Ar Korona virusas gali plisti per Aliexpress Kinijos siuntas

Ar Korona virusas gali plisti per Aliexpress Kinijos siuntas

Ar galima užsikrėsti Korona virusu per Aliexpress ir kitų Kinijos internetinių parduotuvių siuntas?

 

Galbūt jau girdėjai, matei ar skaitei naujienas socialinėje medijoje apie Kinijoje kilusį Koroną virusą, kuris šiuo metu sparčiai plinta ir kitose pasaulio šalyse.
Manoma viruso protrūkis kilo Centrinės Kinijos Uhano miesto jūros gėrybių turguje. Mutavus šikšnosparnių ir gyvačių virusams, kurie randami jų išskyrose ir išmatose, tikėtina korona virusas persidavė žmonėms.
Kadangi ligos protrūkis plinta Kinijoje kai kurie pirkėjai nerimauja ar Kinijos internetinių parduotuvių tokių kaip „Aliexpress“, „Banggood“, „Gearbest“, “Wish” ir kt. siuntiniai nėra užkrėsti Korona virusu ir ar saugu apsipirkti šiose pigiose internetinėse parduotuvėse.

Korona virusas per Aliexpress siuntinius

Korona virusu negalima užsikrėsti per siuntinius iš Kinijos internetinių parduotuvių

Ar galima užsikrėsti korona virusu per Aliexpress siuntinius? Ar Kinijos internetinių parduotuvių prekės gali būti užkrėstos Korona virusu? Nenuostabu, kad žmonės užduoda šiuos jiems svarbius klausimus, tačiau dėl to nėra ko nerimauti.

Koronaviruso gyvavimo laikotarpis ne žmogaus ar gyvūno organizme yra per trumpas, kad šis virusas išgyventų ilgą kelionę į Lietuvą

Moksliniai tyrimai rodo, kad korona virusas negali ilgai išgyventi už gyvo organizmo ribų. Šis virusas plinta per kosulio ar čiaudulio lašelius ir kurį laiką gali keliauti oru ir nusėsti ant daiktų ar mus dominančiu atveju – ant Kinijos internetinių parduotuvių siuntinių. Nepaisant to, už savo šeimininko ribų Korona virusas yra lengvai pažeidžiamas. Virusas greitai išdžiūsta ir negali atlaikyti karšio ar šalčio pokyčių. Už kūno ribų Koronavirusas gali išgyventi 8 – 48 valandas. Šis laikotarpis priklauso nuo paviršiaus tipo: ant popieriaus ar plastiko virusas gyvena ne ilgiau kaip 12 valandų, ant kito tipo paviršių – iki 48 valandų.
Įprastai „Aliexpress“, „Banggood“ ir kitų parduotuvių siuntinių pristatymas vidutiniškai trunka nuo 7 iki 30 dienų. Taigi, kol prekė pasieks Lietuvą korona virusas jau seniai bus žuvęs.

Ar dėl Korona viruso vėluos siuntinių pristatymas?

Dėl Kinijoje paskelbtų apribojimų prekių pristatymas į Lietuvą gali šiek tiek vėluoti, tačiau „Aliexpress“ siuntiniai nėra pristatomi iš Uhano miesto ar jo apylinkių, todėl labai didelių pristatymo vėlavimų neturėtų kilti.

Apsaugok save nuo Korona viruso

Jei korona virusas pasieks Lietuvą ir kils didelis ligos protrūkis, norint apsisaugoti nuo šios ligos, verta pagalvoti ar nevertėtų įsigyti apsauginę kaukę.

APLANKYK ALIEXPRESS

APLANKYK BANGGOOD
Apsauginė kaukė nuo Korona viruso
Apsauginė kaukė nuo korona viruso
APLANKYK ALIEXPRESS

APLANKYK BANGGOOD

 Comments are closed.

8% Nuolaida Xiaomi IReader T6

Galioja iki: 2020-06-30

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI IREADER

50% Nuolaida – Pavasario Išpardavimas Liemenėlėms

Galioja iki: 2020-06-30

Kodas:

APLANKYK

26% Nuolaida Xiaomi Redmi ausinėms

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI REDMI AUSINES

29% Nuolaida Bakkey išmaniajam laikrodžiui

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK BAKKEY LAIKRODĮ

56% Nuolaida Xiaomi Mi Apyrankei 4

Galioja iki: 2020-05-31

Kodas:

ĮSIGYK XIAOMI MI APYRANKĘ

15% Nuolaida BLITZWOLF prekėms

Galioja iki: 2020-05-10

Kodas:

ĮSIGYK BLITZWOLF PREKĘ

Perkuiškinijos naujienlaiškis

Užsisakyk PERKUIŠKINIJOS naujienlaiškį!