Gearbest suteikia vienas iš geriausių garantinių salygų.

Daugeliui savo prekių Gearbest suteikia 1-erių metų taisymo garantiją. Europoje paprastai produktams suteikiama 2 metų garantija, tačiau 1-eri metai Kinijoje praktiškai yra geriausia ką el. parduotuvės siūlo savo klientams.

Tuo atveju, jei gauta prekė jums nepatiko ir jūs norite ją grąžinti, tai padaryti galima per 30 dienų nuo jos gavimo dienos. Europoje šis terminas yra dvigubai trumpesnis (14 dienų). Kaip ir kitose Kinijos parduotuvėse siuntimo atgal išlaidas teks padengti pačiam. Prekės siuntimas į Kiniją gali apytiksliai kainuoti € 14,-. Šių išlaidų galite išvengti apmokėdami už prekes su Paypal.

Papildomas Gearbest garantijas rasite žemiau pateiktoje lentelėje.

Periodas

Suteikiamos garantijos

Siuntimo atgal išlaidos

Pinigų grąžinimo garantija prekėms su defektu (išskyrus žaislus su nuotoliniu valdymu, motorolerius ir ratus) 45 d. pinigų grąžinimas arba prekės pakeitimas klientas
Garantija 1 m. (nebent kitaip nurodyta prie prekės aprašymo) remontas klientas
Prekės su defektu gavimas 7 d. pinigų grąžinimas arba prekės pakeitimas Gearbest
Speciali garantija prekėms su defektu (drabužiai, avalynė, laikrodžiai ir papuošalai, žibintuvėliai, telefonų ir planšetinių kompiuterių priedai, gėrimai, namų apyvokos daiktai, namų dekoro aksesuarai, šventinės prekės ir tekstilė) 30 d. prekės pakeitimas arba kuponas klientas
Netinkamas drabužių dydis 30 d. pinigų grąžinimas arba prekės pakeitimas klientas
Atsarginės dalys ir askesuarai su defektais 3 d. prekės dalies su defektu ar trūkstamos dalies pakeitimas Siuntimas atgal nebūtinas
Prekės grąžinimas 30 d. pinigų grąžinimas klientas
Pastaba:
* – drabužiai, avalynė, laikrodžiai ir papuošalai, žibintuvėliai, telefonų ir planšetinių kompiuterių priedai, gėrimai, namų apyvokos daiktai, namų dekoro aksesuarai, šventinės prekės ir tekstilė.
Išpardavimo prekės, maudymosi kostiumėliai, apatinis trikotažas ir auskarai – NETURI GARANTIJOS.

Pinigų grąžinimo garantija prekėms su defektu (išskyrus žaislus su nuotoliniu valdymu, motorolerius ir ratus)

Periodas: 45 d.
Suteikiamos garantijos: pinigų grąžinimas arba prekės pakeitimas
Siuntimo atgal išlaidas dengia: klientas

Garantija

Periodas: 1 m. (nebent kitaip nurodyta prie prekės aprašymo)
Garantija: remontas
Siuntimo atgal išlaidas dengia: klientas

Prekės su defektu gavimas

Periodas: 7 d.
Garantija: pinigų grąžinimas arba prekės pakeitimas
Siuntimo atgal išlaidas dengia: Gearbest

Speciali garantija prekėms su defektu*

Periodas: 30 d.
Garantija: prekės pakeitimas arba kuponas
Siuntimo atgal išlaidas dengia: klientas
* – (drabužiai, avalynė, laikrodžiai ir papuošalai, žibintuvėliai, telefonų ir planšetinių kompiuterių priedai, gėrimai, namų apyvokos daiktai, namų dekoro aksesuarai, šventinės prekės ir tekstilė)

Atsarginės dalys ir askesuarai su defektais

Periodas: 3 d.
Garantija: prekės dalies su defektu ar trūkstamos dalies pakeitimas
Siuntimo atgal išlaidas dengia: siuntimas atgal nebūtinas

Prekės grąžinimas

Periodas: 30 d.
Suteikiamos garantijos: pinigų grąžinimas
Siuntimo atgal išlaidas dengia: klientas

 

PATARIMAS: Laikykitės Gearbest garantijos prašymo tvarkos ir primygtinai reikalaukite savo teisių.

Apskritai, Gearbest suteikia garantijas, kurias jie žada savo svetainėje. Nepaisant to, norint jomis pasinaudoti svarbu ir patiems žinoti savo teises, jų reikalauti ir laikytis nustatytos garantijų prašymo tvarkos. Jei tenka kreiptis dėl garantijos paaiškinkite klientų aptarnavimo tarnybai kokia jūsų problema, dėl ko tai nutiko ir kokio sprendimo tikitės iš Gearbest. Laikantis Gearbest nustatytos tvarkos, yra labai didelė tikimybė, kad garantinės sąlygos bus išpildytos ir prekė bus pakeista, suremontuota ar grąžinti už ją sumokėti pinigai.

Nemokamas Gearbest prekių pristatymas į namus

Siunčiant prekes standartiniu oro paštu, Gearbest siūlo nemokamą prekių pristatymo paslaugą. Tai ypač didelis pliusas, tačiau kaip ir kitose Kinijos internetinėse parduotuvėse reikia atsižvelgti į tai, kad siuntimas gali užtrukti 15 – 30 darbo dienų.

Sekančiai, siuntinys ne visuomet yra sekamas (su „Track & Trace“ numeriu). Tai priklauso nuo daugelio parametrų, tokių kaip kainos, konkrečios prekės ar šalies, kuriame yra sandėlys. Renkantis siuntimą registruotu oro paštu, Priority Line ar Expedited Shipping jums bus suteikiamas „Track & Trace“ numeris, kurio dėka galėsite savo prekę sekti paskyroje „My Account“ → „My Orders“. Apskritai, Gearbest prekių pristatymo laikas nelabai kuo skiriasi nuo kitų Kinijos internetinių parduotuvių ir yra vidutinis.

Ši įmonė bendradarbiauja su daugybe skirtingų Kinijos gamintojų, todėl svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad be pačio prekės siuntimo laiko, papildomai prisideda užsakymo paruošimas siuntimui laikas. Paparastai siuntinys iš sandėlio išsiunčiamas per 1 – 2 darbo dienas.

PATARIMAS: Siekiant įvertinti bendrą prekės pristatymo laiką, nepamiršk įvertinti užsakymo apdorojimo laiko (1-2 dienos).

16 Gearbest ES-sandėlių Europoje

Vienas iš Gearbest privalumų yra tai, kad jie turi sandėlius ne tik Kinijoje bet taip 16 sandėlių šešiose ES šalyse: Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Ispanijoje.

PATARIMAS: Pirkite prekes esančias Gearbest ES sandėliuose ir gaukite greitą jų pristatymą be jokių importo mokesčių.

Tai yra didelis privalumas klientams iš Lietuvos. Tokiu būdu jūsų prekė atkeliaus į namus per 3-7 darbo dienas bei išvengsite PVM ir importo mokesčių.

Prekes, kurios randasi ES sandėliuose, galima atpažinti pagal sandėliams naudojamus sutrumpinimus pateikiamus prie prekių siuntimo metodų . ES sandėliams paprastai naudojami sutrumpinimai „FAST“ ir „G-W“. Kai kuriais atvejais ES sandėliai turi ir CN sutrumpinimą. Paprastai CN reiškia, kad sandėlys randasi Kinijoje, tačiau jei šis sutrumpinimas eina kartu su trumpu prekės pristatymo laikotarpiu (3-7 dienos), tuomet labai tikėtina, kad šis sandėlys yra Europoje. Norint sužinoti ar tikrai jūsų prekė bus siunčiama iš ES sandėlio, mes patartume kreiptis į Gearbest klientų aptarnavimo tarnybą. Šią informaciją jie jums pateiks kelių minučių bėgyje.

Taip pat, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad Gearbest prekės esančios ES sandėliuose yra šiek tiek brangesnės, o siuntimas mokamas. Nepaisant to, renkantis prekes iš ES sandėlių dėl importo ir PVM mokesčių nebuvimo galima nemažai sutaupyti.

Gearbest galima atsiskaityti su Paypal, Visa ar Mastercard

Gearbest el. parduotuvėje galima atsiskaityti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, su Paypal, kreditinėmis Visa ir Mastercard kortelėmis ar iDeal.

Atsiskaitant kreditine kortele, naudinga žinoti šio mokėjimo būdo privalumus ir esant poreikiui pasinaudoti kreditinių kortelių suteikiamomis paslaugomis. Daugelis kreditinių kortelių turi prekės įsigijimo apsaugą, kuria garantuojama, kad jūs tikrai gausite užsakytą prekę į namus. Jei taip nutiktų ir jūs prekės negautumėte, jūs galite kreiptis į Kreditinę kortelę suteikusi banką, kuris jums sumokėtus pinigus grąžins atgal. Paprastai kiekviena kreditinė kortelė turi savas taisykles ir per pinigų grąžinimo prašymo tvarką. Teikiant prašymą svarbu nepraleisti nustatytų terminų ir laikytis prašymo pateikimo tvarkos.

PATARIMAS: : Mokėk su Paypal ir gauk daugiausia šios kortelės teikiamų privalumų.

Lyginant su kitais mokėjimo būdais, atsiskaitant su Paypal Kinijos parduotuvėse gausite daugiausiai apsaugos. Kaip ir kreditinės kortelės Paypal suteikia pirkimo apsaugą. Negavus užsakyto pirkinio, Paypal grąžins jums sumokėtus pinigus. Prie viso to,jei jums reikės prekę grąžinti Gearbest, Paypal padengs šias siuntimo atgal išlaidas (12 k. per metus iki €30 už siuntimą). Ši paslauga yra ypač naudinga tais atvejais, kai Kinijos internetinės parduotuvės neapsiima apmokėti prekės grąžinimo išlaidų.

Patrauklios Gearbest nuolaidos ir kuponai

Norint pigiau įsigyti Gearbest prekių, galite pasinaudoti svetainės siūlomomis nuolaidomis ar kuponais. Šiame tinklalapyje įvairios akcijos skelbiamos nuolatos, o kuponų dėka galima gauti nuo 10 iki 50% papildomą nuolaidą.

Geriausia Gearbest taškų sistema, lyginant su kitomis Kinijos elektronimėmis parduotuvėmis

Kaip ir kitos Kinijos internetinės svetainės Gearbest siūlo savo taškų kaupimo sistemą. Taškus galima kaupti šiais būdais:

  • 70 taškų = pirkinio nuotrauka ar vaizdo įrašas
  • 50 taškų = naujienlaiškio prenumeracija, įsigytos prekės vaizdo įrašas, video rekomendacija Gearbest video bendruomenėje
  • 20 taškų = pirmosios jūsų profilio nuotraukos įkėlimas ar įsigytos prekės apžvalga su nuotrauka
  • 10 taškų = pirkinio apžvalga ar Gearbest narystės registracija
  • 5 taškai = užsakymo atsiliepimas.

50 sukaupų Gearbest taškų yra prilyginama $1. Suteikiama taškų nuolaida negali viršyti 30% prekės kainos. „Promo“ prekėms gali būt taikomos ir kitos sąlygos. Šios taškų kaupimo sistemos trūkumas yra tas, kad jos negalima naudoti kartu su nuolaidų kuponais ar specialiais Gearbest pasiūlymais.

Nors iš pirmo žvilgsnio taškų kaupimas gali pasirodyti patrauklus būdas sutaupyti, jos sukuriama pridėtinė vertė yra labai nedidelė, palyginti su praleistu laiku, siekiant uždirbti šiuos taškus. Nepaisant to, lyginant su kitomis Kinijos parduotuvėmis Gearbest taškų sistema yra viena iš patraukliausių. Kai kitos Kinijos parduotuvės siūlo 1$ už 100 taškų, Gearbest gausite 1$ už 50 taškų. Taip pat, už tas pačias veiklas Gearbest suteikia daug daugiau taškų nei jų konkurentai.

 


Gearbest atsiliepimai

Ar kada teko pirkti iš Gearbest? Mielai išgirsime tavo įspūdžius apsiperkant šioje internetinėje parduotuvėje. Rašyk atsiliepimą ir dalinkis savo patirtimi su kitais lankytojais!


RAŠYK ATSILIEPIMĄ


2.4
2.4 rating
2.4 iš 5 žvaigždžių (remiantis 12 atsiliepimais)
Puiku8%
Gerai25%
Patenkinama17%
Blogai0%
Labai blogai50%

Labai blogai!!!

1.0 rating
25/11/2021

Užsisakinėjau 2 elektronikos smulkmenas dar 2020 m. Praėjus keliems mėnesiams ėmiau ieškoti, daryti disputą, pradėjo siųsti invoisus po 1 per mėnesį, bet užsakymai taip ir neatėjo iki dabar. Apgavikai.

Kirvis

Sukčiai

1.0 rating
29/01/2021

Pirkau telefoną iš `Michelle Tech Store` birželio mėn. Turėjo atsiusti iš Europos sandėlio. Praėjus virš mėnesio, pradėjom klausinėti kur prekė. Pradžioje atrašydavo-pakentėkit, Covidas, stringa kroviniai. Dabar jau nebeatrašo. Gearbest_support atrašė, kad su pardavėju susisiekti nepavyksta. Prekės nėra, pinigų neatgavau.

Vycka

Apgavikai

1.0 rating
28/07/2020

Sumokėti pinigai prekės nėra. Pinigų neatgavau. Customer service dirba siaubingai, siuntinėja automatines žinutes tik. Praradau 200 eurų. Nerekomenduoju!

Agne

Pardavinėja prekes, kurių neturi sandeliuose

1.0 rating
05/08/2019

Užsisakiau laikrodį Amazfit GTR. Praėjo jau 4 dienos ir Jis vis dar neišsiųstas. Supportas tiesiai šviesiai pasakė, kad tokios prekės jie neturi ir siūlo pakeisti prekę arba laukti, o laukti patys nežino kiek. Siūlo laukti apie mėnesį, o jei prekė neatsiras, tada dar kartą į juos kreiptis.

Tadas

Nepatikimas

1.0 rating
12/03/2019

Uzsakiau preke pries du menesius dar negavau

Konstantinas

Draugiškas klientų aptarnavimas, tačiau prekės siunčiamos labai ilgai

3.0 rating
11/03/2019

Ir vėl teko kontaktuoti su Gearbest klientų aptarnavimo personalu dėl prekės pristatymo. Pagaliau gavau iš jų atsakymą, kad mano prekė išsiųsta. Labai ilgai užtruko kol prekė iškeliavo iš jų sandėlio.
Rekomenduočiau visuomet sekti kurioje stadijoje randasi jūsų užsakymas.

Tadas

Mano patirtis su Gearbest

5.0 rating
01/03/2019

Mano nuomone Gearbest visai nebloga Kinijos internetinė parduotuvė. Perku iš šios parduotuvės jau keletą metų. Žinoma pasitaike visko. Kartą pirkau prekę už porą eurų, kuri po poros dienų sulužo. Brangesnės prekės buvo geresnės kokybės.
Gearbest apskritai yra šiek tiek brangesnė nei Aliexpress, bet patikima. Jei prekės negaudavau ar turėdavau nusisikundimų pinigus grąžindavo arba prekę išsiųsdavo iš naujo. Kelis kartus teko primokėti, bet tai buvo kuomet prekę buvau naudojęs jau keletą mėnesių nuo jos įsigijimo dienos.

Martynas

Gearbest pirkimas

1.0 rating
15/01/2019

Užsakėm prekę prieš pusantro mėnesio , užstrigo tik išsiuntus iš Olandijos, pusantro mėnesio nei prekės nei pinigų.

Romas

Gearbest garantija

3.0 rating
15/01/2019

Kreipiantis del garantijos reikia nusiusti filmuka, kurio dydis max. 2MB. Tuomet laiko ant linijos tiek ilgai kad ne visu nervams tiek islaukti.
Klientu aptarnavimas nereaguoja i klausimus, bet atsiuncia copy paste atsakymus, kurie nelabai ka bendro turi su tavo klausimu. Toks vaizdas, kad bendrauji su autoatsakikliu. Jei kartais tektu sutaisymui siusti preke atgal i Kinija siuntimas kainuoja daugiau nei pati preke. Trumpai tariant, galima sakyti kad B kategorijos prekems garantijos kaip ir nera.
Pirkau 2 prekes: bateriju pakroveja, kuris ikaisdavo taip, kad baterijos issikraudavo dar net nepanaudotos ir stiklinius vamzdelius elektroninėms cigaretėms, kurios buvo netinkamo dydžio.
Galiausiai atgavau visus pinigus uz pakroveja, o uz kita preke grazino tik dali pinigu.

L.

Neblogai

4.0 rating
31/12/2018

Pirkau preke is Gearbest uz kuria mokejau su kreditine kortele. Apmokejimo procesas paprastas kaip ir visur. Poto dar gavau is ju patvirtinima. Prekes laukiau keleta savaiciu, uz ka jiems duociau minusa.
Preke atitiko tinklalapyje pateikta specifikacija ir jos kokybe esu patenkinas. Kol kas neturiu jokios patirties su prekiu grazinimu ar garantijom.

KJ

10% XIAOMI RedmiBook Laptop Pro 14inch (už 574,08 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMIBOOK

12% TECLAST F5 Nešiojamas kompiuteris iš Kinijos sandėlio (už 252,46 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK TECLAST F5

19% MEGAWHEELS S11 7.5Ah 350W ekektrinis paspirtukas (už 303,22 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK MEGAWHEELS PASPIRTUKĄ

15% Nuolaida LIECTROUX C30B dulkių siurbliui robotui (už 178,86 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK LIECTROUX C30B SIURBLĮ

10% Nuolaida Xiaomi Redmi G Gaming nešiojamam kompiuteriui (už 845,00 €)

Galioja iki: 2020-10-22

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI G GAMING LAPTOP

15% Nuolaida ECOVACS DEEBOT DE55 siurbliui robotui (už 187,38 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ECOVACS SIURBLĮ

20% Nuolaida Redmi Note 8 telefonui (už 133,26 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 8

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI NOTE 10 LITE

21% Nuolaida Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 9PRO

31% Nuolaida Xiaomi Mi 10 telefonui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI 10

35% Nuolaida Xiaomi TV Bar garsiakalbis
Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI TV BAR

12% Nuolaida Roborocks S5 MAX dulkių siurbliui robotui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ROBOROCKS S5 MAX

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!