DHgate LT | DHgate atsiliepimai ir patarimai

DHgate LT | DHgate atsiliepimai ir patarimai

DHGATE LT APŽVALGA

Privalumai perkant prekes iš DHgate

Asortimentas Labai didelis (> 5,6 mln. prekių)
Klientų aptarnavimas Geras klientų aptarnavimas perkant prekes iš “Premium” ir “Top” pardavėjų
Nemokamas siuntimas Paprastai taip
Kainos ir kokybės santykis Labai geras. Galima surasti tikrai gerų pasiūlymų

Privalumai perkant prekes iš DHgate

Asortimentas
Labai didelis (> 5,6 mln. prekių)
Klientų aptarnavimas
Geras klientų aptarnavimas perkant prekes iš “Premium” ir “Top” pardavėjų
Nemokamas siuntimas
Paprastai taip
Kainos ir kokybės santykis
Labai geras. Galima surasti tikrai gerų pasiūlymų

DHgate trūkumai

Garantinės sąlygos Trumpas garantinis laikotarpis (dažniausiai 30 dienų), bet DHgate padengia prekės siuntimo atgal išlaidas
Mokėjimo būdai Galima atsiskaityti su kreditinėmis kortelėmis (Mastercard, Visa, Maestro), bet ne su Paypal
Apsipirkimo patogumas Pas kai kuriuos pardavėjus galima įsigyti prekių, perkant tik ne mažiau nei 10 vienetų.

DHgate trūkumai

Garantinės sąlygos
Trumpas garantinis laikotarpis (dažniausiai 30 dienų), bet DHgate padengia prekės siuntimo atgal išlaidas
Mokėjimo būdai
Galima atsiskaityti su kreditinėmis kortelėmis (Mastercard, Visa, Maestro), bet ne su Paypal
Apsipirkimo patogumas
Pas kai kuriuos pardavėjus galima įsigyti prekių, perkant tik ne mažiau nei 10 vienetų.

Neturite laiko skaityti visą DHgate apžvalgą, bet norite sužinoti daugiau apie šią elektroninę parduotuvę? Tuomet skaitykite žemiau DHgate apžvalgos santrauką.

DHgate apžvalga – trumpai

Prekių kategorijos • Telefonai ir jų priedai • Kompiuteriai • Biuro technika • Elektronika • Apšvietimas • Automobilių priedai • Namų ūkio ir sodo reikmenys • Sporto ir laisvalaikio įranga • Žaislai & Hobis • Apranga • Avalynė ir Rankinės • Papuošalai & Laikrodžiai • Stilius ir Plaukų aksesuarai• Suaugusiųjų žaislai • Apranga ir aksesuarai vestuvėms ir vakarėliams
Asortimentas Labai didelis (> 5.6 mln. prekių)
Populiarūs prekių ženklai
ES sandėliai vinkje
Klientų aptarnavimas Daugelis pardavėjų dirba tik darbo dienomis. Atsakymas – per 1-ą darbo dieną.
Nuolaidos Išpardavimai
Apmokėjimo būdai Ideal logo Mastercard logo Visa logo American Express logo
Siuntimo išlaidos Standartinis oro paštas – paprastai nemokamas
Ekspresas – kainuoja papildomai.
Siuntimo kaina priklauso nuo prekės svorio, dydžio ir kurioje šalyje yra sandėlys
[daugiau informacijos…]
PVM ir muito mokesčiai Visi pirkiniai apmokestinami PVM mokesčiu. Muito mokestis taikomas prekėms viršijančioms €150
Siuntimo laikas Priklauso nuo pasirinkto siuntimo būdo ir konkretaus kurjerio. Standartinis paštas: 7 – 42 d.
Ekspresas (DHL, TNT, UPS): 2 – 8 d.
[daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo politika Kiekvienas pardavėjas taiko savas prekių grąžinimo taisykles
[daugiau informacijos…]
Garantija Prekėms taikomi skirtingi garantiniai laikotarpiai. Paprastai suteikiama 3, 7, 15 ar 30 dienų garantija.

DHgate apžvalga – trumpai

Prekių kategorijos
• Telefonai ir jų priedai • Kompiuteriai • Biuro technika • Elektronika • Apšvietimas • Automobilių priedai • Namų ūkio ir sodo reikmenys • Sporto ir laisvalaikio įranga • Žaislai & Hobis • Apranga • Avalynė ir Rankinės • Papuošalai & Laikrodžiai • Stilius ir Plaukų aksesuarai• Suaugusiųjų žaislai • Apranga ir aksesuarai vestuvėms ir vakarėliams
Asortimentas
Labai didelis (> 5.6 mln. prekių)
Populiarūs prekių ženklai
ES sandėliai
Vinkje
Klientų aptarnavimas
Daugelis pardavėjų dirba tik darbo dienomis. Atsakymas – per 1-ą darbo dieną.
Nuolaidos
Išpardavimai
Mokėjimo būdai
Ideal logo Mastercard logo Visa logo American express logo
Siuntimo išlaidos
Standartinis oro paštas – paprastai nemokamas
Ekspresas – kainuoja papildomai.
Siuntimo kaina priklauso nuo prekės svorio, dydžio ir kurioje šalyje yra sandėlys
[daugiau informacijos…]
PVM ir muito mokesčiai
Visi pirkiniai apmokestinami PVM mokesčiu. Muito mokestis taikomas prekėms viršijančioms €150
Siuntimo laikas
Priklauso nuo pasirinkto siuntimo būdo ir konkretaus kurjerio.
Standartinis paštas: 7 – 42 d.
Ekspresas (DHL, TNT, UPS): 2 – 8 d.
[daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo politika
Kiekvienas pardavėjas taiko savas prekių grąžinimo taisykles
[daugiau informacijos…]
Garantija
Prekėms taikomi skirtingi garantiniai laikotarpiai. Paprastai suteikiama 3, 7, 15 ar 30 dienų garantija.

Apie DHgate

DHgate yra viena iš keturių didžiausių Kinijos internetinių parduotuvių. El. parduotuvė parduoda prekes ne tik Kinijoje, bet taip turi daugiau nei 20 mln. klientų 230 pasaulio šalyse.
Kalbant apie produktų asortimentą, DHgate gali būti lyginama su tokiomis gigantėmis kaip „AliExpress“, „Alibaba“ ar „Amazon“.
Įmonė įkurta 2004 metais ir pavadinta DunHuango strateginio senojo kinų šilko kelio taško pavadinimu. Centrinė DHgate buveinė yra Pekine. Per paskutiniuosius kelerius metus pagrindiniai įmonės investuotojai: „China Growth Capital“, „TDF Capital“ ir „Warburg Princus“ užtikrino spartų bendrovės augimą. Dar 2015 metais DHgate turėjo 10 mln. klientų, o 2016 metais šis skaičius padvigubėjo ir pasiekė 20 milijonų.
Socialinėje erdvėje DHgate yra gerai matoma. Ši el. parduotuvė turi 1.6 mln. sekėjų „Facebook“ paskyroje ir 11 tūkst. gerbėjų – „Youtube“ tinklalapyje. Kiekvienais metais šis skaičius nuolatos auga.
DHgate internetinė parduotuvė veikia šiek tiek kitokiu principu nei daugelis Kinijos parduotuvių. Kaip ir „AliExpress“, „Alibaba“ ar „Amazon“, čia klientai perka gaminius ne iš parduotuvės savininkų, bet tiesiogiai iš gamintojų ar perpardavėjų užsiregistravusių DHgate platformoje. Kitaip tariant, DHgate yra tik tarpininkė.
Įmonės moto: „Pirk pasauliniu mastu – parduok pasauliniu mastu“ ( angl. „Buy Globally · Sell Globally“). Kitais žodžiais tariant, įmonė orientuojasi ne tik į fizinius asmenis, bet taip pat ir į verso klientus. To pasekoje ne visas prekes šiame internetiniame tinklalapyje galėsite įsigyti po 1-ą vienetą. Viso to pliusas – perkant daugiau nei vieną produktą, dažniausiai gamintojai bus linkę jums suteikti didesnę nuolaidą.
Kalbant apie tinklalapio saugumą, jis yra apsaugotas SSL sertifikatu, todėl čia galite prekintis saugiai ir nesijaudinti dėl privačių duomenų nutekinimo.

DHgate prekių asortimentas – daugiau nei 5.6 mln. prekių

DHgate prekių pasiūla yra ypač didelė: 5.6 mln. prekių. Čia galima rasti iš esmės viską ko geidžia jūsų širdis. Parduotuvė turi ypač didelį prekių asortimentą elektronikos, mados ir namų apyvokos daiktų kategorijose.

DHgate – platforma su daugiau nei tūkstančiu išorinių pardavėjų

Beveik kiekvienas Kinijos gamintojas parduoda savo prekes DHgate platformoje. Dėl didelio tiekėjų skaičiaus, jūs kaip klientas turite galimybę išsirinkti prekę, kuri turės gerą kainos ir kokybės santykį bei geras garantines sąlygas. Viso to minusas – prekių pasiūla tokia didelė, kad kartais gali būti sunku išsirinkti. Taip pat, ne visi pardavėjai parduoda prekes po vieną vienetą.

“Premium” ir “Top” prekybininkai parduoda geresnės kokybės prekes

DHgate platformoje prekių kokybė gali būti labai įvairi. Tinklalapyje tiesiogiai nerasite tokio atrankos kriterijaus kaip – kokybė. Pats DHgate nėra prekių tiekėjas ar kokybės kontrolierius. Ieškant geresnės kokybės prekių, nesirinkite pačių pigiausių prekių. Taip pat, prekes pirkite iš “Top” ir “Premium” pardavėjų ar ieškokite gerai žinomų Kinijos prekinių ženklų.
Siekiant palengvinti klientams apsipirkimą ir padėti susiorientuoti, kurie pardavėjai yra patikimi, DHgate sukūrė, taip vadinamą “Pardavėjų įvertinimą”.
Geros kokybės produktus parduodantiems pardavėjams, kurie be visa ko turi aukštą klientų aptarnavimo kultūrą, DHgate suteikia “Premium” pardavėjo statusą. Šiuos pardavėjus galima atpažinti iš mėlynos spalvos “P” logotipo.
Atitinkamai, pardavėjai, kurie parduoda dar geresnės kokybės prekes nei “Premium” pardavėjai ir turi aukštą klientų aptarnavimo lygį, jiems suteikiamas “TOP” pardavėjo statusas. Juos svetainėje galima atpažinti iš geltonos spalvos “T” logotipo.
Paprastai pardavėjai, įgiję “Top” ar “Premium” statusą, natūraliai nori jį ir išlaikyti. Jie yra suinteresuoti teikti kokybiškas paslaugas ir yra selektyvus produktuose, kuriuos jie parduoda.
Papildomai, renkantis prekę sau, labai svarbu ir patiems patikrinti pardavėjų patikimumą. Norėdami tai padaryti, galite peržiūrėti kitų klientų atsiliepimus.

Geras DHgate klientų aptarnavimas

DHgate platforma veikia tokiu principu, kad iškilus klausimams pirmiausia jums derėtų kreiptis į patį pardavėją, ir tik jei nesiseka surasti abiems šalims priimtino sprendimo kreiptis į DHgate personalą, kuris atliks tarpininko funkciją. Šios klientų aptarnavimo sistemos trukumas yra tas, kad, nepavykus sutarti su pardavėju, klientams tenka paaiškinti savo problemą du kartus: pirma – pardavėjui, o tuomet DHgate.
Be to, klientų aptarnavimo atsakymo laikas ne visuomet greitas. Daugeliu atvejų atsakymą gausite per vieną darbo dieną, tačiau pasitaiko atvejų, kai tenka laukti ir ilgiau.
Taip pat, daugelis Kinijos įmonių dirba tik standartinėmis darbo valandomis, ko pasekoje, dėl laiko skirtumo tarp Lietuvos ir Kinijos atsakymą gausite ne iš karto. Didelė tikimybė, kad atsakymą gausite kad ir vidury nakties.
Apskritai, dauguma klientų yra patenkinti DHgate personalo aptarnavimu. Nusiskundimų atveju dažniausiai klientai nepatenkinti rūbais ar “aukštais” reikalavimais (pvz. įrodymų pateikimu), kurie taikomi suteikiant garantijas.

Garantinės sąlygos

DHgate internetinėje parduotuvėje kiekvienas pardavėjas turi savas prekės grąžinimo ir garantijos taisykles. Prieš užsakant norimą prekę, visada naudinga perskaityti pardavėjo garantines sąlygas ir palyginti su kitais tos pačios prekės tiekėjais. Garantinės sąlygas rasite prie prekės aprašymo.
Priklausomai nuo produkto kategorijos DHgate parduotuvėje paprastai suteikiama 3, 7, 15 ar 30 dienų garantija. Tik kai kuriais atvejais suteikiamas garantinis laikotarpis yra ilgesnis. Iš esmės 30-ies dienų laikotarpis yra gana trumpas. Daugelis kitų Kinijos internetinių parduotuvių suteikia 6 mėn. ar 1-erių metų garantiją.
Tačiau sugedusių prekių grąžinimo sąlygos čia yra kiek palankesnės nei daugelyje kitų Kinijos parduotuvių. DHgate pardavėjai komensuoja sugedusios prekės siuntimo atgal išlaidas į Kiniją, o tai yra didelis pliusas.
Kadangi DHgate yra tik Kinijos pardavėjų platforma, jų personalas tarpininkauja tarp pirkėjo ir pardavėjo tik tais atvejais kol pinigai dar nesumokėti pardavėjui. Standartiškai pinigai pervedami pardavėjui tuomet, kai jūs gaunate prekę į namus ir esate patenkinti gauta preke. Todėl, jei gavus prekę turite nusiskundimų, labai svarbu kuo greičiau susisiekti su pardavėju arba DHgate personalu.

Klientas turi pats įrodyti, kad prekė yra su defektu

Kai kurie DHgate klientai susiduria su problemomis susijusiomis su garantijų suteikimu iš pardavėjų. Pirkėjas turi įrodyti pats, kas yra negerai su gauta preke. Tai galite padaryti nusiunčiant prekėssu defektu nuotrauką ar vaizdo įrašą pardavėjui. Jei laikysitės nustatytų DHgate procedūrų tikimybė, kad jums bus grąžinti pinigai ar išsiųsta nauja preke yra labai didelė.
Čia taip pat galima pastebėti tendenciją, kad “Premium” ir “Top” pardavėjai suteikia geresnes paslaugas.
Kai kuriems produktams, tokiems kaip su vestuvėmis susijusioms prekėms, plaukų aksesuarams, apatiniam trikotažui, makiažui ir odos produktams taikomas trumpesnis garantinis laikotarpis ar galimybė grąžinti nepatikusią prekę per 7-ias dienas nuo jos gavimo dienos.

Nemokamas DHgate prekių siuntimas

Daugelis DHgate pardavėjų siunčia savo prekes į Lietuvą nemokamai. Nemokamas prekių pristatymas į namus paprastai trunka 7 – 42 dienas.
Jei jūsų pasirinkta prekė nesiunčiama į Lietuvą nemokamai kartais naudinga peržvelgti kitų pardavėjų siuntimo sąlygas. Didelė tikimybė, kad kitas tiekėjas pristatys tą pačią prekę jums į namus nemokamai.
Žinoma, prekės siuntimas Ekspresu paprastai kainuoja papildomai. Pasirinkus Ekspreso paslaugą prekė bus pristatyta į jūsų namus per maks. pusantros savaitės.

DHgate garantuoja prekės pristatymą laiku!

Paprastai DHgate el. parduotuvėje suteikiama prekės pristatymo laiku garantija. Tuo atveju jei prekė nepasiekė jūsų iki tinklalapyje nurodyto termino, pardavėjas įsipareigoja jums grąžinti pinigus (Išimtis: garantija netaikoma jei siuntinys nepristatomas stichinių nelaimių atveju).
Šios garantijos aprašymą rasite po prekės aprašymo šialia kitų garantinių sąlygų. Skundą, kad prekė jūsų nepasiekė galite pateikti nuo 5 iki 90 dienų nuo prekės apmokėjimo dienos. Po 90 dienų pinigai išmokami pardavėjui ir jūs nebegalite pateikti skundo ir atgauti sumokėtų pinigų. Tad šioje vietoje svarbu žinoti savo teises ir nepraleisti terminų.

Visoms prekėms netaikomas PVM mokestis, o iki 150€ – muito mokestis

Perkant prekes iš Kinijos visuomet naudinga įsivertinti ir papildomas išlaidas. Visoms prekėms papildomai taikomas pridėtinės vertės mokestis. Jei visgi planuojate įsigyti šiek tiek brangesnę prekę, turėkite omenyje, kad prekėms kainuojančioms daugiau nei 150€ papildomai taikomas muito mokestis.
Daugiau apie PVM ir muito mokesčius Lietuvoje galite skaityti ČIA.

Atkreipkite dėmesį į papildomą prekės paruošimo laiką

Daugelis žmonių, pirmą kartą perkančių iš Kinijos internetinių parduotuvių, neatkreipia dėmesio, kad tarp prekės užsakymo ir jos išsiuntimo papildomai prisideda užsakymo apdorojimo, ar kitaip sakant, prekės paruošimo išsiuntimui laikotarpis. Vidutinis pakuočių apdorojimo laikas DHgate trunka 3 darbo dienas. Tad jei prie prekės siuntimo duomenų nurodyta, kad siuntinys bus pristatytas per pavyzdžiui 30 dienų, faktiškai siuntinį gausite po 33 dienų.

Mokėjimo būdai: Taip kreditinėms kortelėms, Ne – Paypal

DHgate svetainėje galite atsiskaityti su kreditine kortele (Visa, MasterCard, Maestro, American Express). Deja, atsiskaityti su Paypal šiuo metu nėra galimybės. DHgate taiko taip pat ir daugelį kitų mokėjimo būdų, kaip antai iDeal, ir kt. Deja, šie atsiskaitymo būdai Lietuvoje nėra tokie populiarūs.
Atsiskaitant kreditine kortele, naudinga žinoti šio mokėjimo būdo privalumus ir esant poreikiui pasinaudoti kreditinių kortelių suteikiamomis paslaugomis. Daugelis kreditinių kortelių turi prekės įsigijimo apsaugą, kuria garantuojama, kad jūs tikrai gausite užsakytą prekę į namus. Jei taip nutiktų ir jūs prekės negautumėte, jūs galite kreiptis į Kreditinę kortelę suteikusi banką, kuris jums sumokėtus pinigus grąžins atgal. Paprastai kiekviena kreditinė kortelė turi savas taisykles ir per pinigų grąžinimo prašymo tvarką. Teikiant prašymą svarbu nepraleisti nustatytų terminų ir laikytis prašymo pateikimo tvarkos.

DHgate nuolaidos

Siekiant pritraukti kuo daugiau žmonių DHgate savo klientams siūlo EXP narystės programą. Ši programa iš viso turi 6 lygius (nuo D1 ik D6). Pasiektas lygis nustatomas pagal sukauptus taškus (EXP). Taškai gali būti įgyjami, atliekant įvairias veiklas. Pavyzdžiui, perkant DHgate prekes dažniau nei 4 kartus per mėnesį, prisijungiant prie tinklalapio, patvirtinant savo elektroninį paštą, užpildant anketą, pasidalinant įsigytos prekės nuotrauka ar įvertinimu.
Visi sukaupti taškai galioja 365 dienas. Kiekvienas lygis suteikia klientams tam tikras papildomas premijas ar paslaugas:

  • D1 = DHgate gimtadienio dovana
  • D2 = jūsų gimtadienio dovana
  • D3 = narystės atnaujinimo dovana
  • D4 = išskirtinės nuolaidos: iki 90% nuolaida, suteikiama pirmenybė tiesioginiams pokalbiams internetu (laukimo laikas – 0s)
  • D5 = atsakymas į žinutes per 5 valandas, ginčų išsprendimas per 3 dienas
  • D6 = asmeniškai jums priskirtas vadybininkas; veiklos su jums priskirtomis didesnėmis teisėmis ir suasmenintu bendravimu.

DHgate “EXP” narystės programa orientuota į klientus, kurie ypač dažnai perka iš šios internetinės svetainės. Daugiausia taškų suteikiama už įsigytas prekes ir apsipirkimo dažnumą. Jei neplanuojate nuolat apsipirkinėti šioje internetinėje parduotuvėje, tuomet geriau praleiskite šią programą ir negaiškite laiko. Šios skatinimo priemonės sukuriama pridėtinė vertė bus per maža, palyginti su laiku, kurį teks praleisti norint pasiekti ar atnaujinti aukštesnius lygius.


DHgate atsiliepimai

Ar kada teko pirkti iš DHgate? Mielai išgirsime tavo įspūdžius apsiperkant šioje internetinėje parduotuvėje. Rašyk atsiliepimą ir dalinkis savo patirtimi su kitais lankytojais!


RAŠYK ATSILIEPIMĄ


3
3.0 rating
3 iš 5 žvaigždžių (remiantis 6 atsiliepimais)
Puiku17%
Gerai17%
Patenkinama33%
Blogai17%
Labai blogai16%

Uzsakiau paspiruka, ir apgavo pinigu negrazino

1.0 rating
28/03/2021

Uzsakiau paspirtuka, ir apgavo pinigu negrazino

Dima

Įžvalgos apie DHgate

3.0 rating
05/10/2019

Esu pirkęs šioje parduotuvėje daugiau nei 20 prekių, rūbai,batai, buitis, žvejyba, sau ir šeimai. Pirkimo kaina iki 40 USD. Pristatymo laikas nuo 15 iki 60 parų. Visos prekės atsiųstos, pristatytos į namus, gal tik 3 reikėjo atsiimti pašte. Iš visų prekių porą vertos šiukšlių dėžės, keletas iš jų tikrai kokybiškos ir gera kaina. Nėra garantijų, kad aprašytą prekę gausite tokios sudėties arba kaip nurodyta nuotraukoje (užtrauktukas ne toks kaip nuotraukoje, išlindę gaminio siūlai, medžiagos sudėtis akivaizdu ne tokia kt.) Pardavėjo atsakymą į paklausimą gausite, tačiau audinio procentinės sudėties išsamiai, net paklausus nenurodys arba atsakymas bus į “pievas”. Dėl nekokybiškų prekių galima kreiptis į arbitražą. Dauguma atveju sprendžiama labai geranoriškai, gražinami pinigai arba atsiunčiama tokia pati prekė, tačiau “užverčia” laiškais. Tam reikia turėti laiko, argumentų, mokėti anglų kalbą (arba naudotis ir ginčams jausti malonumą.
Patarimai iš patirties, batų kaina gera. Jei užsisakote Europos dydį reikėtų pridėti 2 dydžius (nešioju Nr. 43-44) tiko tik europietiškas Nr.46., marškiniai, striukės bent 1 numeriu didesni, dvejus džinsus pavyko išsirinkti pagal jų lentelę –viskas puikiai. Tačiau, jei prekė pagaminta Kinijos rinkai pridėkite + 2-3 numerius. Pasaulinių „brendų“ kainos aukštesnės nei tokių pačių gaminių be logotipo, bet kokybė geresnė, tik nemanykit , kad tai originalios prekės. Pvz. prabangių pasaulio mados dešimtuko džinsų kaina internetinėje parduotuvėje virš 400 Eur, tokią pat nusipirkau už 35 Eur, dėviu beveik metus, viskas puiku.
Įdomiausia patirtis, gavus prekę siūloma parašyti atsiliepimą ir atlikti vertinimą. Rašiau ir vertinau įvairiai, tačiau vienam iš paskutinių siuntinių turėjau pastabų ir parašiau savo vertinimą ir nuomonę, korektiškai ir nepiktai. DHgate cenzūra mano atsiliepimo ir vertinimo net nepriėmė, išmetė lentelę, kad Jūsų nuomonė neatitinką DHgate sampratos, politikos ir kt. , nors kai gavau polo sintetinius marškinėlius vietoj medvilnės (etiketėje nurodyta Cotton 100%) atsiliepimas buvo daug griežtesnis ir paskelbtas. Reiškia, kad pirkėjų atsiliepimai apie prekes ne visi priimami ir publikuojami.
Po šio atvejo DHgate perku retai, tačiau kas mėgsta išbandyti, tikrai verta, gal bus gera patirtis, juo labiau prekė vis tiek Jus pasieks. Tačiau jei nesiryžtate pabandyti, užsukite į Lidl parduotuvę, analogiškos prekės kaina bus mažesnė ir kokybė sąlyginai garantuota, bent prekės aprašyme:). Sėkmės Jums.

Vilmantas

Per maži batai

3.0 rating
12/08/2019

Užsakiau 41 dydžio batus, laukiau gal porą mėnesių, bet kai atkeliavo paaiškėjo, kad jie man per maži. Pagal europietišką standartą buvo gal kokio 39 – 40 dydžio. Paprašiau grąžinti pinigus, pardavėjas kaip ir sutiko, bet reikia grąžinti batus atgal. Siuntimas atgal spėju brangiai kainuos, taip pat nežinau kaip ten viskas vyksta ir ar pakeliui visai kur nepasimes.

Lina

Gera parduotuve

5.0 rating
10/04/2019

Gera Kinijos internetine parduotuve. Prekes pristatomos laiku ir gerai ipakuotos. Klientu aptarnavimas irgi geras

Rima

Mano patirtis su DHgate

2.0 rating
26/01/2019

Jau įsigijus prekę DHgate aptarnavimas labai prastas. Pardavėjas apskritai nereaguoja į mano elektroninius laiškus. Tikėjausi, kad DHgate padės, tačiau jų vienintelis patarimas buvo susisiekti su pačiu pardavėju. Taigi sėdžiu su sugedusia preke be jokios garantijos.
Daugiau iš šios svetainės nepirksiu. Yra daug geresnių Kinijos internetinių parduotuvių tokių kaip Aliexpress!

Alex

Neblogai

4.0 rating
22/01/2019

Užtruko gan ilgai kol gavau prekę į namus. Ilgą laiką siuntinio buvo neįmanoma sekti, tad jau buvau išsigandusi, kad apsigavau ir sumokėjau pinigus už nieką. Galų gale prekė atkeliavo. Dežė buvo sugadinta, bet su preke viskas buvo tvarkoj. Apskritai esu patenkinta pirkiniu.

Ana
10% XIAOMI RedmiBook Laptop Pro 14inch (už 574,08 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMIBOOK

12% TECLAST F5 Nešiojamas kompiuteris iš Kinijos sandėlio (už 252,46 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK TECLAST F5

19% MEGAWHEELS S11 7.5Ah 350W ekektrinis paspirtukas (už 303,22 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK MEGAWHEELS PASPIRTUKĄ

15% Nuolaida LIECTROUX C30B dulkių siurbliui robotui (už 178,86 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK LIECTROUX C30B SIURBLĮ

10% Nuolaida Xiaomi Redmi G Gaming nešiojamam kompiuteriui (už 845,00 €)

Galioja iki: 2020-10-22

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI G GAMING LAPTOP

15% Nuolaida ECOVACS DEEBOT DE55 siurbliui robotui (už 187,38 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ECOVACS SIURBLĮ

20% Nuolaida Redmi Note 8 telefonui (už 133,26 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 8

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI NOTE 10 LITE

21% Nuolaida Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 9PRO

31% Nuolaida Xiaomi Mi 10 telefonui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI 10

35% Nuolaida Xiaomi TV Bar garsiakalbis
Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI TV BAR

12% Nuolaida Roborocks S5 MAX dulkių siurbliui robotui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ROBOROCKS S5 MAX

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!