Viskas ką reikia žinoti perkant iš Alibaba | atsiliepimai

Viskas ką reikia žinoti perkant iš Alibaba | atsiliepimai

APLANKYK ATSILIEPIMAI

Apie Alibaba

Alibaba yra didžiausia pasaulyje didmeninė internetinė parduotuvė įkurta 1999 metais Hangdžou, Kinijoje. Jos įkūrėjas Jackas Ma, kuriam taip pat priklauso internetinės parduotuvės AliExpress, Taobao, Tmall ir Alipay mokėjimo sistema.

Alibaba asortimentas

Savo dydžiu Alibaba prilygsta tokioms gigantėms kaip „Amazon“ ar „eBay“. Šiame tinklalapyje prekiauja tūkstančiai prekių gamintojų ir didmenininkų, o bendras prekių kiekis viršija 400 milijonų. Prekių asortimentas taip pat yra labai platus – nuo elektronikos, rūbų, namų apyvokos daiktų iki mašinų įrengimų, automobilių detalių ar žemės ūkio prekių.
Alibaba internetinė parduotuvė yra orientuota į B2B rinką (verslas verslui). Dauguma tiekėjų prekes parduoda tik didesniais kiekiais, nors pasitaiko ir išimčių. Prieš perkant galite tiesiogiai susisiekti su tiekėju ir aptarti visus niuansus. Perkant didesnį prekių kiekį, paprastai tiekėjai siūlo mažesnę kainą.

Apsiperkant Alibaba atkreipkite dėmesį į:

  • mažiausią leidžiamą įsigyti prekių skaičių
  • jus dominančio tiekėjo atsakymų dažnį (Response rate). Response rate parodo, kiek procentų vartotojų turėjo teigiamos patirties su šiuo tiekėju
  • tiekėjo statusą („Gold Supplier“ statusą turintys tiekėjai yra patikimesni)
  • kiek metų tiekėjas yra Alibaba narys
  • „Trade Assurance“ statusą (perkant iš tiekėjo turintį „Trade Assurance“ statusą ir apmokant per Alibaba.com online apmokėjimo platformą, Alibaba įsipareigoja grąžinti jums sumokėtus pinigus, jei tiekėjas neišsiuntė prekės laiku, atsiuntė ne sutartą prekių kiekį ar prekės kokybė neatitinka sutartyje nurodytos kokybės).

Užsakymo procesas

Skirtingai nei paprastose parduotuvėse, čia nerasite mygtuko „Pirkti“ („Buy“). Nusprendus įsigyti prekę, jums reikia paspausti mygtuką „Contact Supplier“ ir parašyti tiekėjui laišką, kiek ir ko norite iš jo įsigyti.
Prieš siunčiant laišką, pirmiausia užsiregistruokite Alibaba platformoje. Tik tuomet jums bus leista išsiųsti laišką tiekėjui.
Perkant pirmą kartą iš tiekėjo, patartina pirmiausia įsigyti pavyzdį ir tokiu būdu įsitikinti, kad prekės kokybė jus tenkina.

Alibaba prekių siuntimas į Lietuvą

Skirtingai nuo daugelių Kinijos internetinių parduotuvių, ne visi Alibaba tiekėjai siunčia prekes nemokamai. Prie prekės aprašymo nerasite prekės siuntimo kainos į Lietuvą. Norint sužinoti kiek kainuos ir užtruks prekių pristatymas, derėtų šiuo klausimu tiesiogiai kreiptis į tiekėją.

Alibaba apmokėjimas

Alibaba internetinėje parduotuvėje galima atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis (Visa, MasterCard, Maestro) ar per „Western Union“. Deja šioje parduotuvėje atsiskaityti su Paypal negalima. Prie kiekvienos prekės aprašymo galite matyti kokie apmokėjimo metodai yra galimi.

Alibaba atsiliepimai

Ar kada teko pirkti iš Alibaba? Mielai išgirsime tavo įspūdžius apsiperkant šioje internetinėje parduotuvėje.


RAŠYK ATSILIEPIMĄ


1.5
1.5 rating
1.5 iš 5 žvaigždžių (remiantis 2 atsiliepimais)
Puiku0%
Gerai0%
Patenkinama0%
Blogai50%
Labai blogai50%

Dviratis

2.0 rating
09/08/2020

Sveiki , sumokėjau už dviratį iš anksto, bet praėjo 30 dienų nuo pažadėto laiko per kurį turėjo prekę išsiųsti, bet dar neišsiuntė, nors su manimi bendrauja laiškais, priežastis negauna visų komplektuojančių detalių dviračiui. Ir nežinau kiek tikėti, laikas parodys, tiekėjas neatrodo sukčius. Gausiu žinių parašysiu vėliau.

Vytautas

Nieko gero

1.0 rating
14/11/2019

Pirkau ir prekių negavau. Labai nusivyliau. Iki kol sumokėjau, tai tiekėjas labai noriai bendravo, kai prekės neatkeliavo – susisiekti nebegaliu.

Mmm
8% Nuolaida Xiaomi IReader T6

Galioja iki: 2020-06-30

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI IREADER

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-06-30

Kodas:

APLANKYK

26% Nuolaida Xiaomi Redmi ausinėms

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI AUSINES

29% Nuolaida Bakkey išmaniajam laikrodžiui

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK BAKKEY LAIKRODĮ

56% Nuolaida Xiaomi Mi Apyrankei 4

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI APYRANKĘ

15% Nuolaida BLITZWOLF prekėms

Galioja iki: 2020-05-10

Kodas:

ĮSIGYK BLITZWOLF PREKĘ

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!