Naujas PVM mokestis prekėms iš Kinijos nuo 2021 metų

Naujas PVM mokestis prekėms iš Kinijos nuo 2021 metų

 

Jau nuo 2021 m. sausio 1 d. visoje Europos Sąjungoje bus keičiamos mokestinės taisyklės importuojamoms prekėms iš Kinijos. Šiuo metu galiojantis 0 % PVM mokestis prekėms iki 22 eurų bus panaikintas. Perkant prekes iš Kinijos internetinių parduotuvių, visais atvejais Lietuvos gyventojai papildomai turės mokėti 21% PVM mokestį.

„Nuo 2021 m. sausio 1 d. naikinama neapmokestinamų siuntų iki 22 eurų lengvata.“

21% PVM mokestis visoms prekėms iš Kinijos jau nuo 2021 m.

Norėdamos pagreitinti siuntų pristatymą, sumažinti papildomų mokesčių mokėjimą ir išlikti patrauklios savo klientams, jau šiuo metu didžiosios Kinijos internetinės parduotuvės kaip „Aliexpress“, „Banggood“, „Gearbest“ ir kt. dalį savo prekių siunčia iš Europos Sąjungos šalyse įkurtų savo sandėlių.

Užsakant kinietiškas prekes iš ES sandėlių, klientai siuntinius į namus gauna ne tik greičiau, bet tuo pačiu gali išvengti PVM, importo mokesčių ir papildomų išlaidų už išmuitinimo paslaugos suteikimą.

Prekės esančios ES sandėliuose kartais kainuoja šiek tiek daugiau, o siuntimo paslauga gali kainuoti ir papildomai. Nepaisant to, įvertinus papildomus mokesčius, ši alternatyva kai kuriais atvejais finansiškai gali būti daug patrauklesnė. Ypač tai taps aktualu nuo 2021 metų, įsigaliojus naujoms PVM mokėjimo taisyklėms.

Kai kurios Kinijos internetinės parduotuvės jau šiuo metu turi prekių platinimo centus Europos Sąjungos šalyse. Tikėtina, kad ši tendencija ateityje tik stiprės.

“Aliexpress” ES sandėliai

Didžiausia Kinijos internetinė parduotuvė “Aliexpress” savo ES sandėlius yra įkūrusi Ispanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Čekijoje ir Lenkijoje.

Norėdami svetainėje surasti prekes, kurios bus atsiųstos būtent iš šių ES sandėlių, galite pasinaudoti tinklalapyje siūloma filtrafimo sistema, kur prekes galite klasifikuoti pagal jų išsiuntimo vietą „Ship from“ ar į paieškos langelį tiesiog įvesdami raktinį žodį „EU warehouse“.

Prie kiekvieno prekės aprašymo taip pat galite matyti iš kurių šalių sandėlių kiekviena prekė yra siunčiama ir pasirinkti jums priimtiniausią alternatyvą.

“Banggood” ES sandėliai

Šiuo metu “Banggood” turi savo sandėlius Didžiojoje Britanijoje. Užsakant prekes Banggoood parduotuvėje, prie pasirenkamo siuntimo metodo galima matyti iš kurios šalies jūsų prekė bus išsiųsta.

Norėdami greičiau surasti prekes, kurios siunčiamos iš ES sandėlio, galite pasinaudoti svetainėje siūloma filtravimo sistema, kuri leidžia prekes rūšiuoti pagal jų išsiuntimo vietą „Ship From“ (United Kingdom).

Užsakant prekes iš ES sandėlio, EU standartinė siuntimo paslauga paprastai kainuoja iki 1 euro, o kai kuriais atvejais prekės į namus pristatomos ir nemokamai.

“Gearbest” ES sandėliai

“Gearbest” turi sandėlius D. Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Lenkijoje ir Čekijoje. Siunčiant prekes iš šių sandėlių prekės bus pristatytos per 3-7 dienas.

Prie pateikiamų siuntimo metodų, galima matyti kurioje šalyje kiekviena prekė yra sandėliuojama. ES sandėliams paprastai naudojami sutrumpinimai „FAST“ ir „G-W“. Norint tiksliai žinoti iš kurio sandėlio bus siunčiama jūsų pasirinkta prekė, geriausia kreiptis tiesiogiai į “Gearbest” klientų aptarnavimo tarnybą. Į jūsų užklausą jie atsakys per kelias minutes.
Taip pat, svetainės puslapyje „Local Warehouse“ rasite patraukliausias “Gearbest” akcijas prekėms iš ES sandėlių.

“Geekbuying” ES sandėliai

Internetinė parduotuvė “Geekbuying” šiuo metu turi sandėlius Ispanijoje, Vokietijoje, D. Britanijoje ir Čekijoje.

Svetainėje prie prekių kategorijų „Local Warehouse“ galima lengvai rasti Geekbuying ES sandėlių sąrašą, su prekėmis, kurios siunčiamos būtent iš ES sandėlių.

Deja, užsakant prekes iš UK sandėlio, prekės pristatomos tik tos šalies ribose. Klientų patogumo dėlei, prie kiekvienos prekės aprašymo “Geekbuying” nurodo iš kurių sandėlių prekė gali būti išsiųsta. Paprastai prekių pristatymas iš ES sandėlių kainuoja papildomai, tačiau tarp visų siuntimo metodų galima rasti ir gan pigių kurjerių, kurie prekes pristatys už mažiau nei 1$.

 

Skaityti daugiau:
KĄ APIE ALIEXPRESS MANO 100.000 KLIENTŲ
TOP 5 GERIAUSI KINIŠKI TELEFONAI 2020 METAIS
KAIP NEAPSIGAUTI PERKANT ELEKTRONIKOS PREKES IŠ KINIJOS
TOP 10 GERIAUSIŲ KINIJOS INTERNETINIŲ PARDUOTUVIŲ
PATARIMAI: Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ, PERKANT RŪBUS IŠ KINIJOS


Comments are closed.

8% Nuolaida Xiaomi IReader T6

Galioja iki: 2020-06-30

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI IREADER

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-06-30

Kodas:

APLANKYK

26% Nuolaida Xiaomi Redmi ausinėms

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI AUSINES

29% Nuolaida Bakkey išmaniajam laikrodžiui

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK BAKKEY LAIKRODĮ

56% Nuolaida Xiaomi Mi Apyrankei 4

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI APYRANKĘ

15% Nuolaida BLITZWOLF prekėms

Galioja iki: 2020-05-10

Kodas:

ĮSIGYK BLITZWOLF PREKĘ

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!