Aliexpress LT | Aliexpress atsiliepimai ir patarimai

Aliexpress LT | Aliexpress atsiliepimai ir patarimai

ALIEXPRESS LT APŽVALGA

 

 

Aliexpress – didžiausia Kinijos internetinė parduotuvė turinti itin platų prekių pasirinkimą. Ši internetinė svetainė užtikrina, kad klientų užsakytos prekės juos pasiektų laiku, o esant ilgesniam nei 15 d. vėlavimui pinigai grąžinami pirkėjui.

Kilus nesutarimams tarp kliento ir pardavėjo, Aliexpress veikia kaip nepriklausomas teisėjas ir garantuoja, kad būtų laikomasi tinklalapyje skelbiamų nuostatų, o svetainėje pateikiama informacija apie prekes būtų teisinga.

Aliexpress privalumai

Asortimentas > 23.300.000 prekių
Klientų aptarnavimas AliExpress klientų aptarnavimas nepriklausomas nuo svetainėje prekes parduodančių pardavėjų
Nemokamas siuntimas Kai kurios Aliexpress prekės pristatomos į namus nemokamai
Pristatymo garantija Prekei nepasiekus adresato, pinigai grąžinami klientui
Siuntimo laikas Kartais prekė pristatoma į namus per labai trumpą laiko tarpą
Prekės kainos ir kokybės santykis Dėl didelio pardavėjų skaičiaus čia galima rasti prekių už labai gerą kainą
ES sandėliai Aliexpress EU sandėliai randasi Ispanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Italijoje

Aliexpress privalumai

Asortimentas
> 23.300.000 prekių
Klientų aptarnavimas
AliExpress klientų aptarnavimas nepriklausomas nuo svetainėje prekes parduodančių pardavėjų
Nemokamas siuntimas
Kai kurios Aliexpress prekės pristatomos į namus nemokamai
Pristatymo garantija
Prekei nepasiekus adresato, pinigai grąžinami klientui
Siuntimo laikas
Kartais prekė pristatoma į namus per labai trumpą laiko tarpą
Prekės kainos ir kokybės santykis
Dėl didelio pardavėjų skaičiaus čia galima rasti prekių už labai gerą kainą
ES sandėliai
Aliexpress EU sandėliai randasi Ispanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Italijoje

Aliexpress trūkumai

Klientų aptarnavimas Iš dalies priklausomas nuo pardavėjo
Apmokėjimo būdai Nėra galimybės atsiskaityti su Paypal
Prekių kokybė Skirtingų pardavėjų prekių kokybė gali labai skirtis

Aliexpress trūkumai

Klientų aptarnavimas
Iš dalies priklausomas nuo pardavėjo
Apmokėjimo būdai
Galimas atsiskaitymas su kreditine kortele, tačiau nėra galimybės atsiskaityti su Paypal
Prekių kokybė
Skirtingų pardavėjų prekių kokybė gali labai skirtis

 

Aliexpress LT apžvalgos santrauka

Prekių kategorijos • Telefonai ir jų priedai • Kompiuteriai • Biuro technika • Elektronika • Apšvietimas • Automobilių priedai • Namų ūkio ir sodo reikmenys • Sporto ir laisvalaikio įranga • Žaislai • Apranga • Avalynė ir Rankinės • Papuošalai & Laikrodžiai • Stilius ir Plaukų aksesuarai• Suaugusiųjų žaislai • Apranga ir aksesuarai vestuvėms ir vakarėliams
Asortimentas > 23.300.000 prekių
Aliexpress EU sandėliai Ispanija, Vokietija, Prancūzija, Italija
Klientų aptarnavimas 24/7. Atsakymas per 24 val.
Apmokėjimo būdai Mastercard logo Visa logo American express logo iDeal logo
Pastaba: Nėra galimybės atsiskaityti su Paypal
Siuntimo išlaidos Kartais siuntimo paslauga yra nemokama
[daugiau informacijos…]
PVM ir muito mokesčiai Visi Aliexpress pirkiniai apmokestinami PVM mokesčiu. Muitų mokestis taikomas prekėms viršijančioms € 150
Siuntimo laikas 3 – 60 d. [daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo taisyklės Remonto garantija: Nuo 15 d. iki 1 metų.
G garantija (autentiškumo garantija): iki 15 d. nuo prekės gavimo dienos. Klientas turi teisę atgauti už prekę sumokėtus pinigus. Siuntimo atgal išlaidas dengia AliExpress.
Prekės grąžinimas: Nepatikusią prekę galima grąžinti per 15 d. nuo jos gavimo dienos. Prekės siuntimo atgal išlaidas dengia klientas.
Prekės pristatymo garantija (maks. 60 dienų): klientas gali atgauti už prekę sumokėtus pinigus, jei pirkėjas vėluoja pristatyti ją daugiau nei 15 dienų nuo pažadėtos dienos.
[daugiau informacijos…]

Aliexpress LT apžvalgos santrauka

Prekių kategorijos
• Telefonai ir jų priedai • Kompiuteriai • Biuro technika • Elektronika • Apšvietimas • Automobilių priedai • Namų ūkio ir sodo reikmenys • Sporto ir laisvalaikio įranga • Žaislai & Hobis • Apranga • Avalynė ir Rankinės • Papuošalai & Laikrodžiai • Stilius ir Plaukų aksesuarai• Suaugusiųjų žaislai • Apranga ir aksesuarai vestuvėms ir vakarėliams
Asortimentas
> 23.300.000 prekių
Aliexpress EU sandėliai
Ispanija, Vokietija, Prancūzija, Italija
Klientų aptarnavimas
24/7. Atsakymas per 24 val.
Apmokėjimo būdai
Mastercard logo Visa logo American express logo iDeal logo
Pastaba: Nėra galimybės atsiskaityti su Paypal
Siuntimo išlaidos
Kartais siuntimo paslauga yra nemokama
[daugiau informacijos…]
PVM ir muito mokesčiai
VIsi Aliexpress pirkiniai apmokestinami PVM mokesčiu. Muitų mokestis taikomas prekėms viršijančioms € 150
Siuntimo laikas
3 – 60 d.
[daugiau informacijos…]
Prekės grąžinimo taisyklės
Remonto garantija: Nuo 15 d. iki 1 metų.
G garantija (autentiškumo garantija): iki 15 d. nuo prekės gavimo dienos. Klientas turi teisę atgauti už prekę sumokėtus pinigus. Siuntimo atgal išlaidas dengia AliExpress.
Prekės grąžinimas: Nepatikusią prekę galima grąžinti per 15 d. nuo jos gavimo dienos. Prekės siuntimo atgal išlaidas dengia klientas.
Prekės pristatymo garantija (maks. 60 dienų): klientas gali atgauti sumokėtus pinigus už prekę, jei pirkėjas vėluoja pristatyti ją daugiau nei 15 dienų nuo pažadėtos dienos.
[daugiau informacijos…]

Apie Aliexpress lietuvių kalba

Aliexpress – Lietuvoje puikiai žinoma Kinijos internetinė parduotuvė, kuri be visa ko yra viena didžiausių el. parduotuvių visoje Kinijoje. Šią Kinijos internetinę svetainę 2009 metais įkūrė Jack Ma. Aliexpress įmonėje dirba daugiau nnei 30 tūkstančių darbuotojų. Ši įmonė turi prekių sandėlius ne tik Kinijoje, bet taip pat ir JAV, Rusijoje bei daugelyje ES valstybių, kaip antai: Ispanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Italijoje.

Bendrovės šūkis: Smarter Shopping, Better Living!

Aliexpress svetainė yra Alibaba versija skirta paprastiems vartotojams, kai tuo tarpu Alibaba internetinė parduotuvė nukreipta į verslo vartotojus. Šiame tinklalapyje tūkstančiai Kinijos prekybininkų parduoda savo produkciją ir lyginant su kitomis Kinijos elektroninėmis parduotuvėmis turi pačią didžiausią pasiūlą. Palyginti su kita pasaulio gigante Amazon, Aliexpress kasmet išsiunčia tris kartus daugiau siuntinių nei pastaroji. Aliexpress būtų galima pavadinti Ebay ar Amazon kinišku variantu.

Dalis informacijos svetainėje pateikiama lietuvių kalba. Prie tinklalapio viršuje pateiktų kalbų pasirinkus Lietuvių kalbą, Aliexpress parduotuvės turinys bus išverstas į Lietuvių kalbą. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad tai „Google translator“ paslauga, o ne originali Aliexpress lietuviškai veikianti svetainė. Dėl šios priežasties vertimas gali būti ne visuomet tikslus.

Papildomai Aliexpress parduotuvėje turite galimybę pasirinkti jums patogią atsiskaitymo valiutą, pavyzdžiui, eurais ar doleriais.

Taip pat, Aliexpress tinklalapis turi SSL-sertifikatą, todėl el. parduotuvė yra patikima ir užtikrina, kad jūsų asmeniniai duomenys nenutekės trečiosioms šalims.

Aliexpress asortimentas – daugiau nei 23 mln. prekių

Aliexpress platforma naudojasi tūkstančius skirtingų Kinijos pardavėjų. Dėl šios priežasties parduotuvės asortimentą sudaro daugiau nei 23 mln. prekių, o prekių pasirinkimas visose kategorijose yra labai platus.

Dažnai tas pačias prekes parduoda ne vienas pardavėjas, todėl renkantis galima atsižvelgti ne tik į kainą, bet ir į paslaugų kokybę. Dėl sudarytos konkurencijos tarp pardavėjų dažnai Aliexpress klientai šiame tinklalapyje gali rasti mažiausią siūlomą kainą.

Patikimo pardavėjo pasirinkimas, paprastai yra garantas, kad jūsų apsipirkimas Aliexpress bus sėkmingas.

PATARIMAS: Nori sužinoti ar prekė yra kokybiška? Įvertink prekės kainą, kitų klientų atsiliepimus, nuotraukas, video bei iš kokių medžiagų pagaminta prekė.

Aliexpress internetinėje svetainėje nėra jokių prekės kokybės apribojimų. Dėl šios priežasties prekių kokybė gali labai skirtis.
Keletas patarimų padėsiančių įvertinti prekės kokybę:

  • Kaina – jei prekė atrodo pernelyg pigi, kad būtų realybė, jūsų nuojauta neapgauna.
  • Prekių apžvalga – dažnai klientai įsigiję prekę iš Aliexpress pasidalina savo patirtimi. Daugiausia informacijos apie prekę suteikia neigiami arba neutralūs komentarai. Būtent tokiais atvejais klientai įvardija prekės trūkumus ir neatitikimus.
  • Atsiliepimai apie Aliexpress pardavėjus – jie parodo, kaip pardavėjas elgiasi iškilus problemoms
  • Prekės aprašymas – dažnai atskleidžia prekės kokybę.

Paprastai Aliexpress pardavėjai naudoja gamintojų nuotraukas ir patys prekių nefotografuoja. Dėl šios priežasties prekės dažnai atrodo geriau nei yra iš tikro.
Nepaisant to, dauguma šios svetainės klientų yra patenkinti prekių kokybe.

Dviejų lygių klientų aptarnavimas, užtikrinantis greitą reakcijos laiką ir operatyvų problemų sprendimą

Aliexpress klientų aptarnavimas turi dviejų lygių aptarnavimo sistemą. Iškilus klausimams ar problemoms visų pirma turite kreiptis tiesiogiai į pardavėjus. Nepavykus surasti bendro sutarimo su pardavėju, galite susisiekti su Aliexpress klientų aptarnavimu. Ji atliks nepriklausomo teisėjo vaidmenį ir patikrins ar pardavėjas laikėsi svetainės taisyklių.

PATARIMAS: Nepavyksta išspręsti problemų su pardavėju? Nedelsk ir susisiek su Aliexpress. Labai tikėtina, kad tavo problema bus iššspręsta tavo naudai.

Kaip ir Aliexpress, pardavėjai yra suinteresuoti, kad jų klientai būtų patenkinti. Dauguma pardavėjų atsako į žinutes per vieną dieną, o problemos dažnai išsprendžiamos be didesnių nesusipratimų.

Aliexpress klientų aptarnavimas yra pasiekiamas 24/7. Esant poreikiui užklausą galima išsiųsti per “Live-chat”. Norėdami išsiųsti žinutę, paspauskite puslapio viršuje mygtuką „Pagalba“ (angl. Help), tuomet pasirinkite klientų aptarnavimą (angl. Customer Service), ir galiausiai spauskite mygtuką „Kalbėtis dabar“ (angl. „Chat Now“). Standartiškai klientų aptarnavimo tarnyba kalba tik angliškai.

Išskirtinės Aliexpress prekių pristatymo ir autentiškumo garantijos

Aliexpress garantijos skiriasi nuo daugelio Kinijos internetinių parduotuvių, todėl jos turi savus privalumus ir trūkumus.

Savo klientams Aliexpress suteikia prekių pristatymo garantiją, kuria garantuojama, kad jei pardavėjas įsigytos prekės nepristatys laiku (maks. 60 dienų) klientui bus sugrąžinti jo sumokėti pinigai.

Papildomai Aliexpress suteikia autentiškumo garantiją, arba kitaip dar vadinamą G garantija. Jei prekė, kurią norite įsigyti turi G logotipą, Aliexpress garantuoja šio gaminio originalumą. Paaiškėjus, kad prekė yra klastotė turite teisę į 300% pekės vertės išmoką. Daugiau informacijos apie paminėtas garantines sąlygas rasite žemiau pateiktoje lentelėje.

Periodas
Suteikiamos garantijos
Siuntimo atgal išlaidos
Garantija 15-365 d. skiriasi priklausomai nuo pardavėjo skiriasi priklausomai nuo pardavėjo
G garantija (autentiškumo garantija)* 15 d. pinigų grąžinimas AliExpress
Prekės grąžinimas 15 d. pinigų grąžinimas klientas
Prekės pristatymo laiku garantija
(max. 60 d.)
15 d. po to kai Aliexpress pirkiniai nebuvo pristatyti žadėtu laiku pinigų grąžinimas
Pastaba:

* – garantija taikoma tik prekėms su mėlynu G logotipu.

Garantija
Periodas: 15-365 d.
Suteikiama garantija: skiriasi priklausomai nuo pardavėjo
Siuntimo atgal išlaidų padengimas: skiriasi priklausomai nuo pardavėjo
Prekės grąžinimas
Periodas: 15 d.
Suteikiama garantija: pinigų grąžinimas
Siuntimo atgal išlaidų padengimas:klientas
Prekės pristatymo laiku garantija (max. 60 d.)
Periodas: 15 d. po to kai Aliexpress pirkiniai nebuvo pristatyti žadėtu laiku
Suteikiama garantija: pinigų grąžinimas
Siuntimo atgal išlaidų padengimas: –
G garantija (autentiškumo garantija)*
Periodas: 15 d.
Suteikiama garantija: pinigų grąžinimas
Siuntimo atgal išlaidų padengimas: AliExpress
Pastaba: garantija taikoma tik prekėms su mėlynu G logotipu.

Be jau paminėtų garantijų, pardavėjai taip pat siūlo papildomas garantijas. Priklausomai nuo prekės tipo ir pardavėjo, siūlomas prekių remonto garantinis laikotarpis svyruoja nuo 15 dienų iki 1 metų.

Naudinga žinoti, kad vienerių metų remonto garantija yra praktiškai geriausia ką Kinijos internetinės parduotuvės šiuo metu siūlo.

Aliexpress Lietuva – Kinija: prekių siuntimas

Aliexpress prekių pristatymas į Lietuvą, nesiskiria nuo kitų Kinijos internetinių parduotuvių. Kaip ir jų konkurentai, daugeliui savo prekių Aliexpress siūlo nemokamą pristatymo galimybę į Lietuvą. Taip pat, čia galite rinktis iš populiariausių kurjerių, tokių kaip China Post, Aliexpress standaard, DHL, EMS ir kt.

Siuntinių Aliexpress Lietuva – Kinija terminai yra vidutiniai ir siunčiant, pavyzdžiui, su China Post registruotu oro paštu siuntimas gali trukti 34 – 53 kalendorines dienas, o su Aliexpress Standard Shipping – 18 – 29 dienas.

Prekių siuntimas Ekspresu yra šiek tiek greitesnis. Pasirinkus šį metodą Aliexpress pirkiniai vidutiniškai pristatomi per 7 – 10 dienas. Deja, šis metodas paprastai nėra pigus malonumas.

Be pačio prekės siuntimo laikotarpio, papildomai prisideda prekės paruošimo išsiuntimui laikas. Svetainėje Aliexpress deklaruoja, kad prekės paruošimas siuntimui trunka 3-4 dienos. Praktikoje, daugelis pardavėjų prekes išsiunčia per 1 -3 darbo dienas.

PATARIMAS: norėdami sužinoti bendrą prekės siuntimo laikotarpį, nepamirškite papildomai įvertinti užsakymo apdorojimo laiko (1-4 dienos).

Aliexpress nemokama siuntos sekimo galimybė

Vienas iš Aliexpress privalumų yra tai, kad dauguma siuntimo metodų turi nemokamą siuntinio sekimo galimybę. Šios paslaugos dėka galite lengvai sekti savo užsakymą ir žinoti kurioje vietoje yra jūsų siuntinys. Šią informaciją galima rasti prie prekės siuntimo metodo aprašymo.

Aliexpress muitai

Apsiperkant Kinijos internetinėse parduotuvėse, tame tarpe ir Aliexpress, muitai, PVM ir kiti mokesčiai į prekės kainą standartiškai neįtraukiami.
Muito mokestis Aliexpress prekių kainoje nekonfiguruoja, nes jo dydis priklauso nuo šalies į kurią prekė bus siunčiama. Dėl šios priežasties muito mokesčius reikia apmokėti tik prekei atkeliavus į jūsų šalį.
Perkant prekes iš Aliexpress papildomai taip pat reikia susimokėti PVM mokestį.
Jei jūsų pirkinio bendra vertė bus didesnė nei 150 eurų papildomai atsiras ir muito mokestis, kurio dydis priklauso nuo prekės kategorijos.
Standartiškai Lietuvoje išmuitinimą atlieka prekę siunčiantis Lietuvos paštas ar kurjeris, tačiau ši paslauga kainuoja papildomai.
Mažos vertės siuntoms, kai jų vertė neviršija 150 eurų, Lietuvos paštas šiuo metu taiko 3 eurų tarpininkavimo mokestį.
Kai kuriais atvejais galima bandyti susitarti su Aliexpress pardavėju, kad jis nurodytų mažesnę prekės kainą ir tokiu būdu išvengti papildomo muito mokesčio. Deja, net ir susitarus, ne visi Aliexpress pardavėjai laikosi duoto žodžio, o ir muitinė, ne visuomet patiki deklaruojama žema kaina ir muito mokesčio išvengti vis tiek nepavyksta.
Daug paprastesnis ir legalus būdas išvengti muito mokesčio – pirkti prekę iš Aliexpress EU sandėlio. Tokiu atveju, prekė bus išsiųsta ne iš Kinijos, bet iš ES sandėlio, o jums tereikės susimokėti papildomą PVM mokestį.
Daugiau informacijos apie muito mokesčio dydžius konkrečioms prekių kategorijoms, išmuitinimo paslaugų kainas, siuntos saugojimo, akcizo mokesčius rasite ČIA.

Aliexpress apmokėjimas: Taip kreditinėms kortelėms, Ne – Paypal

Aliexpress svetainėje galite atsiskaityti su kreditine kortele (Visa, MasterCard, Maestro, American Express). Deja, atsiskaityti su Paypal Aliexpress šiuo metu nėra galimybės. Nepaisant to, parduotuvė taiko daugelį kitų mokėjimo būdų, kaip antai, iDeal, Giropay ir kt. nors šie atsiskaitymo būdai Lietuvoje nėra tokie populiarūs.

Atsiskaitant kreditine kortele, naudinga žinoti šio mokėjimo būdo privalumus ir esant poreikiui pasinaudoti kreditinių kortelių suteikiamomis paslaugomis. Daugelis kreditinių kortelių turi prekės įsigijimo apsaugą, kuria garantuojama, kad jūs tikrai gausite užsakytą prekę į namus. Jei taip nutiktų ir jūs prekės negautumėte, jūs galite kreiptis į Kreditinę kortelę suteikusi banką, kuris jums sumokėtus pinigus grąžins atgal. Paprastai kiekviena kreditinė kortelė turi savas taisykles ir per pinigų grąžinimo prašymo tvarką. Teikiant prašymą svarbu nepraleisti nustatytų terminų ir laikytis prašymo pateikimo tvarkos.

Aliexpress nuolaidos

Aliexpress savo tinklalapyje turi keletą specialių nuolaidų, kurios gali būti vertos jūsų dėmesio:

Papildomai Aliexpress siūlo savo klientams kuponus, kuriuos galima rasti čia. Kaip ir Lietuvoje, kiekvieno sezono pabaigoje Aliexpress taiko specialius sezono išpardavimus. Jeigu apsilankysite Aliexpress prieš Kalėdas, Velykas ar pavyzdžiui Halovyną, čia rasite eilę akcijinių prekių.

Aliexpress kontaktiniai duomenys

Aliexpress adresas:
5 Southampton Street, Londonas WC2E 7HA, Jungtinė Karalystė
Aliexpress kontaktai:
Tel: 0086-571-88126600
El. Paštas: cs@aliexpress.com

 


Aliexpress atsiliepimai, skundai, komentarai

Ar kada teko pirkti iš Aliexpress? Mielai išgirsime tavo įspūdžius apsiperkant šioje internetinėje parduotuvėje. Pasidalink savo Aliexpress atsiliepimu su kitais lankytojais!

RAŠYK ATSILIEPIMĄ


3
3.0 rating
3 iš 5 žvaigždžių (remiantis 27 atsiliepimais)
Puiku22%
Gerai22%
Patenkinama19%
Blogai7%
Labai blogai30%

Įvertinimas

2.0 rating
02/12/2020

Pirmos prekes apirankes gavau buvo viskas gerai,bet jauciau kazko negero,dar padariau keleta užsakymų ,bet viena preke atsauke patys nieko apie tai nepranese iki siol pinigu negavau, o atrasineja i zinutes tik robotas ir nieko nedaroma. Kitas atvejis su kitu pardaveju atsaukiau preke, man pardavejas patvirtino kad preke atsaukta po to raso kad pinigai grazinti i banko sąskaitą….kas įdomiausia pinigu negrazino, o dar nurase nuo sąskaitos, ir kokia teise jie turejo nurasyti nuo saskaitos pinigus ir kaip tai padare? Jeigu preke jau FINISH??? negaliu pradeti ginco kaip tureciau, nes jie automatiškai raso kad su sita preke jau FINISH, dabar nei prekes nei pinigu, sitie 2 pardavejai viska sugadino, dar laukiu kitu prekių, po to užblokuosiu .

Alina

Atsakymas iš Perkuiškinijos.lt

Sveika Alina,
Jei pardavėjas rašo, kad užsakymas baigtas, o jums nepavyksta su juo išsiaiškinti susidariusios situacijos, ir jis jums negrąžina nuskaitytų pinigų, jus turite teisę kreiptis tiesiogiai į „Aliexpress“ klientų aptarnavimo tarnybą. Oficialiai tai turi būti padaroma ne vėliau nei 15 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Jūsų atveju turbūt tai būtų nuo prekės atšaukimo dienos.

Pigienų parduotuvė

1.0 rating
13/11/2020

Visos prekės gana žemos kokybės. Ypač suaugusių rūbai, jie būna labai prasto pasiuvimo (su siūlėmis kreivomis, išsipešiojusiais siūlais, besimatančiomis siūlėmis), iš prastų medžiagų ir net iš tolo neatitinka to vizualinio pateikimo puslapyje. Jau nekalbu apie dydžio neatitikimus, čia jau reikia primesti kelis dydžius į viršų. Žaislai irgi “kinietiškos” kokybės. Dauguma sulūžta vos tik atidarai pakuotę – pigūs plastmasės gabaliukai arba veikia ribotai, jei su baterijom. Jei paimsim tarkim lėles “Barbes” ar panašias, tai pas mus Maximoj su nuolaida 40%, kai būna prieš Kalėdas, lėlės du kartus pigiau kainuoja ir nereikia laukti du mėnesius kol atsiųs. Batai dauguma keliais numeriais per maži ir per siauri, toks jausmas, kad batus tik pratempė į ilgį, o pločio nepakeitė, taigi, atrodo kaip siauros slidės. Vaikams gal tik esu nupirkus neblogų rūbų, čia dar dar galima rasti kažko kokybiško, tačiau nepasakyčiau kad tų kokybiškų būtų žemos kainos, pas mus PEPCO dabar daug pigesnius parduoda.Tikrai nėra pigūs daiktai, jei jie kokybiškesni. Paskaičiavus dar siuntimo kainą, pas mus galima įsigyti panašių kokybiškų daiktų dar ir pigiau ir nereikės laukti 2 mėnesių. Gavus nekokybišką prekę, neskuba grąžinti pinigų ar prekės pakeisti, išsidirbinėja, siūlo nuolaidas kitiems pirkimams, tarsi man būtų malonumas turėti nuostolių ir vėl pas juos pirkti, arba iš viso geriausia – reikalauja grąžinti brokuotą prekę, kurią grąžinti būtų brangiau nei ta pati prekė kainuoja. Anksčiau buvo sukalbamesni, bijodavo disputų ir iš karto grąžindavo pinigus arba naują prekę išsiųsdavo.

J

pirkimu pabaiga

2.0 rating
29/09/2020

Aliexpress tampa pavojinga pirkimui platforma:
1. Pardavejai rašo siuntimo budus vienus , o siuncia taip kaip jiem geriau, net nekreipia demesio ,kad papildomai susimoki kaip siusti.
2.Gali atsiusti beleka ir turi irodyti kad tu nesi durnius,kitaip tavo pinigai …….:) kinijoj
o už tai kad gražini gauta šuda dar pats susimoki .
3.Pats didziausias pasityciojimas
AliExpress Standard Shipping nieko nereiškiantis siuntimo budas , kaip noriu taip siunčiu.

NX

Aliexpress

3.0 rating
26/08/2020

vejo turbina labai jau ilgai neateina

Dimne

Telefonai

5.0 rating
09/07/2020

Pirkau kelis kartus telefonus is Goldway. Patikimas pardavejas, seniai veikianti parduotuve. Pristate greitai ir pavyko praslisti ir nemoketi jokiu mokesciu.

Ricardas

Body

5.0 rating
09/07/2020

Gavau kūno spalvos body. Labai fainas. Puikiai paslepia visus mano trūkumus. Super po suknele 🙂

Inesa

Aliexpress pardavejai nekalti

5.0 rating
24/03/2020

Gyvenu anglijoje ir uzsakineju prekes is ivairiu aliexpress pardaveju ir nemazai (aisku pries tai pasiziuriu atsiliepimus) ir pastebejau, kad jie tikrai jas issiuncia, nes cia pasto darbuotojai ne vagys, tai lietuvoje vagys – esu susidurus ne viena karta! Man gaila tu kinieciu, jie uz darba gauna kelis centus, del to mes galim pigiai apsipirkti, aisku, kokybe buna ivairi, bet cia paciam rinktis. Tikrai ne jie kalti, o lietuvos vagys!!! Lietuviu savanaudiskumas ir nesaziningumas uzkniso, kada bus baudziami pasto darrbuotojai??? As net bandziau kai ka siusti tiesiai i pasta iki pareikalavimo kad uzsigarantuoti, kad neprapultu, bet pasirodo Kauno centriniame paste irgi sedi vagys! Siunciau viena karta dokumenta zentui, tai paste prie langelio pasake kad tokio laisko nera, prispausta istrauke is stalciaus, matyt, dar buvo nespejus atplesti…Taigi, ne kinieciai kalti…

Vilija

Labai blogai

1.0 rating
25/02/2020

Nei pinigų, nei daikto. Pirkau parduotuvėje Beutiful moment Store. Pardavėjas siuntos sekimo numerį suteikia keliems pirkėjams tą patį. Sekimo sistemoje seka visi, bet kitiems siuntos neišsiųstos, tik pinigėliai jų paimti. O kadangi siuntos sekimo puslapyje rodo, kad siunta gauta, jūs niekaip negalite įrodyti, kad jos negavote. Rezultate liekate ir be pinigų ir be siuntos. Į visus užklausimus jums išmeta Utomatišką atsakymą ir viskas. Niekam nerekomenduoju pirkti iš šios parduotuvės, ypatingai jeigu pirkinys brangesnis.

Pajauta

Labai blogai

1.0 rating
25/02/2020

Užsisakiau paltą iš parduotuvės Beutiful moment Store. Gavau siuntos sekimo numerį, tačiau tas pats siuntų sekimo numeris buvo priskirtas dar keliems pirkėjams, ko pasekoje siuntos kelią stebėjo visi, o gavo tik vienas asmuo. Kuomet siu t< sekimo kelyje pamačiau, kad siunta su mano siuntos sekimo numeriu gauta ir randasi pašte, o aš ne gaunu pranešimo, kreipiausi į nurodytą paštą ir man pasakė, kad siu ta Nr.LX790812392NL buvo, tačiau nurodytas adresas ir pavardė gavėjo buvo kito pirkėjo. Taigi lig šiol ne atgaunu nei pinigų, nei siuntos. Jų Palaikymo tarnyba prašo pateikti įrodymus, kad siuntos ne gavau, o kaip aš juos pateiksiu, jeigu sekimo puslapyje rodo, kad įteikta, paštas atsisako išduoti pažymą apie tai, kad siuntą gavau ne aš, o kitas pirkėjas. Paskaičius atsiliepimus apie šios parduotuvės prekes, randu daugiau tokių atvejų. Peršasi išvada, kad nesąžiningas pardavėjas gavęs pinigus iš pirkėjų, prekę išsiunčia vienam, o kitiems išsiunčia tik siuntos sekimo kodą ir visiems rodo gautą prekę,kai faktiškai gavo tik vienas, o kiti lieka be pinigų, be prekės ir su dideliu stresu. Į visus užklausimus ateina tik automatiškai siunčiami vienodi atsakymai. Daugiau niekuomet neketinu pirkti iš Aliexspresx ir kitiems ne patariu, kadangi tai didelė rizika, ypatingai jeigu perki brangesnį daiktą.

Sigita

blogos naujienos

1.0 rating
23/01/2020

uzsisakiau is kinijos webasto i vilniaus pasta atejo bet siuntinio taip ir nesulaukiau kazkas pasieme taip ir dingo

joske

10% XIAOMI RedmiBook Laptop Pro 14inch (už 574,08 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMIBOOK

12% TECLAST F5 Nešiojamas kompiuteris iš Kinijos sandėlio (už 252,46 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK TECLAST F5

19% MEGAWHEELS S11 7.5Ah 350W ekektrinis paspirtukas (už 303,22 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK MEGAWHEELS PASPIRTUKĄ

15% Nuolaida LIECTROUX C30B dulkių siurbliui robotui (už 178,86 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK LIECTROUX C30B SIURBLĮ

10% Nuolaida Xiaomi Redmi G Gaming nešiojamam kompiuteriui (už 845,00 €)

Galioja iki: 2020-10-22

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI G GAMING LAPTOP

15% Nuolaida ECOVACS DEEBOT DE55 siurbliui robotui (už 187,38 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ECOVACS SIURBLĮ

20% Nuolaida Redmi Note 8 telefonui (už 133,26 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 8

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI NOTE 10 LITE

21% Nuolaida Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 9PRO

31% Nuolaida Xiaomi Mi 10 telefonui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI 10

35% Nuolaida Xiaomi TV Bar garsiakalbis
Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI TV BAR

12% Nuolaida Roborocks S5 MAX dulkių siurbliui robotui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ROBOROCKS S5 MAX

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!