TOP 5 Geriausi Kinijos išmanieji telefonai 2020 m.

TOP 5 Geriausi Kinijos išmanieji telefonai 2020 m.

 

Šiuo metu vartotojų rinkai siūlomi Kinijos išmanieji telefonai savo specifikacijomis nenusileidžia pasaulyje garsiems gamintojams, o jų kaina ypač patraukli. Šiame straipsnyje rasite TOP 5 geriausių Kinijos išmaniųjų telefonų modelius, kurių kainos ir kokybės santykis labai geras ir tikrai vertas jūsų dėmesio.

Taigi, ką geriausio siūlo Kinijos rinka 2020 metais?

Top 5 Kiniški telefonai

1. XIAOMI REDMI NOTE 8

„Xiaomi Redmi Note 8“ – tai „Xiaomi“ dukterinės kompanijos „Redmi“ sukurtas išmanusis telefonas, kuris bene labiausiai atspindi geriausią kainos ir kokybės santykį.

Xiaomi Redmi Note 8

Dizainas

Telefono nugarėlė pagaminta iš lenkto stiklo, kurio dėka jį itin patogu laikyti rankoje.
Ekrano apsaugai „Xiaomi Redmi Note 8“ naudoja „Gorilla Glass 5“ stiklą, kuris yra atsparus įbrėžimams ir taip pat dažnai randamas brangiuose išmaniuosiuose telefonuose.
Nepaisant to, kad „Redmi Note 8“ rėmas pagamintas iš plastiko, telefonas yra pakankamai tvirtas ir nukritus ant grindų korpusas išlieka sveikas.
Nugarėlėje telefonas taip pat turi pirštų antspaudų skenerį, kuris itin praverčia, norint greitai atrakinti telefoną.

Ekranas

“Xiaomi Redmi Note 8” turi geros kokybės 6,3 colių įstrižainės ekraną su Full HD+raiška. Telefono ekrano spalvos natūralios, o raiška – tikrai pakankama.

Veikimas

Prietaise įmontuotas „Qualcomn Snapdragon 665“ procesorius, kuris veikia sklandžiai ir keliamas užduotis atlieka pakankamai greitai.
Taip pat, „Redmi Note 8” turi 4 GB operatyvios ir 64 GB vidinės atminties. Esant didesniam poreikiui, telefonas turi papildomą iki 256 GB kortelių atminties palaikymą. Naujasis “Xiaomi Redmi Note 8” modelis turi greitą UFS 2.1 vidinę atmintį, kurio dėka programėlės daug greičiau paleidžiamos.
Be visa ko, „Redmi Note 8“ pasižymi itin gera sparta, todėl su šiuo telefonu be jokių trikdžių galėsite žaisti internetinius žaidimus.
Taip pat, šis išmanusis telefonus puikiai veikia 4G tinkle, užtikrina gerą Wi-Fi greitį bei turi NFC ryšį, taikomą kai kurių mobiliųjų programėlių atsiskaitymams („Swedbank“ ar „Gpay“).

Garsas

„Xiaomi Redmi Note 8“ telefono garso kokybė yra gera, tačiau neiššoka aukščiau vidutinės klasės.
Telefone taip pat rasite ausinių lizdą, kuris pravers jei vis dar nenaudojate belaidžių ausinių.

Kamera

Šis išmanusis telefonas pasižymi itin gera nuotraukų kokybe tik dienos šviesoje. Nakties rėžime nuotraukų kokybė ženkliai suprastėja. Telefonas turi 4 kameras nugarėlėje, kurių pagrindinė turi net 48 megapikselius, o priekinė kamera – 13 MP. Nuotraukas be vargo galėsite artinti tiek kiek norėsite ir įžiūrėti net mažiausias jos detales.

Baterija

Jeigu jums patinka ilgai neišsikraunantys mobilieji telefonai, tuomet „Xiaomi Redmi Note 8“ telefonas yra būtent jums. „Redmi“ gamintojas į šį telefoną įmontavo 4000mAh bateriją, kuri išties laiko ilgai. Intensyviai naudojantis šiuo telefonu, baterija be vargo išlaiko apie 2 dienas.

Apibendrinimas

Žvelgiant į „Redmi Note 8“ techninių specifikacijų komplektą ir šiuo metu rinkoje siūlomą kainą, šis telefonas neabejotinai lenkia visus savo konkurentus ir atspindi geriausią kainos ir kokybės santykį.
Be viso to, šio telefono pirmtakas „Xiaomi Redmi Note 7“ šiais metais „EISA“ asociacijos buvo išrinktas geriausiu biuždetinės klases išmaniuoju telefonu.

Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 8


Perkant telefoną iš Kinijos parduotuvės „Gearbest“ rinkitės „EU Priority Line“ siuntimo metodą. Nors šis siuntimo metodas kainuoja papildomai, siunčiant pirkinį šiuo metodu, išvengsite papildomų muito mokesčių Lietuvoje.

2. XIAOMI MI A2

„Xiaomi Mi A2“ neabejotinai nustebins jus savo patrauklia kaina.

Xiaomi Mi A2

Dizainas

Šio modelio telefonas pagamintas iš kokybiškų medžiagų ir pasižymi savo tvirtumu. Net ir nukritus prietaisui eilę kartų ant grindų ekranas neįskyla, o korpusas išlieka sveikas.
Ekrano apsaugai „Xiaomi“ naudoja „Gorilla Glass 5“ stiklą, kuris yra atsparus įbrėžimams ir taip pat dažnai naudojamas brangiuose išmaniuosiuose telefonuose.
Vidutinio dydžio rankų savininkams šis telefonas turėtų būti pakankamai patogus naudoti viena ranka, tačiau jei jūsų rankos šiek tiek mažesnės „Xiaomi Mi A2 Lite“ modelis jums būtų tinkamesnis pasirinkimas.
Telefono nugarėlė pagaminta iš kokybe spinduliuojančia medžiagos, kurią itin malonu liesti, tačiau kita vertus medžiaga pakankamai slidi. Laikant telefoną laisviau jis gali lengvai išslysti iš rankų. Šioje vietoje pasitarnautų mažiau slidus telefono įdėklas.
Nors iš pirmo žvilgsnio šiek tiek išsikišusi telefono kamera iš korpuso gali pasirodyti keistokai, tačiau uždėjus apsauginį viršelį, kurį dauguma iš mūsų šiais laikais naudoja, ši problema visiškai dingsta. Kamera susilygins su pačio apsauginio dėklo paviršiumi.
Nugarėlėje telefonas taip pat turi pirštų antspaudų skenerį, kuris pasitarnaus mėgstantiems itin greitai atrakinti savo telefoną.

Ekranas

„Xiaomi Mi A2“ turi 5,99 colių įstrižainės ekraną su Full HD+ raiška. Telefonas turi gerą vaizdo kokybę, kuri tikrai yra džiuginanti. Prietaise rasite įmontuotą „Snapdragon 660“ procesorių su 4 GB opretyvia ir 64 GB vidine atmintimi.

Veikimas

„Xiaomi Mi A2“ turi „Android 9“ operacinę sistemą, tad šis telefonas nudžiugins vartotojus savo dizainu ir moderniomis energijos taupymo galimybėmis.
Išmanusis telefonas veikia ganėtinai greitai, tad galėsite be vargo naudotis tokiomis populiaromis socialinėmis programomis kaip „Facebook“, „Instagram“ ar žaisti internetinius žaidimus, kurie reikalauja aukštų grafikos nustatymų.
Taip pat, „Xiaomi Mi A2“ puikiai veikia 4G tinkle, užtikrina gerą Wi-Fi greitį ir turi 2 SIM palaikomasias korteles. Deja, šis Xiaomi modelis neturi infraraudonjųjų spindulių jutiklio ar NFC ryšio, kuris paprastai taikomas mobiliųjų programėlių atsiskaitymams.

Garsas

Kaip ir kiti „Xiaomi“ telefonai, „Xiaomi Mi A2“ telefonas nepasižymi itin aukšta garso kokybe. Naudojamas telefono garsiakalbis tikrai bus pakankamas atlikti pokalbiui telefonu prie ausies ar įjungus garsiakalbį, tačiau gaso kokybė bus vidutinė.

Kamera

„Xiaomi Mi A2“ telefonas gali pasigirti puikia nuotraukų kokybe. Telefonas turi dvi 12 megapikselių ir 20 MP vaizdo jutiklius nugarėlėje, kurie leidžia išgauti puikios kokybės nuotraukas fotografuojant tiek šviesoje, tiek tamsoje. Taip pat ir priekinė kamera turinti 20 MP jutiklį veikia puikiai, o gaunamos nuotraukos pasižymi puikiomis spalvomis ir detalumu.

Baterija

„Xiaomi Mi A2“ telefonas turi vidutinio dydžio bateriją, kurios talpa siekia 3030 mAh, tad intensyviai naudojantis šiuo telefonu, tikėtina jį teks iš naujo krauti po 1,5 dienos. Nepaisant to, baterija įsikrauna pakankamai greitai.

Xiaomi Mi A2
Xiaomi Mi A2

Apibendrinimas

Apibendrinant, „Xiaomi Mi A2“ yra patikimas ir gerai veikiantis telefonas, kurio kaina nukonkuruoja daugelį kitų išmaniųjų telefonų. Ieškantiems itin gero kainos ir kokybės santykio „Xiaomi Mi A2“ telefonas bus puikus pasirinkimas.

3. XIAOMI MI 9T

„Xiaomi Mi 9T“ telefonas, pasirodęs praeitų metų lapkritį, sulaukė didžiulio susidomėjimo ir neabejotinai stebina geru kainos ir kokybės santykiu.

Xiaomi Mi 9T telefonas

Dizainas

Ieškantiems telefono su išdirbtu ir gerai apgalvotu dizainu „Xiami Mi 9T“ telefonas bus geras pasirinkimas. Šis telefono modelis atrodo estetiškai, itin malonus liesti ir laikyti rankose ir sukuria aukštos kokybės įspūdį.
Kaip ir kituose savo telefonų modeliuose „Xiaomi“ naudoja „Gorilla Glass 5“ stiklą, kuris yra atsparus įbrėžimams ir skilimams, taip pat, dažnai naudojamas brangiuose išmaniuosiuose telefonuose.
Telefono kraštai išlenkti, todėl jį itin malonu laikyti rankose. Tuo pačiu metu, ekranas apsaugotas aliuminio rėmu ir pasižymi tvirtumu. Net ir nukritus prietaisui eilę kartų, ekranas neįskils, o korpusas išliks sveikas.
Kaip ir daugelis šių laikų išmaniųjų telefonų „Xiaomi Mi 9T“ turi pirštų antspaudų jutiklį, kuris šiame modelyje randasi jau po ekranu ir veikia tikrai sklandžiai.
Taip pat, čia rasite ir veido atpažinimo funkciją, kurios pagalba galėsite atrakinti savo telefoną neįtikėtinai greitai.

Ekranas

„Xiaomi Mi 9T“ turėtų patikti didesnių telefonų gerbėjams, kuriems patogus prietaiso naudojimas tik viena ranka nėra pagrindinis kriterijus. Telefonas turi 6,39 colių įstrižainės ekraną su gera vaizdo kokybe ir efektyviai išnaudotu ekrano plotu. Nepaisant didesnės ekrano įstrižainės, „Xiaomi Mi 9T“ telefonas neatrodo griozdiškai, tačiau yra pakankamai patogus naudoti ir žiūrėti filmams.
Telefonas turi „Amoled“ technologijos ekraną, todėl telefono spalvos atrodo natūraliai, o spalvų kontrastas – geros kokybės.

Veikimas

Telefone įmontuotas galingas „Snapdragon 730“ procesorius su 6 GB opretyvia (RAM) ir net 128 GB vidine atmintimi. „Xiaomi Mi 9T“ nepalaiko atminties koretelių, tačiau esant poreikiui didesnę atminties talpyklą galima įsigyti vos už keliasdešimt eurų. Nepaisant to, daugeliui vartotojų 128 GB vidinės atminties tikrai pakaks.
„Xiaomi Mi 9T“ išleistas su „MIUI 10“ versija, kuri paremta „Android 9“ operacine sistema.
Kaip ir tikėtasi telefonas veikia itin sklandžiai ir sparčiai. Su šiuo telefonu galėsite be jokių problemų naudotis savo pamėgtomis aplikacijomis („Facebook“, „Instagram“, „WhatsApp“ ir kt.) ar žaisti aukštos grafikos nustatymų reikalaujančius internetinius žaidimus.
Taip pat, „Xiaomi Mi 9T“ puikiai veikia 4G tinkle, užtikrina gerą Wi-Fi greitį ir turi 2 SIM palaikomasias korteles.
Be viso to, „Xiaomi Mi 9T“ turi NFC ryšį, kuris paprastai naudojamas mobiliųjų programėlių bekontakčiams atsiskaitymams („Swedbank“).

Garsas

Kaip ir kitos „Xiaomi Mi“ telefonų versijos, „Xiaomi Mi 9T“ telefono garso kokybė nėra prasta, tačiau neiššoka aukščiau vidutinės. Kaip ir kituose modeliuose telefone standartiškai įmontuotas tik vienas garsiakalbis. Deja, bet panašu, kad kol kas taupymo sumetimais „Xiaomi“ nėra nusiteikusi į savo telefonų specifikacijas įtraukti ir stereo garsiakalbius.
Nepaisant to, šiame išmaniajame telefone rasite ausinių lizdą, kuris šiandiena daugeliui klientų vis dar aktuali funkcija ir išlieka svarbiu telefono privalumu.

Kamera

„Xiaomi Mi 9T“ turi vieną priekyje (20MP) ir tris galines (48MP (pagrindinė)+ 8MP(teleobjektyvas) +13MP (raiškos)) kameras. Fotografuodami šiuo telefonu dienos metu gausite puikios kokybės nuotraukas. Nuotraukų spalvos, raiška ir detalumas – džiuginančiai geras, o kamera gali užfiksuoti itin plataus kampo vaizdą. Fotografuojant prie prastesnio apšvietimo ar nakties režimu, nukenčia nuotraukų detalumas, tačiau vis vien galima išgauti pakankamai geros kokybės nuotraukas.

Baterija

„Xiaomi Mi 9T“ telefonas turi net 4000 mAh talpos akumuliatorių, kuris garantuoja kur kas ilgesnį baterijos tarnavimo laiką nei daugelis kitų rinkoje esančių telefonų.
Net ir intensyviai naudojant šį telefoną, tikėtina jį teks iš naujo pakrauti tik po 1,5 paros. Šio telefono įkrovimas tikrai jūsų nevargins ir truks vos daugiau nei valandą.
Standartiškai kartu su telefonu gausite 18W EU-tipo įkroviklį, tačiau telefonas taip pat palaiko ir 27W greito įkrovimo funkciją. Esant poreikiui galite įsigyti ir spartesnę įkroviklio versiją.
Deja, šioje telefono versijoje nerasite rinkoje sparičiai populiarėjančio belaidžio įkrovimo.

Xiaomi Mi 9T
Xiaomi Mi 9T

Apibendrinimas

„Xiaomi Mi 9T“ iš kitų telefonų išsiskiria puikiu dizainu, patvaria baterija ir itin patrauklia kaina.
Nepaisant kelių trūkumų, kaip vidutinės garso kokybės ar prastesnės nuotraukų kokybės naktiniu režimu šis telefonas turi gerą kainos ir kokybės santykį.

4. ONEPLUS 7T

Dar mažiau nei prieš pusę metų telefonų rinkoje pasirodė naujas “OnePlus 7T” modelis.
Šis telefonas neabejotinai patiks tiems, kurie prioritetą teikia premium klases flagmanams. Taigi, kuom ypatingas „OnePlus 7T“ telefono modelis?

OnePlus 7T telefonas

Dizainas

Skirtingai nuo ankstesnių versijų „OnePlus 7T“ modelio dizainas ženkliai geresnis. Dėl savo mažesnių matmenų, siauresnės formos ir mažesnio svorio šis telefonas neabejotinai patiks smulkesnių rankų savininkams. Telefoną itin patogu laikyti rankoje ir veiksmus atlikti viena ranka.
Telefono nugarėlė pagaminta iš stiklo ir yra gana slidi, todėl, norint, kad telefonas neslįstų iš rankų, papildomo dangtelio naudojimas būtų geras pasirinkimas.
Kaip ir daugelį pažangesnių išmaniųjų telefonų „OnePlus 7T“ telefoną galite atrakinti pasinaudoję pirštų antspaudų jutiklio ar veido atpažinimo funkcijomis.

Ekranas

„OnePlus 7T“ telefonas turi 6,55 colių įstrižainės AMOLED ekraną su HD+ raiška.
Vienas iš didesnių šio telefono privalumų – 90 Hz atnaujinimo dažnis, kuris reiškia, kad jūsų ekranas atsinaujina net 90 kartų per sekundę, ko pasekoje visi procesai vyksta sklandžiau.
Taip pat, telefonas turi HDR10+ palaikymą, kuris ypač naudingas žiūrint vaizdo įrašus, dėl kurio galima džiaugtis geresnės kokybės spalvomis.
Apskritai, „OnePlus 7T“ modelis džiugina gera vaizdo kokybe. Šio telefono vaizdai ryškūs, kontrastas – geros kokybės, o tekstas aiškiai perskaitomas.

Veikimas

Dėka „Spandragon 855 Plus“ su 8 GB opretyvia (RAM) ir net 128 GB vidine atmintimi, šiai dienai „OnePlus 7T“ telefonas yra vienas iš greičiausiai ir sklandžiausiai rinkoje veikiančių telefonų.
Deja, šio modelio telefonas nepalaiko atminties kortelių, tačiau daugeliui vartotojų 128 GB vidinės atminties tikrai pakaks.
Taip pat, „OnePlus 7T“ telefonas turi tvarkingą OxygenOS10 operacinę sustemą paremtą „Android 10“.
Be viso to, telefonas turi NFC ryšį, kuris paprastai naudojamas mobiliųjų programėlių bekontakčiams atsiskaitymams („Swedbank“).

Garsas

Jei ankstesni „OnePlus“ mobilieji telefonai neturėjo stereo garsiakalbių, šis telefonas juos turi ir užtikrina daug geresnę garso kokybę.
Deja, šiame telefone nerasite ausinių lizdo, tad jei dar neturite belaidžių ausinių, bus puiki proga jas įsigyti.

Kamera

Nuo anksčiau išleisto „OnePlus 7“ telefono versijos „OnePlus 7T“ telefonas išsiskiria savo apskritos formos kamera. Kaip ir dauguma šių laikų telefono kamerų, taip pat ir šiame modelyje kamera yra šiek tiek išsikišusi iš korpuso, tačiau apsauginio viršelis šią problemą išsprendžia.
„OnePlus 7T“ kamera turėtų patikti daugumai žmonių, nes daugelyje situacijų galima išgauti geros kokybės nuotraukas.
„OnePlus 7T“ modelio kamera turi 3 galines kameras: 48MP pagrindinę kamerą, 12MP teleobjektyvą optiniam priartinimui ir 16MP plačiakampį objektyvą ypač plačioms nuotraukoms.
Fotografuodami šiuo telefonu dienos metu gausite itin geros kokybės nuotraukas. Nuotraukos bus detalios, o spalvos – gražios ir ryškios.
Kaip ir daugelyje kitų išmaniųjų telefonų, fotografuojant nakties rėžimu nukenčia nuotraukų detalumas, nuotraukos atrodo mažiau aštrios ir ne tokios ryškios. Norint išgauti geresnį efektą, patartume naudoti pagrindinę 48MP kamerą ar „Nightscape“ rėžimą.

Baterija

„OnePlus 7T“ telefonas turi 3800 mAh talpos akumuliatorių, kuris užtikrina pakankamai ilgą baterijos tarnavimo laiką.
Intensyviai naudojant šį telefoną, tikėtina jį teks iš naujo pakrauti tik po paros. Šio telefono įkrovimas tikrai jūsų nevargins, nes kartu su telefonu gausite ir greitą 30W įkroviklį. Po pusės valandos jūsų telefonas bus pasikrovęs 70%, o po valandos – visiškai.
Kol kas šioje telefono versijoje nerasite belaidžio įkrovimo, tačiau šią funkciją apskritai šiuo metu turi tik nedaugelis rinkoje pasirodžiusių išmaniųjų telefonų.

OnePlus 7T
OnePlus 7T

Apibendrinimas

Nors „OnePlus 7T“ telefono kaina santykinai aukšta, šio telefono specifikacijos ir atlikti nauji patobulinimai verti to.
„OnePlus“ siūlomas telefono „7T“ modelis pasižymi apgalvotu dizainu, puikia sparta, akį traukiančiomis ryškiomis spalvomis, geru garsu, kurį užtikrina stereo garsiakalbiai, talpia baterija ir geros kokybės nuotraukomis.

5. HUAWEI HONOR 9X

Norintiems turėti stilingo dizaino telefoną, „Huawei“ dukterinė kompanija savo klientams siūlo „Honor 9X“ išmanųjį telefoną už itin patrauklią kainą.

Huawei Honor 9X telefonas

Dizainas

„Huawei Honor 9X“ telefono dizainas išsiskiria minimalizmu, plonais rėmeliais ir švelniai lenkta nugarėle, kuri ne tokia slidi kaip stiklas ir ne taip greitai krenta iš rankų. Prietaiso mygtukai lengvai pasiekiami, tačiau telefonas šiek tiek didesnis nei vidutinis, todėl jo valdymui tikėtina nepakaks tik vienos rankos.

Ekranas

„Huawei Honor 9X“ telefonas turi 6,59 colių įstrižainės ekraną su puikia raiška. Prietaisas turi FullHD+ raišką, 391 taškai colyje ir dėl geros vaizdo kokybės puikiai tinka filmų žiūrėjimui.
Vietoje tarp kitų telefonų gamintojų populiaraus AMOLED ekrano tipo, „Honor 9X“ telefonas turi ne prastą, tačiau mažiau pažangią LTPS IPS technologiją.
Taip pat, vietoje įbrėžimamt atsparaus „Gorilla Glass“ stiklo, įmonė naudoja tik standartinę apsauginę plėvelę. Norint išvengti įbrėžimų, verta apsvarstyti papildomos apsaugos įsigijimą.

Veikimas

“Honor 9X” išmaniajame telefone įmontuotas „Hisilicon Kirin 810“ procesorius su 4 GB opretyvia ir 64 GB vidine atmintimi. Operatyvios atminties pakaks kelių aplikacijų atidarymui viena šalia kitos.
Esant didesniam poreikiui, telefonas turi papildomą net iki 512 GB TF kortelių atminties palaikymą, kas yra tikrai sveikintina. Taip pat, čia rasite dvi SIM palaikomąsias korteles.
„Honor 9X“ turi gerai optimizuotą „EMUI 9.1“ vartotojo sąsają paremtą „Android 9“ OS.
Telefonas veikia ganėtinai sklandžiai ir stabiliai. Be vargo galėsite atidaryti internetines svetaines ar populiarias socialines platformas kaip „Facebook“, „Instagram“ ir kt.
Papildomai, „Honor 9X“ veikia pakankamai gerai 4G tinkle ir užtikrina gerą Wi-Fi greitį.
Deja, žaidimų entuziastams šis telefonas nėra pats geriausias pasirinkimas. Žaidžiant internetinius žaidimus, kurie reikalauja aukštų grafikos nustatymų, gali kilti tam tikrų trikdžių.
Pasinaudojus pirštų antspaudų skenerių, „Honor 9x“ telefonas atsirakina sklandžiai, tačiau šiame telefone nerasite vis populiarėjančios veido atpažinimo funkcijos.
Taip pat, telefonas neturi NFC ryšio, kuris paprastai naudojamas mobiliųjų programėlių bekontakčiams atsiskaitymams.

Garsas

Kaip ir daugelis itin žemą kainą turinčių telefonų „Huawei Honor 9X“ pasižymi vidutine garso kokybe.
Jei jums vis dar aktualu telefone rasite 3,5 mm ausinių lizdą.

Kamera

„Honor 9X“ telefono kamera turi 2 galines: 48MP ir 2MP ir vieną priekinę – 16MP kamerą.
Šio telefono pagalba galite išgauti vidutinės kokybės nuotraukas. Fotografuojant dienos režimu, nuotraukos pasižymi itin dideliu detalumu, o spalvos atrodo tikroviškai.
Taip pat, fotoaparatas turi naktinį režimą, kurio pagalba galima žaisti su lauko gyliu. Pavyzdžiui, fotografuojamas asmuo rodomas ryškiai, o fonas yra neryškus.
Deja, kaip ir daugumoje kitų išmaniųjų telefonų, fotografuojant nakties režimu nukenčia nuotraukų kokybė. Ženkliai sumažėja nuotraukų detalumas ir ryškumas.
Nepaisant to, „Honor 9X“ kamera džiugina 8MP plačiakampiu objektyvu, leidžiančiu fotografuoti platesniu kampu.
Priekinė „Honor 9x“ kamera paslėpta korpuse ir iškyla tik esant reikalui. Prie gero apšvietimo su priekine telefono kamera galite daryti pakankamai geros kokybės „selfius“.
Mėgstantiems filmuoti telefonu, teks pasitenkinti tik 1080p rezoliucija, nes “Honor 9X” telefonas neturi 4K raiškos.

Baterija

„Honor 9X“ telefonas turi 4000 mAh talpos akumuliatorių, užtikrinantį ilgą baterijos tarnavimo laiką. Intensyviai naudojant šį telefoną, tikėtina jį teks iš naujo pakrauti tik po 1,5 paros.
Deja, telefonas neturi greito įkrovimo funkcijos, todėl pilnai išsikrovusį telefoną teks krauti apie 2 valandas. Taip pat, šioje telefono versijoje nerasite ir belaidžio įkrovimo.

Apibendrinimas

Už itin patrauklią kainą parduodamas „Huawei Honor 9X“ telefonas vertas dėmesio dėl savo švaraus dizaino, sklandžiai veikiančios vartotojo sąsajos ir ištvermingos baterijos.

Huawei Honor 9X
Huawei Honor 9X

 


Comments are closed.

10% XIAOMI RedmiBook Laptop Pro 14inch (už 574,08 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMIBOOK

12% TECLAST F5 Nešiojamas kompiuteris iš Kinijos sandėlio (už 252,46 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK TECLAST F5

19% MEGAWHEELS S11 7.5Ah 350W ekektrinis paspirtukas (už 303,22 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK MEGAWHEELS PASPIRTUKĄ

15% Nuolaida LIECTROUX C30B dulkių siurbliui robotui (už 178,86 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK LIECTROUX C30B SIURBLĮ

10% Nuolaida Xiaomi Redmi G Gaming nešiojamam kompiuteriui (už 845,00 €)

Galioja iki: 2020-10-22

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI G GAMING LAPTOP

15% Nuolaida ECOVACS DEEBOT DE55 siurbliui robotui (už 187,38 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ECOVACS SIURBLĮ

20% Nuolaida Redmi Note 8 telefonui (už 133,26 €)

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 8

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI NOTE 10 LITE

21% Nuolaida Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI NOTE 9PRO

31% Nuolaida Xiaomi Mi 10 telefonui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI 10

35% Nuolaida Xiaomi TV Bar garsiakalbis
Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI TV BAR

12% Nuolaida Roborocks S5 MAX dulkių siurbliui robotui

Galioja iki: 2020-10-31

Kodas:

ĮSIGYK ROBOROCKS S5 MAX

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!